بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران چه کسی است؟

جراحی پروتز سینه یکی از جراحی های مهم و بسیار اثر گذار در زیبایی زنان است. انجام این جراحی توسط یک جراح مناسب می تواند به رضایت هر چه بیشتر از این جراحی بیانجامد. اما یافتن پزشک مناسب دغدغه همیشگی افراد است. به راستی پزشکی که برای انجام چنین جراحی هایی انتخاب می کنیم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چه نکاتی باید برای انجام جراحی پروتز سینه رعایت شود؟ از آن جایی که یافتن جراح مناسب مسئله همیشگی است در طول این مقاله به ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه می پردازیم.

در طول سال های اخیر شاهد افزایش آمار در زمینه پزشکی های زیبایی صورت و اندام های جنسی هستیم. این افزایش آمار که نمی توان دلیلی قطعی و اساسی برای آن تعیین کرد، شکل ظاهری زندگی های ما را بسیار تغییر داده است. داشتن سینه هایی خوش فرم و زیبا، خانم ها را برآن داشته که همواره به دنبال روش های مختلفی به خصوص روش های جراحی زیبایی سینه بروند.

مشاوره

عمل جراحی پروتز سینه یکی از این روش ها می باشد.

اما انتخاب بهترین جراح پروتز سینه تهران یا به عبارت دقیق تر، انتخاب یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق در تهران که بتواند با ظرافت و دقت این عضو حساس بدن را جراحی کند، همیشه کار دشواری بوده است و نیازمند تحقیق و جستجوی فراوانی می باشد.

در این مقاله سعی می کنیم مجموعه ای از اطلاعات و آگاهی هایی را در زمینه انتخاب بهترین جراح پروتز سینه تهران ویژگی های یک جراح زیبایی سینه خوب و نحوه جراحی پروتز سینه ارائه دهیم تا بتوانید با علم و آگاهی بیشتر بهترین انتخاب را داشته باشید. با ما همراه باشید.

جراحی پروتز سینه به چه دلیلی انجام می گیرد؟

همواره در طول تاریخ یکی از معیارها و ملاک ها برای ارزیابی زیبایی زنان، داشتن اندامی زیبا به ویژه اندام های جنسی بوده است. به همین جهت خانم ها همیشه دغدغه های بسیاری در جهت حفظ زیبایی خود دارند و تلاش می کنند در صورت امکان به این زیبایی بیفزایند. امروزه اعمال زیبایی مختلف دست خانم ها را بازتر کرده است تا بتوانند احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

عمل جراحی پروتز سینه یکی از روش های زیباتر شدن است که به افزایش اعتماد به نفس خانم ها کمک بسیاری می کند. احتمالا کسانی را می شناسید که به دلیل کوچک بودن اندام سینه خود اعتماد به نفس لازم را ندارند و می خواهند به هر ترتیبی که شده ظاهر آن را بهتر کنند.

پروتز سینه برای چه کسانی مناسب است؟

 • خانم هایی که به صورت مادرزادی دارای سینه های کوچکتری نسب به بقیه می باشند و یا سایز سینه آنها با هم یکی نیست و اصطلاحا نامتقارن است.
 • سینه بسیاری از خانم ها پس از دوران شیردهی و زایمان یا به دلیل کاهش وزن شدیدا توخالی می شود. این افراد نیز می توانند جراحی پروتز سینه انجام دهند.
 • بیماری سرطان سینه یکی دیگر از عواملی است که خانم ها را مجبور به انجام جراحی پروتز سینه می کند. گاهی به دلیل بدخیم بودن این بیماری پزشک مجبور به خالی کردن کل بافت پستان می باشد که برای ترمیم بافت از دست رفته می توان ارز جراحی پروتز سینه کمک گرفت.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

این روزها خوشبختانه دسترسی به نمونه کارهای جراحی زیبایی پزشکان بسیار راحت تر از گذشته شده است. تنها کافی است با جست و جو در اینترنت و دیدن نمونه کارها در شبکه های اجتماعی پزشکان تا حدودی با عملکرد آن ها آشنا شوید. اما در نهایت این مشاوره حضوری و دیدن نمونه کارهای حضوری پزشک است که باید به شما اطمینان دهد.

