عمومیکسب و کار ایرانی

مشخصات صندلی کارمندی (K550)

صندلی کارمندی چیست؟

صندلی کارمندی به صندلی میگویند که از همه زوایا باعث آسودگی پرسنل شود. معمولا این گونه صندلی در همه اداره جات ها، شرکت ها و بانک ها دیده میشود و باید دارای خصوصیت هایی باشد که آسایش کارمند را فراهم کند. این گونه صندلی عمدتا قابل مصرف کارمند ها قرار میگیرد و ضروری است که دارای ویژگی هایی باشد که خستگی پرسنل را رفع کند نه باعث خستگی مفرص آن ها بشود.

نام شرکت مجموعه ناب ایران
موبایل 09194844670
ادرس تهران , بازار مبل نعمت آباد , خیابان جانباز ، پلاک ۲۱۰
ایمیل nab-iran@repino.ir

مقرون به صرفه بودن صندلی کارمندی (K550) میتواند به مجموعه کمک کند تا اگر زمانی یک صندلی به مشکل بر خورد بازسازی کردن آن از نظر هزینه ای بسیار کم سود باشد. مسئولان یک مجوعه باید توجه داشته باشند که صندلی را برای کارمندان خود خریداری کنند تا راحتی آن، نتیجه کارشان را افزایش دهد و در مدت زمان طولانی  احساس خستگی نکنند و میزان کارکرد آن ها کاهش نیابد. اگر که قصد تجهیز اداره خود را دارید میتوانید از پارتیشن اداری برای بخش بندی های اداره هم استفاده کنید.

حراج صندلی اداری |صندلی طبی |صندلی کارمندی نیلپر

نکات مهم برای انتخاب صندلی کارمندی استاندارد

1- حتما توجه داشته باشید متناسب با قد کارمند، صندلی با ارتفاع مورد نیاز سفارش دهید تا افراد با قد بلند، هنگامی که روی صندلی با ارتفاع کم مینشینند، دچار پا درد نشوند و همچنین افرادی که دارای قد کوتاه تر نسبت به ارتفاع صندلی هستند، دچار مشکلاتی میشوند که به هیچ وجه روی صندلی راحت نخواهند بود.

2- جنس روکش صندلی جوری باشد که ایجاد داغی و گرما نکند.

3- روکش صندلی دارای استحکام و مقاومت بالا باشد و با کوچک ترین ضربه دچار پارگی نشود.

4- توجه داشته باشید که صندلی استاندارد ،باید حتما گودی کمر را پر کند.

5- توجه داشته باشید حتما باید به صورت چرخشی باشد.

6- دسته های صندلی قابل تنظیم کردن مطابق با خواست کارمند باشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت صندلی کارمندی

قیمت صندلی کارمندی با توجه به امکانات موجود تعیین می شود. معمولا صندلی بر اساس مشخصاتی مانند ارگونومیک بودن متریال و مواد اولیه با کیفیت استحکام بالا و ابعاد بزرگ قیمت بالاتری نسبت به صندلی های دیگر دارند. زیرا این امکانات به صورت مستقیم بر سلامت جسمی کارمندان موثر است. مهم ترین عوامل در قیمت صندلی کارمندی عبارتند از:

1- جنس و متریال صندلی کارمندی

متریال مورد استفاده در صندلی کارمندی به صورت قابل توجهی باعث تغییر قیمت می شود. صندلی هایی که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته شده است قیمت بیش تری نسبت به سایر صندلی ها دارد. صندلی هایی که از چرم طبیعی ساخته شده اند قیمت فوق العاده بیش تری نسبت به صند لی هایی دارد که از چرم مصنوعی ساخته شده اند .هم چنین قیمت برخی از صندلی ها با روکش پارچه از صندلی های ساخته شده با چرم مصنوعی قیمت بالاتری دارد.

2- اندازه و ابعاد صندلی کارمندی

یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت صندلی کارمندی به شمار می روند. صندلی های کارمندی و بزرگ قیمت بیش تری نسبت به صندلی های کوچک دارند. زیرا مقدار متریال در ساخت آن ها متفاوت است. بر همین اساس صندلی های مدیریت گران است چرا که بسیاری از سازمان ها برای کارمندان خود از صندلی مدیریتی خریداری می کنند.

