پله گرد در مرکز تهران

آهن |تهران |کنسول

برای ثبت سفارش پله گرد در مرکز تهران بهتر است ابتدا با انواع مدل های آن آشنا باشید. که بتوانید تصمیم درستی برای انتخاب داشته باشید. چون راه پله های فلزی تا جایی به سلیقه شما مرتبط می باشند. از یک جایی به بعد ابعاد وید و قیمت هر کدام می تواند معیار انتخاب هرکس باشد. انواع پله پیچ شامل حول محور، دو محور ورق، دو محور باکس، تک محور کنسولی، زیر محور پروفیلی، تیرآهنی و فلزی ساده.

پله مارپیچ حول محور:

در پله گرد نوربخش ارزان ترین مدل دور لوله یا حول محور می باشد در ابعاد های 100 سانت در 100 سانت قابل اجرا می باشد تا حداکثر دایره ای به قطر 250 در 250 سانتی متر. دلیل استفاده حداکثری از این مدل بیشتر کمبود فضا قیمت بسیار پایین آن نسبت به مدل های دیگر سرعت بالا در ساخت یعنی گاهی اوقات در 1 روز کاره عملیاتی و ساخت این راه پله به اتمام می رسد و آماده نصب می باشد.

آهن |تهران |کنسول

پله پیچ دو محور ورق:

این نوع پله گرد فلزی ساده جز دسته های معمولی محسوب می شود و می توان در فضاهای 2 متر در 2 متر و یا 4 متر در 2 متر به صورت نیم گرد و 3 متر در 3 متر و ابعاد هایی ما بین این اعداد قابلیت اجرا دارد. در طول های بزرگتر از حد معمول یا راه پله های نیم گرد تنها عیبش لرزشی است که از خود بروز می دهد. البته به صورت کم. زمان ساختش بین 3 تا 4 روز می باشد. و نصب کردن آن نیازمند مهارت و تجربه بالایی می باشد.

پله گردون دو محور باکس:

کاملا شبیه به مدل قبلی است با این تفاوت که قیمتش گران تر می باشد آن هم به دلیل دوبل شدن شاسی که هم در این مدل آهن بیشتری مصرف خواهد شد و هم کاربرتر می باشد در این نوع راه پله اما از نوع استیل آن شما نیازمند جوشکاری آرگون در شرق تهران می باشید.

آهن |تهران |کنسول

پله فلزی تک محور کنسولی:

در این راه پله جای شاسی ها از کناره ها و بغل به وسط عودت داده خواهد شد. با این تفاوت که کف پله ها به دهانه بالایی این محور وسط وصل می شوند. که برای انجام این کار سازنده همچون پله گرد نوربخش نیازمند سی ان سی ورق می باشد.

دکمه بازگشت به بالا