عمومیکسب و کار ایرانی

بهترین باشگاه مشتریان کارگزاری­ها

باشگاه مشتریان ابزاری است برای ارتباط سازی و ارائه خدمات به جذاب­ترین نحو به مشتریان یک کسب و کار.

کارگزاری واسطه­ ای بین شرکت­های بورس و سرمایه گذاران است و خدماتی از قبیل معاملات آنلاین، ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری، پردازش اطلاعات و سبد گردانی را به مشتریان خود ارائه می­دهند.

امروزه کارگزاری­های بورس به منظور جذب مشتری بیشتر، برای کارگزاری خود باشگاه مشتریان راه اندازی کرده اند و برای مشتریان خود امتیاز و جوایزی در نظر گرفته اند. به عنوان مثال در باشگاه مشتریان کارگزاری­ها، مشتریان با هر معامله ­ای که انجام می­دهند، امتیازی دریافت می­کنند و شامل تخفیف می­شوند. مثلا کارمزد کمتری باید پرداخت کنند.

از دیگر مزایای باشگاه مشتریان ارائه جوایز به مشتریان وفادار می­باشد. به عنوان مثال برای امتیاز دریافتی توسط مشتری جوایزی در نظر گرفته می­شود، از قبیل کارت هدیه و ارائه اعتبار برای خرید سرمایه. این امتیازها برای جذب مشتری بسیار کارآمد هستند و برای کارگزاری نیز سود آور خواهند بود.

در ادامه به بررسی چند نمونه از بهترین کارگزاری­های ایران و بهترین باشگاه مشتریان آن­ها می­پردازیم.

 • باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه:

کارگزاری آگاه، یکی از سه کارگزاری نمونه کشور در سال­های اخیر می­باشد و در میان کارگزاری­ها دارای رتبه الف می­باشد. از جمله خدماتی که در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه ارائه می­شود عبارتند از:

 • ارائه بسته­ های جذاب اعتباری
 • ارائه تخفیف برای کارمزد معاملات
 • ارائه مشاوره به مشتریان و تحلیل بازار
 • ارائه بسته­ های آموزشی

در باشگاه مشتریان آگاه، برای مشتریان وفادار امتیازات ویژه­ای از زمان عضویت تا انجام معاملات تعلق می­گیرد و با افزایش امتیاز از اعتبار و تخفیف ویژه برخوردار می­شوند. برای ارائه پاداش به مشتریان وفادار باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از روش­های متنوع و جذابی استفاده می­شود. عضویت و فعال سازی پنل در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه کاملا رایگان است.

 • باشگاه مشتریان کارگزاری مفید:

کارگزاری مفید پس از کارگزاری آگاه جزو کارگزاری­های نمونه کشور می­باشد. این کارگزاری در زمینه آموزش به مشتریان  خود عملکرد بسیار خوبی داشته است.

باشگاه مشتریان کارگزاری مفید به مشتریان وفادار خود خدمات و امتیازات متنوعی ارائه می­دهد. خدماتی از قبیل:

 • کسب امتیاز با انجام معاملات و دعوت از دوستان
 • دریافت پاداش­هایی همچون اعتبار بدون بهره، سبد سهام پیشنهادی
 • ارائه مشاوره به مشتریان
 • ارائه دوره­ های آموزشی برای مشتریان
 • استفاده از امتیاز برای خرید از فروشگاه

عضویت در باشگاه مشتریان کارگزاری مفید، تنها برای مشتریان کارگزاری نیست و هر فردی می­تواند عضو باشگاه شود و از امکانات آموزشی باشگاه بهره مند شود. برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان نیازی به پرداخت وجه نیست و مشتریان تنها با استفاده از امتیازات خود از امکانات و خدمات باشگاه بهره خواهند برد.

 • باشگاه مشتریان کارگزاری فارابی

این کارگزاری جزو 3 کارگزاری برتر کشور است و رتبه سوم را دارد. ارائه امکانات آموزشی و سرعت اطلاع رسانی از نقاط قوت این کارگزاری می­باشد. باشگاه مشتریان کارگزاری فارابی اساس کار خود را بر ایجاد ارتباطی دو طرفه و مستقیم با مشتریان بنا نهاده است و برای ایجاد حس اعتماد و وفاداری مشتریان خود از هیچ تلاشی دریغ ننموده است.

خدماتی که در باشگاه مشتریان کارگزاری مفید ارائه می­شود عبارتند از:

 • ارائه امکانات آموزشی برای مشتریان باشگاه
 • برگزاری مسابقات هیجان انگیز برای جذب مشتریان
 • ارائه جوایز و پاداش­های متنوع با استفاده از امتیازات کسب شده در باشگاه
 • قابلیت تعامل با مشتریان و به اشتراک گذاشتن تجربیات

 برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان کارگزاری فارابی نیازی به ثبت نام در باشگاه نیست و همه می­توانند از امکانات آموزشی باشگاه استفاده نمایند. مشتریان با وارد شدن به حساب کاربری خود می­توانند با انجام معاملات در بورس، امتیاز کسب نمایند و پاداش بگیرند.

مقایسه باشگاه مشتریان کارگزاری­ها

در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه میزان محتوای بیشتری وجود دارد و کاربران از عملکرد باشگاه رضایت بیشتری دارند. محتوای کارگزاری­ های دیگر از جمله کارگزاری مفید و کارگزاری فارابی کمتر است و به همین دلیل میزان نارضایتی مشتریان کمی بیشتر است. اما امکانات آموزشی تمام کارگزاری­ها بسیار عالی و مفید بوده­ اند و مشتریان در مورد امکانات آموزشی موجود در باشگاه مشتریان نظرات مثبتی ارائه کرده اند و در کل از عملکرد باشگاه در این زمینه رضایت کامل داشته اند.

از دیگر کارگزاری ­های موفق دیگر می­توان به کارگزاری مبین سرمایه، کارگزاری بانک پاسارگاد، کارگزاری بانک صادرات، کارگزاری بانک تجارت کارگزاری اقتصاد بیدار و همچنین کارگزاری نهایت نگر خوارزمی اشاره نمود که می­توانید از امکانات موجود در باشگاه مشتریان هر یک از این کارگزاری­ ها استفاده نمائید و از خدمات موجود در آن بهره­ مند شوید. اطلاعات بیشتر را میتوانید در سایت نرم افزاران مشاهده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا