بهترین جراحان ریتیدکتومی یا عمل لیفت صورت در تهران

بهترین جراح لیفت صورت یا فیس لیفت

امروزه عمل های زیبایی زیادی به وجود آمده اند. بشر از زمان های دور میل به ایجاد تغییرات و زیبا تر شدن داشته است. امروزه با پیشرفت علم پزشکی و بالا رفتن سطح کیفی وسایل پزشکی این امکان فراهم شده است تا بتوان تغییرات زیادی را در ظاهر ایجاد کرد. بسیاری از عمل های زیبایی در ناحیه صورت انجام می شوند. صورت نقش زیادی را در زیبایی انسان ایفا می کند و افراد زیادی میل به ایجاد تغییرات در این ناحیه دارند. یکی از جراحی هایی که در این ناحیه انجام می شود لیفت صورت است. این عمل باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت و جوان تر شدن آن می شود.

معمولاً افرادی که سن بالایی دارند این جراحی را انجام می دهند. خیلی کم دیده می شود که افراد جوان نیاز به انجام این جراحی داشته باشند. لیفت صورت ماندگار ترین روش برای رفع چین و چروک های صورت می باشد. برای انجام این جراحی باید به بهترین دکتر برای کشیدن پوست صورت در تهران مراجعه شود. در صورتی که جراح از مهارت کافی بر خوردار نباشد ممکن است نتایج غیر طبیعی حاصل شود. قبل از ارائه توضیحات درباره این جراح بهتر است توضیحاتی را درباره این عمل ارائه دهیم.

اینستاگرام |پوست |تهران

عمل لیفت صورت

با افزایش سن ممکن است در ناحیه صورت چین و چروک به وجود آید. این مشکل معمولاً به دلیل کاهش قدرت عضلات، کم شدن کلاژن سازی و… به وجود می آید. می توان گفت همه افراد با افزایش سن دچار این مشکل می شوند. برخی آن افراد در چنین حالتی احساس خوشایندی نداشته و به همین دلیل رو به انجام عمل جراحی می آورند. لیفت صورت ممکن است لازم باشد در همه ی صورت و یا تنها در بخشی از آن انجام شود. این روش نتایج ماندگاری را به ما می دهد. البته این اتفاق تنها زمانی می افتد که بیمار به نکاتی که جراح می گوید توجه داشته باشد.

برای انجام این عمل روش های جراحی و غیر جراحی وجود دارند. بیمار ابتدا باید معاینه شود سپس بهترین روش برای او انتخاب شود. در مواردی که مشکلات پوستی جزئی باشند از روش های غیر جراحی همچون لیفتینگ صورت با لیزر و روش هایفو استفاده می شود. اما اگر این مشکلات گسترده باشند لازم است عمل جراحی انجام شود. در این روش پوست صورت تا حد لازم کشیده می شود و مقدار اضافه ی آن جدا می شود.

انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران

بهترین دکتر لیفتینگ صورت فردی است که در انجام این جراحی تبحر و توانایی بالایی داشته باشد. برای انتخاب این فرد باید نکات متعددی در نظر گرفته شوند. بیمار باید ابتدا سطح آگاهی خود درباره این عمل را بالا ببرد. همچنین باید مطمئن شود که این جراحی برای او بهترین گزینه است و پس از آن اقدام کند. باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند افرادی را که این عمل را داشته اند را پیدا کند. این افراد می توانند وی را به خوبی راهنمایی کنند.

نباید بر اساس هزینه ها جراح را انتخاب کرد. برخی از بیماران سعی دارند این روش های جراحی را جایی انجام دهند که هزینه کمتری دریافت می کند اما این دیدگاه کاملاً اشتباه است. در صورتی که اگر در حین انجام این عمل به وجود آید ممکن است جبران آن سخت و یا غیر ممکن باشد. به همین دلیل فرد باید در تحقیقات خود توجه داشته باشد که بهترین جراح را انتخاب کند.

ویژگی های بهترین دکتر لیفت صورت

بهترین جراح در انجام لیفت صورت فردی است که بتواند این عمل را به نحو احسنت انجام دهد. این جراح باید توانسته باشد سابقه خوبی را در انجام این جراحی به جا گذاشته باشد. به گونه ای که اگر به سابقه کاری این فرد بنگریم نتوانیم کوچک ترین خطایی را پیدا کنیم. این فرد باید بتواند این جراحی را به حالت طبیعی انجام دهد. در برخی از موارد مشاهده می شود که جراح بیش از حد پوست را کشیده و صورت حالت غیر طبیعی به خود گرفته است.