در انتخاب بهترین جراح برای پروتز سینه توجه داشته باشید مهارت و تجربه پزشک اولویت دارد و با توجه سابقه درخشان و نمونه کار های پزشک ،ایشان را برای انجام جراحی انتخاب کنید و نه صرفا بر اساس هزینه کمتر یا موارد مشابه …

انجام این دست از جراحی ها نزد افراد نامتخصص و غیر حرفه ای می تواند پیامد ها ناخوشایندی برای فرد به همراه داشته باشد. ماندگاری جای بخیه بر روی پوست و یا انتخاب نامناسب سایز پروتر می تواند از این عوارض باشد.

مشورت با اطرافیان، آشنایان و دوستان خود که جراحی پروتز سینه انجام داده اند می توانید در مورد بهترین جراح پروتز سینه اطلاعات خوبی را دریافت کنید. پزشک مناسب کسی است می تواند راهنمای مناسبی برای مراجعین خود باشد و با راهنمایی صحیح بیماران را برای رسیدن به ظاهر دلخواهشان یاری کند. توصیه می کنیم در جلسات مشاوره ای که پیش از جراحی با پزشک جراح خود دارید، بعد از بیان نظرتان پیشنهادات پزشک را نیز پذیرا باشید تا شما را در رسیدن به هدفتان به درستی راهنمایی کند.

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه چیست؟

انجام عمل جراحی پروتز سینه جزء یکی از اعمال جراحی زیبایی می باشد که انجام آن نیازمند داشتن تخصص، مهارت و تجربه بالای جراح را می طلبد.

یک جراح پروتز سینه باید با آناتومی بدن خانم ها به طور کامل آشنا باشد تا به واسطه عدم آگاهی و دانش موجب بروز عوارض و خسارات جبران ناپذیر در بیمار نشود.

 یک جراح سینه خوب برای نظر مراجعه کننده خود احترام قائل است و طی جلسه مشاوره ای که با او دارد به تمام سوالات او گوش داده و خواسته های او را از نتیجه جراحی می پرسد تمام موارد لازم در خصوص نحوه و روش جراحی و مراقبت های بعد از آن را برای وی بازگو می کند.

هرکدام از انواع این پروتز ها انواع مختلفی دارند و هریک از آنها با توجه به شکل خاصی که دارند طی جلسه مشاوره ای که با جراح خود دارند، جراح تصمیم می گیرد که از کدام نوع پروتز استفاده کند.

جراحی پروتز سینه چطور انجام میشود؟

این عمل با بیهوشی عمومی انجام می شود. برش های جراحی می تواند به سه شکل مختلف انجام شود. شایع ترین نوع برش، برش در چین زیر سینه می باشد که حدود ۴/۵ تا ۵ سانتی متر است. گاها از برش دور هاله سینه استفاده می شود که به شرطی قابل انجام است که قطر هاله سینه خیلی کوچک نباشد. ندرتا از برش زیر بغل هم می شود پروتز را وارد کرد که چون محدودیت های زیادی دارد و فقط برای پروتزهای آب نمک می باشد، جزو روش های رایج نیست.

پس از آماده سازی محل پروتز( زیر و یا روی عضله) ، پروتز با سایز مناسب قرار داده می شود، و محل عمل لایه به لایه ترمیم می شود. در عمل پروتز سینه، ترجیحا نباید از درن استفاده گردد.

اندازه پروتز

سایز پروتز در جلسات و مشاوره های پیش از جراحی مشخص میشود. انتخاب سایز مناسب پروتز در جراحی پروتز سینه به عوامل مختلفی وابسته است.علاوه بر در نظر گرفتن نظر بیمار پزشک با توجه به قد و وزن بیمار، میزان افتادگی سینه ها و حجم اولیه آن ها ، فرم قفسه سینه و قوام پوست اندازه پروتز را مشخص می کند.

بعد از مشخص شدن اندازه پروتز سینه، باید جنس پروتز که سلیکونی باشد یا آب نمکی تعیین شود. همچنین بیمار باید شکل پروتز و شکل سطح پروتز را انتخاب کند. پروتز ها می توانند گرد یا اشکی باشند که پیشتر درباره تفاوت انها گفته شده است.

بهترین برند های پروتز سینه

برند های مختلفی از پروتز ها وجود دارند. جنس پوسته یا لایه خارجی پروتز ها در بیشتر موارد از سیلیکون و در برخی موارد از پلی اتیلن تشکیل شده اند این مواد بسیار مقاوم بوده و به راحتی پاره یا سوراخ نمی شوند. مواد داخل پروتز ها نوعی ژل است که سیلیکون یا سالین نامیده میشود.

پروتز ها به دو شکل گرد و کروی و اشکی وجود دارند. طبیعتا در پروتز های گرد قسمت بالایی پروتز پر تر و حجیم تر است و در پروتز های اشکی بخش بالایی پروتز حجم کمتری دارد. افراد با سلایق مختلف می توانند نوع پروتز را انتخاب نمایند.

شرکت های مختلفی در حال تولید پروتز ها با کیفیت های مختلف هستند. ساخت پروتز ها به تکنولوژی پیچیده ای نیازمند است که متاسفانه کشور ما قابلیت تولید آن را ندارد. برای انتخاب برند پروتز خودبیشتر از قیمت، کیفیت آن را مد نظر قرار دهید.

تصور آن که پروتز هایی با قیمت کمتر می تواند به اندازه سایر برند ها کارامد باشد تصور درستی نیست. در مقاله طول عمر پروتز سینه درباره میزان ماندگاری پروتز ها گفته شده است. اگر می خواهید بیشتر در این باره بدانید، خواندن این مقاله توصیه می شود.

در میان پروتز های موجود در بازارچهار برند زیر کیفیت خوبی دارند و توسط بهترین جراحان پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرند. برای انتخاب بهترین برند با پزشک خود مشورت کنید.

انواع برند های پروتز سینه

 • پروتز سینه مارک موتیوا (MOTIVA)
 • پروتز سینه مارک منتور (MENTOR)
 • پروتز سینه مارک پلی تک (POLYTECH)
 • پروتز سینه مارک ناگور(NAGOR)

عوارض جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه به صورت کلی جراحی مطمئن و کم ریسکی می باشد اما نمی توان تاثیر مهارت و دقت پزشک برای انجام مناسب جراحی را نادیده گرفت. از طرفی راهنمایی برای انتخاب سایز مناسب پروتز از طرف پزشک می تواند گام موثری برای رسیدن به نتیجه مطلوب و کاهش عوارض احتمالی باشد.

یکی از خطرات احتمالی در جراحی پروتز سینه پس زدن پروتز از جانب بدن بیمار است. این مورد به پزشکوابسته نیست و بدن بیمار با پروتز سازگاری ندارد. این مورد که بسیار نادر است معمولا حدود 6 ماه پس از جراحی مشخص می شود. و پیش از ان نمی توان نظری در این باره ارائه داد. از نشانه های پس زدن پروتز می توان به سفتی یک سمت از سینه اشاره کرد.برای رفع این مورد به پزشک خود مراجعه کنید.عوارض دیگری که جراحی پروتز سینه می تواند به همراه داشته باشد شامل موارد زیر می شود:

آتروفی نسج سینه

افتادگی پستان

ایجاد چین چروک بافتی در سینه

موارد گفته شده در صورت استفاده از پروتز با اندازه نامناسب رخ می دهند و انتخاب سایز مناسب پروتز متناسب با آناتومی بدن می تواند احتمال بروز این موارد را به صفر برساند. توصیه می شود در انتخاب سایز پروتز خود نظر پزشک را نیز در نظر بگیرید و برای قرار دادن پروتز نامناسب اصرار نکنید. اگر پروتز بزرگتر باشد می تواند باعث افتادگی پوست و پتوز شود. و یا کشش بیش از اندازه بافت و ایجاد چروک های مشخص در بافت پستان شود.

اقدامات و مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه

انجام مراقبت های پس از جراحی می تواند از بسیاری از عوارض پس از جراحی بکاهد و نتایج جراحی مطلوب تر باشد. روزهای اول بعد از جراحی، سینه ها دردناک و متورم می باشند و برخی بیماران از احساس درد و ناراحتی شکایت می کنند. این علائم کاملا طبیعی بوده و با مصرف مسکن های تجویز شده تسکین می یابند.

 • معمولا پس از ۴۸ ساعت بیمار می تواند دوش بگیرد.
 • بعد از گذشت یک هفته از جراحی، از میزان تورم و سفتی سینه ها کاسته خواهد شد.
 • یک هفته بعد از جراحی، انجام کارهای ساده، در صورتی که فشاری به سینه ها وارد نشود، بلامانع می باشد.
 • تقریبا چهار تا شش هفته بعد از جراحی، بیمار قادر به انجام فعالیت های سنگین تر مانند ورزش می باشد. باز هم در صورتی که احساس می شود به سینه ها فشار وارد می شود، باید کمی دیگر صبر کرد.
 • از سوتین های طبی مخصوص جراحی و یا سوتین های بدون فنر و ورزشی، پس از برداشتن پانسمان اولیه (روز اول و یا دوم پس از عمل)، به مدت دو ماه باید استفاده گردد. تا دو ماه توصیه می شود از سوتین های معمولی فنر دار نباید استفاده شود.

