اقتصادیکسب و کار ایرانی

تعمیرات تخصصی سرور HP – تجهیزات شبکه اچ پی

تعمیرات تخصصی سرور HP شرکت افرا فناوری ایکاد در کنار تأمین تجهیزات مورد نیاز مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات، اقدام به انعقاد قراردادهای پشتیبانی می نماید. قطعاً سازمان ها بعد از خرید تجهیزاتی مانند سرور، ذخیره ساز، تجهیزات شبکه و غیره نیاز به نگهداری و پشتیبانی از این تجهیزات دارند که به دلیل اینکه پشتیبانی از این دستگاه ها نیازمند دانش فنی و تیم تخصصی مربوط است. برای بسیاری از سازمان ها، برون سپاری خدمات پشتیبانی اقتصادی تر از اختصاص نیروی انسانی برای این کار است. به همین خاطر، شرکت افرا فناوری ایکاد آماده ارائه کلیه خدمات پشتیبانی تجهیزات سرور، ذخیره ساز، سوئیچ ها و سایر تجهیزات شبکه و تعمییرات با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

مشاوره

سرویس اتاق سرور (Server Room)

ارائه لایسنس اورجینال iLO مشاوره رایگان جهت حمایت و بروز رسانی قطعات و تجهیزات سرور HP فروش و ارتقاء سرورها و استوریجهای اچ پی بازدید از وبسایت و تجهیزات موجود و تهیه نقشه و مدارک لازم جهت استقرار سرور یا تجهیزات ذخیره‌سازی عیبیابی‌، تعمیر ، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP نصب و طریق‌اندازی و حمایت سرور HPE به روز رسانی،

برطرف ایرادات موردی به‌صورت مراجعه حضوری عیبیابی‌ و برطرف ایرادات سخت افزاری سرورها و ذخیره سازها (Storage) ارائه ی مشاوره در خصوص شیوه تعمیرها و تعویض های سخت افزاری قطعات سرور دیدگاه اصلی این دسته در حوزه خدمات و حمایت براین هست که به کاربرهای سرورهای اچ پی این اطمینان خاطر را دهد.

 خدمات و مشاوره ­های فنی ارائه شده توسط این دسته بر پایه پروتکل­های ارائه شده توسط کمپانی HPE هست و کامنتها فنی شخصی جایگاهی در ارائهاین خدمات ندارد. بدیهی هست که خطاها، خرابی‌و کارایی پایین سرورها راندمان کاری دسته شما را به شدت کاهش می‌­دهد.

و ازاین رو لازم به عیب یابی‌ و تامین قطعه سرورهای HP و برطرف مسئله در کوتاهترین وقت ممکن، شرط لازم برای استمرار تلاشهای نهاد شماست که افرا فناوری ایکاد با ارائه حمایت حضوری و تعمیر سرور HP می‌­تواند این خدمات را با بالاترین کیفیت در محل سرور ارائه دهد.

  • شعبه مرکزی : تهران – خیابان اسکندری شمالی – نرسیده به خیابان نصرت غربی – پلاک ۱۲۱ واحد 4 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16 پنجشنبه ها 8 الی 12 / دفتر کیش: میدان هرمز جنب مجمع پادنا میدان اقتصاد خیابان اقتصاد ۱ قطعه EX 16 طبقه ۲
  • شماره تلفن: 021-916910370216657290102166578127021665781780216693108402166907133
  • آدرس ایمیل: info@afrasrv.com
دکمه بازگشت به بالا