این مشکلات به دلیل بی تجربه بودن جراح و کم بودن مهارت او رخ می دهند. در واقع این عمل باید به گونه ای انجام شود که کسی نتواند تشخیص دهد فرد عمل کرده است. علاوه بر مهارت این فرد قبل و بعد از عمل هم باید حرفه ای بر خورد کند. به این منظور باید نکات لازم مربوط به قبل و بعد از عمل را به بیمار گوشزد کند. همچنین باید پس از عمل او را معاینه کند.

·         مهارت و تجربه کافی

مهارت و تجربه کافی یک ویژگی مهم است که جراح باید آن را داشته باشد. تجربه بالا در انجام عمل باعث می شود که مهارت پزشک هم بالا برود. در واقع هر چه جراح تجربه بالا تری داشته باشد و تعداد عمل بالا تری انجام داده باشد مهارت او هم بالا می رود. البته منظور ما این نیست که هر جراحی که تجربه ی بالایی داشته باشد می تواند این عمل را به خوبی انجام دهد.

بسیاری از جراحان هستند که دارای تجربه ی بالایی هستند اما نمی توانند این عمل را به خوبی انجام دهند. بنابراین علاوه بر تجربه بیمار باید به نکات دیگری هم توجه داشته باشد تا بتواند بهترین جراح را پیدا کند. در کنار تجربه باید به مهارت جراح هم توجه کرد. از میزان مهارت یک پزشک می توان از طریق بررسی نمونه کار های او اطلاع پیدا کرد. باید به جراحی مراجعه شود که همیشه به دنبال پیشرفت خود بوده و بر اساس علم روز پیش می رود. این جراح همیشه به دنبال بالا بردن سطح آگاهی خود و فراگیری جدید ترین روش ها می باشد.

·         سطح علمی و دانش پزشک

یک جراح خوب باید سطح علمی بالایی داشته باشد. بیمار باید درباره مدارک تحصیلی جراح تحقیقات لازم را انجام دهد و از این نظر مطمئن شود. این عمل باید توسط فردی انجام شود که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک باشد. این جراح سال های طولانی را به تحصیل پرداخته و روز به روز تجربه کسب می کند. برای طی کردن این مسیر ابتدا باید مدرک پزشکی عمومی را طی کند. برای طی کردن این مسیر به هفت سال زمان لازم است. پس از آن فرد باید مدرک جراحی عمومی را دریافت کند. این پروسه هم 4 سال به طول می انجامد.

فرد باید در آخر دوره 3 ساله فوق تخصص جراحی پلاستیک را بگذراند. روی هم رفته این فرد باید حدود 14 سال تحصیل کند تا صلاحیت انجام این عمل را داشته باشد. پس از گذراندن این دوره این جراح باید تجربیات خود را کامل کند تا بتواند این جراحی را به خوبی انجام دهد. علاوه بر این فرد می تواند عمل های زیبایی بیشتری را انجام دهد.

·         نمونه کار های موفق

یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن یک جراح خوب بررسی نمونه کار های او است. به این منظور فرد باید سعی داشته باشد از طریقی نمونه کار های جراح را مشاهده کند. به این منظور باید به صفحات مجازی فرد مورد نظر مراجعه کرد و کار او را مشاهده کند. در برخی موارد مشاهده می شود که برخی پزشک ها از نمونه کار های خود استفاده نمی کنند. به این منظور فرد باید تحقیقات خود را گسترده تر کند. در صورتی که برای فرد مقدور باشد بهتر است به صورت حضوری نمونه کار های جراح را مشاهده کنند.

پیدا کردن یک جراح خوب ممکن است برای برخی از افراد کار سختی باشد. به همین دلیل ما دست به کار شده ایم و کار را برای افراد راحت کرده ایم. به این گونه که سعی داریم لیست بهترین جراح انجام این عمل و دیگر عمل ها را قرار دهیم. از این طریق این امکان فراهم می شود که فرد بتواند در کمترین زمان بهترین جراح را پیدا کند.

·         ارتباط با بیماران قبلی و بررسی میزان رضایت آن ها

فرد باید سعی داشته باشد افرادی که توسط جراح مورد نظر آن ها عمل شده اند را پیدا کرده و با آن ها ارتباط برقرار کند. این افراد می توانند کمک زیادی به بیمار بکنند. باید نظر این افراد را درباره این عمل پرسید. همچنین باید درباره جراح مورد نظر هم سوالاتی از این عمل افراد پرسیده شود. علاوه بر این موارد باید از تجربه این افراد استفاده شود. به این منظور باید درباره اقدامات قبل و بعد از عمل هم با آن ها صحبت کنند.