3- خلاقیت در ساخت صندلی کارمندی

عامل موثر دیگر نوآوری و خلاقیت در ساخت صندلی می باشد. صندلی هایی که طرح های اختصاصی دارد قیمت های بالاتری نسبت به صندلی های کپی شده دارند. این نوع صندلی هایی با طرح جدید موجب افزایش اعتبار شرکت می شود.

4- ارگونومیک بودن صندلی

بهره مند بودن از خواص و استانداردهای ارگونومیک عامل موثری در تعیین قیمت صندلی دارد. صندلی هایی که دارای استاندارد باشند به دلیل تاثیر در راندمان کاری قیمت بالاتری دارند. و مانع آسیب به کمر و گردن حین انجام کار می شود.

5- کیفیت بدنه و یراق آلات صندلی

عامل دیگر موثر در قیمت کیفیت بدنه و اتصالات بخش های مختلف صندلی می باشد آن چه در اغلب موارد باعث تعمیر و خارج شدن از رده صندلی می شود استفاده از یراق الات بی کیفیت مانند جک و مکانیزم کیفیت پایین می باشد.

6- گارانتی و خدمات پس از فروش

برندهای معتبر که صندلی های خود را گارانتی می کنند قیمت بالاتری به نسبت صندلی کارگاهی بدون گارانتی دارند.

تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی در چه مواردی می باشد؟

هریک از صندلی های کارمندی و کارشناسی کاربرد خودشان را دارند و در جایگاه خود مفید هستند و به کار می‌آیند. یعنی بهتر است از هرکدام از صندلی های کارشناسی و کارمندی در جای خود استفاده کنیم تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.با این تفاسیر اصلی ترین تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی را میتوان در کاربرد آن دانست. به جز کاربرد صندلی کارشناسی و صندلی کارمندی، این دو صندلی تفاوت های دیگری نیز دارند که اکنون میخواهیم به چند مورد دیگر از تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی اشاره کنیم.

اگر بخواهیم فقط به یک مورد از تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی را بگوییم باید به اندازه این دو صندلی را اشاره کنیم. صندلی کارشناسی به مراتب از صندلی کارمندی بزرگتر است. اگر یک صندلی کارشناسی و یک صندلی کارمندی را کنار هم بگذاریم این تفاوت اندازه به راحتی به چشم می‌آید.

تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی از لحاظ ویژگی

صندلی کارشناسی ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به صندلی کارمندی دارد. به طور مثال بسیاری از صندلی های کارمندی جک تنظیم زاویه ندارند و برای تنظیم زاویه پشتی آن سطح پشتی کمی قابلیت عقب رفتن دارد. اما تقریبا تمام صندلی های کارشناسی از این ویژگی یعنی تنظیم زاویه با جک بهره مند هستند.

آیا صندلی کارشناسی راحت تر از صندلی کارمندی است؟

یک مورد دیگر از تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی راحتی این دو صندلی است. صندلی کارشناسی به دلیل اینکه ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به صندلی کارمندی دارد صندلی بسیار راحت تری به شمار میرود و افراد هنگام کار بر روی آن کمتر احساس خستگی میکنند.

تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی از لحاظ قیمت

دیگر تفاوت صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی قیمت آن است. همانطور که گفته شد صندلی کارشناسی هم راحت تر از صندلی کارمندی است و هم ویژگی های بیشتری دارد. اما این راحتی و ویژگی های بیشتر بدون هزینه نیست و برای خرید صندلی کارشناسی باید هزینه ای بیشتر پرداخت کنید.

تفاوت صندلی کارمندی با صندلی های اداری از لحاظ ابعاد

اولین و اصلی ترین خصوصیتی که در پاسخ به سوال ویژگی صندلی کارمندی چیست میتوان داد، کوچک بودن ابعاد صندلی کارمندی میباشد. صندلی کارمندی حتما باید از اندازه های کوچکی برخوردار باشد که دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل اینکه صندلی کارمندی را معمولا کوچک تهیه میکنند این است که قیمت آن کمتر باشد.

از آنجایی که در یک اداره صندلی کارمندی به تعداد زیاد وجود دارد تعمیر و یا تعویض آن ممکن است هزینه های زیادی برای شرکت داشته باشد به همین دلیل لازم است که قیمت آن کم باشد تا مشکلی ایجاد نکند. دلیل دیگر اینکه صندلی کارمندی کوچک مناسب تر است این است که امروزه اکثر اداره ها با مشکل کمبود جا مواجه هستند. به همین دلیل مجبور به استفاده از صندلی های کوچک برای کارمندان خود هستند تا افراد بیشتری بتوانند در شرکت مشغول به کار شوند.

صندلی کارمندی راحت و مناسب استفاده های طولانی

معمولا کارمندان شرکت ساعت های طولانی بر روی صندلی مینشنینند و مشغول به کار میشوند. به همین دلیل باید صندلی که از آن استفاده میکنند راحت باشد تا در طول ساعات کاری احساس خستگی نکنند و از بازدهی کارشان کم نشود. از دلایل دیگر اهمیت راحتی صندلی میتوان به بروز مشکلات سلامتی در صورت استفاده از صندلی غیر استاندارد اشاره کرد. اگر کارمندان از صندلی راحت استفاده نکنند در طولانی مدت دچار مشکلات سلامتی میشوند.

حال که میدانیم ویژگی های صندلی کارمندی چیست  میخواهیم با تفاوت آن با سایر صندلی های اداری بپردازیم و ببینیم که تفاوت سایر صندلی های اداری با صندلی کارمندی چیست و چرا استفاده از صندلی کارمندی ضروری است.

صندلی کارمندی را از کجا تهیه کنیم؟

احتمالا بعد از خواندن مقاله آشنایی با صندلی کارمندی و فرق آن با سایر صندلی های اداری به این فکر میکنید که بهترین فروشگاه برای خرید صندلی کارمندی چیست؟ فروشگاه ناب ایران با ارائه بهترین صندلی کارمندی ها با کمترین قیمت بهترین فروشگاه برای خرید صندلی کارمندی میباشد. همچنین ما در ناب ایران با اطمینان کامل به کیفیت محصولات خود کلیه صندلی کارمندی های خود را همراه با گارانتی عرضه میکند تا شما با خیالی آسوده به خرید خود بپردازید.

معرفی صندلی کارمندی (K550)

صندلی کارمندی مدل K360 ارزان قیمت بوده و به صورت چرخان و جک دار بوده که یک گزینه پرکاربرد در محیط‌های اداری است که با امکانات چرخشی و قابلیت تنظیم ارتفاع، به کاربران این امکان را می‌دهد تا بهترین شرایط را برای کار کردن داشته باشند. پشتیبانی از ناحیه کمر با استفاده از استراکچر مناسب، به کاربر امکان می‌دهد تا حالت نشستن صحیح و راحتی را حفظ کند.

همچنین، طراحی مدرن و زیبای صندلی کارمندی، به بهبود ظاهر محیط اداری کمک می‌کند. این مدل دارای دو اهرم و از جنس فوم درجه یک و با دوام همراه با ضمانت دو ساله می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر به سایت ناب ایران مراجعه کنید. لازم به ذکر است مجموعه ناب ایران در 13 استان کشور شامل شهر های تهران، کرج،اهواز، همدان، گیلان، استان مرکزی، آبادان، کردستان، اصفهان، سمنان، لرستان، کاشان و شیراز بیش از 30 نمایندگی جهت فروش محصولات و همچنین خدمات پس از فروش(گارانتی) دارد.

در لینک زیر آدرس دقیق نمایندگی ها موجود می باشد:

نمایندگی ها

شماره تماس: 09194844670

(تمرکز فروش بیشتر بر تهران باشد سپس نمایندگی های شهرستان ها)

دکمه بازگشت به بالا