نکته مهم این است که اگر بیمار خواهان رسیدن به نتیجه دلخواه می باشد، باید تمام نکات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که طول دوره نقاهت در هر بیمار متفاوت می باشد. همچنین برای مطالعه تکمیلی تر در این خصوص می توانید مقاله شگفتی های بزرگ کردن سینه با پروتز را بخوانید.

در پایان این پژوهش لازم به ذکر است که قطعا هر متن و پژوهشی که در زمینه مورد تحقیق اش مطالبی را ارائه می کند بی نقص و جامع نخواهد بود. به خصوص که در این موضوع بسیار مهم مقاله ای بس حجیم تر می طلبد. به همین جهت توصیه می کنیم برای آنکه در این زمینه اطلاعات جامع تری داشته باشید به مقالات دیگر رجوع کنید.

همچنان بر این باور و گفته خود مسّرانه ایستاده ایم که حتما در انتخاب یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خوب نهایت دقت را داشته باشید و نیز از مشاوره های دقیق و مخصوص به خودتان استفاده کنید. شرایط هرکسی متفاوت است و قطعا شرایط عمل برای هرکسی با دیگری تفاوت هایی دارد که پس از انجام معاینات این نکات روشن می گردد. پس منطقی است که کسانی که در این حرفه به عنوان بهترین دکتر پروتز سینه تهران، یا بهترین جراح زیبایی سینه شناخته شده اند را بیابید و از آن ها کمک بگیرید.

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران را خودتان پیدا کنید!

در حال حاضر، جراحی های زیبایی زیادی در سطح دنیا انجام می شود، اما شاید هیچ یک از آن ها به پای جراحی زیبایی سینه نرسد! آمارها نشان می دهد که در ده سال اخیر، میزان تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه میان زنان بسیار بیشتر شده است.

اما باید اشاره کنیم که این مسئله، لزوما به دلیل زیبایی نیست. خیلی مواقع دلیل اصلی جراحی زیبایی سینه، این است که مشکلاتی در رابطه با سلامت زن وجود دارد. قبل از این که به سراغ این مشکلات و جنبه های مختلف جراحی زیبایی پستان برویم، اجازه بدهید یکی از بهترین جراحان زیبایی سینه در تهران را به شما معرفی کنیم:

چرا جراحی زیبایی سینه؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که گاهی زنان را به انجام این پروسیجر سوق می دهد، بزرگی بیش از حد سینه هاست. جراحی ای که برای حل این مشکل صورت می گیرد، ماموپلاستی کاهشی نام دارد. در طول این جراحی، حجم اضافه سینه برداشته می شود تا به این ترتیب از مشکلات زیر جلوگیری به عمل آید:

 • درد کتف و شانه به خاطر سنگینی بیش از حد سینه
 • افتادگی پستان ها
 • احساس نفس تنگی به هنگام خواب و…

البته باید بگوییم که در طول این جراحی، نوک سینه ها نیز به سمت بالا کشیده می شوند تا ظاهر قشنگ تری داشته باشند.

سینه های خوش فرم و محکم، می توانند نقش اساسی در اعتماد به نفس یک زن ایفاء کنند. اما نباید فراموش کنید که جراحی زیبایی سینه، یک پروسیجر جدی است و باید با یک جراح سینه خوب در این رابطه مشورت کنید. نمی توان چنین پروسیجری را به دست هرکسی سپرد و انتظار نتایج خوبی داشت.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

یکی دیگر از جراحی های زیبایی سینه، عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی است. گاهی مواقع افتادگی سینه ها باعث می شود تا ظاهر زن به طور کلی تغییر پیدا کند و زیبایی خود را از دست بدهد. این مسئله، بر اعتماد به نفس او نیز تاثیر منفی می گذارد. به همین خاطر است که یکی از محبوب ترین پروسیجرهای زیبایی سینه، عمل لیفت سینه می باشد.

البته تنها زنان نیستند که به دنبال چنین جراحی های زیبایی ای هستند. گاهی مواقع مردان نیز دچار این مشکل می شوند که باید با یک متخصص و جراح سینه مشورت کنند.