افرادی که در اطرافیان خود کسی را می شناسند که این عمل را انجام داده است راحت تر می توانند این کار را انجام دهند. فرد باید سعی داشته باشد زمانی که به مطب جراح مراجعه می کند هم با افرادی که این عمل را انجام داده اند ارتباط بر قرار کرده و نتیجه عمل آن ها را مشاهده کند. با مشاهده صورت افراد می توان به راحتی تشخیص داد که میزان مهارت جراح چقدر است.

·         بررسی نظرات دیگران در فضای مجازی

فرد باید سعی داشته باشد از طریق فضای مجازی هم بررسی های لازم را انجام دهد. یکی از کار هایی که در فضای مجازی می توان انجام داد بررسی نمونه کار است. علاوه بر آن باید نظرات کاربران را هم بررسی کرد. بسیاری از افرادی که در این زمینه فعال هستند کسانی هستند که این عمل را انجام داده اند. باید دید نظر این افراد و میزان رضایت آن ها چقدر است. برخی از پزشکان علاوه بر اینستاگرام در سایت خود هم این امکان را فراهم می کنند.

فرد باید در این فضا هم بررسی های لازم را انجام دهد. در برخی از موارد افراد سوالاتی را از جراح می پرسند. فرد باید همه ی این سوالات را بررسی کند زیرا ممکن است برخی افراد سوالات او را پرسیده باشند. این یک راه ساده است که فرد می تواند با استفاده از آن پاسخ سوالات خود را بگیرد.

·         مشاوره حضوری با جراح

قبل از انجام جراحی لیفت صورت لازم است به جراح مراجعه شود. به این منظور باید حداقل دو هفته قبل از عمل به جراح مراجعه شود. بهترین جراح لیفت صورت باید به طور دقیق بیمار را معاینه کند و ایرادات صورت او را مشاهده کند. این جراح این بررسی ها را به دلیل انتخاب روش درمان انجام می دهد.

پس از آن نکاتی را به بیمار می گوید و از او می خواهد آن ها را رعایت کند. همچنین در این جلسه تعیین می شود که عمل لیفتینگ صورت باید در چه عضو یا اعضایی انجام شوند. بهترین دکتر ریتیدکتومی در تهران در این جلسه هزینه عمل را هم مشخص می کند. عوامل زیادی بر روی این هزینه تأثیر گذار هستند که در مقاله های دیگر به آن ها پرداخته ایم. این جراح به خواسته های بیمار قبل از عمل گوش کرده و باید سعی داشته باشد همه ی آن ها را عملی کند.

·         بهترین تیم جراحی

بهترین جراح ریتیدکتومی در تهران باید سعی داشته باشد که از افراد با تجربه به عنوان تیم پزشکی خود استفاده کند. بهترین جراحان بر روی نتایج عمل حساس بوده و نمی خواهند به هر دلیلی نتایج بدی حاصل شود. به همین دلیل سعی دارند بهترین افراد را به عنوان دستیاران خود انتخاب کنند. در این عمل افراد زیادی جراح را همراهی می کنند. در واقع این امکان وجود ندارد که جراح بتواند به تنهایی این عمل را انجام دهد. به همین دلیل از پرستار، متخصص بی هوشی، تکنسین اتاق عمل و… کمک می گیرد.

لیفت صورت چگونه انجام می شود؟

این جراحی با ایجاد برش های بسیار ظریف در اطراف صورت انجام می گیرد که البته جای برش ها بعد از مدتی محو شده و به طور کامل از بین می روند، به کمک این جراحی پوست شل و افتاده برداشته می شود و البته فرم چهره شاداب و جوان می شود.

به طور کلی برش ها در چند قسمت از صورت زده می شود:

  • برش ها در اطراف گوش آغاز می شود و در امتداد انحنای طبیعی لبه گوش به سمت بالا کشیده می شود.
  • ممکن است برش در اطراف شقیقه ها زده شود ، طول ان حدود تقریبا 4 سانتی متر است.
  • در امتداد گوش نیز برش زده می شود که بعد از جراحی جای بخیه محو می گردد .
  • در افرادی که افتادگی شدید گردن و گلو دارند برش کوچکی در چانه ایجاد می شود تا دسترسی به چربی و عضلات گردن در میانه گردن ممکن باشد.
دکمه بازگشت به بالا