علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

عملیات بهسازی و نگهداری آسفالت راه با استفاده از سیستم تراش آسفالت

راه و جاده باید به صورت مستمر مورد بهسازی قرار بگیرند تا درطول زمان دچار فرسایش مخرب نشوند. فرسایش مخرب و آسیب رسان یعنی راه و جاده به شکلی تخریب شود که برای رانندگان وسایل نقلی عمومی و فردی خطرناک باشد و امنیت جان آن هارا به خطر بی اندازد. برای جلوگیری از تصادفات، باید به فکر نگهداری و بهسازی آسفالت جاده ها باشیم. روزبه شن با بروزترین ماشین آلات و تیم قدرتمند آماده خدمات رسانی به کارفرمایان راه و شهر سازی است و تمامی خدمات خود را با قیمتی مناسب در اختیار می گذارد. از جمله خدمات بهسازی جاده و آسفالت، روکش و تراش آسفالت است که باید با دستگاه های قدرتمند مخصوص صورت بگیرد که شرکت روزبه شن تمامی امکانات پیشرفته را داراست.

بازیافت آسفالت |بهسازی آسفالت |سیستم تراش آسفالت

بهسازی آسفالت

کارشناسان روزبه شن باید نسبت به مکان خرابی و ایجاد ترک یا شکستگی اشراف داشته باشند. آن ها با در نظر گرفتن نوع و دلیل خرابی و عوامل آب و هوایی تصمیم می گیرند که کدام روش بهسازی درچنین موقعیتی درست عمل می کند. هزینه ای که باید برای بهسازی و تقویت آسفالت معابر پرداخت شود یکی از چالش های مسئولین راه و شهر سازی است. چرا که برای مقاوم سازی و افزایش ظرفیت بابری آسفالت شهرها و هزینه بالایی که باید برای روکش و تراش آسفالت پرداخت شود یک نگرانی بزرگ را پدید آورده است.

بسیاری از افراد و مهندسان بی تجربه ضمن دریافت هزینه هنگفت از مصالح بی کیفیت استفاده می کنند که به مرور زمان آسیب های پر هزینه تری را بر دوش مسئولین می گذارد. اما روزبه شن تمام نگرانی ها را برطرف کرده است. در این شرکت علاوه بر خدمات راه سازی، انواع مصالح پیش ساخته مانند دیوار پیش ساخته بتنی، نیوجرسی بتنی پیش ساخته و …. تولید و عرضه می شود. به تازگی شرکت روزبه شن آمادگی خود را برای همکاری با کارفرمایان خارج از کشور نیز اعلام کرده است. تمام مصالح سیمان، ماسه و ….. از با کیفیت ترین معادن زیر نظر تهیه می شود. تیم قوی با تجربه چندین ساله در این امر تمامی خدمات خود را به صورت صرفه اقتصادی عرضه می کند. برای همکاری با شرکت روزبه شن فقط کافیست که با مشاوران خبره این شرکت در ارتباط باشید.

روش های بازیافت آسفالت

عبارت بازیافت آسفالت به ندرت به گوشتان رسیده است. اما روزبه شن به دلیل هزینه بالای قیر و ساخت آسفالت تازه مجدد، ازروش بازیافت آسفالت استفاده کرد تا ضمنا بهسازی آسفالت بتواند با کمترینهزینه از ان نگهداریکند و برمقاومت راه بی افزاید. اما چگونه آسفالت را بازیافت می کنند؟ زمانی که ناهمواری یا شکستگی در سطح راه ایجاد می شود بهمنظور بهبود عملکرد ان از روش تراش آسفالت استفاده می کنند.

ماشین های تراش آسفالت در شرکت روزبه شن از جدید ترین نوع تکنولوژی بهره­مند شده اند و به راحتی سطح ناهموار را تراشیده و سایر کارمندان چاله ایجاد شده را به صورت هموار با سایر سطوح جایگزین می کنند. آسفالت تخریب و تراشیده شده قابل بازیافت است و پس از انجام عملیات مربوط به بازیافت حتی می تواند ترافیک جاده های سنگین را نیز متحمل شود. جهت برقراری ارتباط و مطلع شدن از سایر خدمات شرکت روزبه شن می توانید با تیم مشاوران تماس حاصل فرمایید.

امیر خیرخواه

امیرخیرخواه هستم، فعالیت چندین ساله در زمینه عمرانی را دارم، بصورت تخصصی بر روی مقالات تولیدات قطعات بتنی مشغول به فعالیت هستم
دکمه بازگشت به بالا