مشکل افتادگی سینه ها، معمولا با افزایش سن به وجود می آید. البته شیردهی نیز در به وجود آمدن این معضل بی تاثیر نیست.

برای انجام این جراحی، پزشک بخشی از سینه را برش داده و بافت اضافه داخل سینه را برداشته و به نواحی بالاتر می برد. در واقع باید بدانید که در عمل جراحی لیفت سینه، چیزی از بافت پستان برداشته نمی شود. بلکه جا به جا خواهد شد تا فرم کلی سینه بهتر دیده شود.

پروتز سینه

شاید یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی سینه، عمل پروتز سینه باشد. فرقی نمی کند که سینه شما کوچک یا بزرگ باشد. به هرحال هرگونه مشکلی در ظاهر آن ها می تواند حسابی شما را با مشکل مواجه کند.

اگر سینه های کوچکی دارید، جراحی پروتز سینه می تواند بهترین راهکار برای شما باشد. این جراحی توسط یک متخصص جراحی سینه انجام می شود و در طول آن، پروتزهایی از جنس های مختلف، در سینه گذاشته می شود تا ظاهر سینه را بزرگ تر و محکم تر سازد.

بیشتر پروتزهایی که در سینه فرد گذاشته می شود، از جنس سیلیکون یا سالین هستند اما به هرحال انتخاب یکی از انواع پروتز با مشورت پزشک جراح انجام می شود. قبل از هر چیزی باید آزمایشات مختلفی صورت بگیرد تا اطلاعات کاملی از شرایط جسمانی و فیزیکی بیمار به دست آید و سپس با توجه به این اطلاعات، بهترین پروتز برای وی انتخاب می شود.

جراحی های ترمیمی سینه

گاهی مواقع ممکن است که یک بیمار به دلیل ابتلا به سرطان سینه، بافت سینه ی خود را از دست داده باشد. بهترین جراحی برای رفع این مشکل، جراحی های ترمیمی سینه می باشد. به هرحال خیلی از زنان، روی این جنبه از ظاهر خود حساسیت زیادی دارند و به همین دلیل است که جراحی بازسازی سینه می تواند بهترین گزینه برای آن ها باشد.

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

همان طور که مطالعه کردید، جراحی های مختلفی در دسته بندی جراحی زیبایی سینه می گنجند. به همین خاطر نمی توان هزینه ی مشخصی برای تمام آنان عنوان کرد. علاوه بر این، هر پزشکی با توجه به مهارت و سابقه ی خود، دستمزد منحصر به فردی دارد.

اما هشدار می دهیم که به دلیل پایین بودن هزینه جراحی زیبایی سینه، به سراغ پزشکانی نروید که مهارت کافی در انجام این عمل ندارند چرا که ممکن است به جای نتیجه ی مثبت، شکل فعلی را دو چندان کنند.

جراح سینه خوب

در نهایت این که یک جراح سینه خوب می تواند شما را به بهترین نتیجه ای که می خواستید برساند. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی سینه در تهران به نکات زیر توجه داشته باشید:

قبل از هر چیزی اطمینان حاصل کنید که پزشک مربوطه به خوبی با آناتومی بدن آشناست و می داند که بیمار دقیقا از او چه می خواهد. به این ترتیب قادر است با توجه به شرایط جسمانی وی، بهترین نتیجه را به دست آورد.

حتما از جراح زیبایی سینه خود، نمونه کار درخواست کنید. بیشتر جراحان چنین آلبوم هایی را در اختیار دارند تا بتوانید مهارت او را مشاهده کنید.

انتظارات واقعی داشته باشید. این نکته بسیار مهم و اساسی است. گاهی مواقع فیزیک بدن شما اجازه نمی دهد که به برخی نتایج ایده آل برسید. بنابراین حتما با جراح خود در مورد این مسائل صحبت کنید و از او بخواهید که صادقانه تمام جنبه های جراحی زیبایی سینه را برای شما شرح داده و به سوالات شما پاسخ درستی بدهد.

در نهایت این که باید بدانید انتخاب بهترین جراح زیبایی سینه در تهران کار ساده و راحتی نیست. بهتر است کمی وقت صرف کرده و تحقیقات خود را راجع به جراح مورد نظرتان تکمیل کنید و سپس با علم کافی به سراغ انجام این جراحی بروید.

پیروز و تندرست باشید!

منبع:

https://noorabeauty.com/عملية-تجميل-الثدي/

دکمه بازگشت به بالا