اقتصادیکسب و کار ایرانی

پر سودترین سرمایه گذاری در ایران

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که قصد سرمایه گذاری با سود بالا را دارند اما نمی دانند باید از کجا شروع کنند و یا چه حوزه ای برای سرمایه گذاری مناسب است؟ در این مقاله قصد داریم تا چند حوزه پرسود که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید را معرفی کنیم پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال |بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون تومان |بیت کوین

مفهوم سرمایه گذاری

از نظر افراد سرمایه گذاری معنی و مفهوم متفاوتی دارد، اما به طور کلی به استفاده کردن از پول به طوری که باعث رشد و رسیدن به سود بالایی شود سرمایه گذاری گفته می شود. این سرمایه گذاری که با اهداف دست یابی به سود بالاتر صورت می گیرد می تواند در زمینه های مختلف انجام شود؛ سرمایه گذاری در بورس، سرمایه گذاری بر ملک، طلا، ارز، سکه و … نمونه هایی از سرمایه گذاری می باشد که می تواند سود دهی قابل توجهی داشته باشد. البته باید توجه داشت که هر کدام چه میزان سود دهی و در طی چه مدت زمانی به ثمر می نشینند.

5 مورد از بهترین سرمایه گذاری با سود بالا

سرمایه گذاری در زمینه های مختلفی انجام می شود البته ریسک سود دهی کم یا زیاد این سرمایه گذاری ها متفاوت است؛ در ادامه با 5 تا از بهترین سرمایه گذاری ها آشنا خواهیم شد که در طی مدت زمان، سود دهی بالایی دارند.

سرمایه گذاری روی خانه و ملک

بسیاری از افراد علاقه زیادی به خرید ملک و خانه و همچنین سرمایه گذاری روی این دو مورد را دارند، خرید ملک و خانه پس از مدتی سود دهی بالایی خواهند داشت به خصوص در شرایط فعلی جامعه و تورم بالای تمامی اجناس و لوازم، پس اگر قصد سرمایه گذاری و خواباندن پول خود را دارید تا پس از مدتی افزایش پیدا کند، خرید خانه و ملک به شما پیشنهاد می شود.

ارز دیجیتال |بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون تومان |بیت کوین

سرمایه گذاری روی طلا و سکه

سرمایه گذاری روی سکه بهار آزادی و طلا، از راه های دیگری است که می توانید با پولی که در دست دارید و نمی دانید چه نوع سرمایه گذاری بی دردسری انجام دهید مناسب است. قدرت نقد شوندگی این دو نوع سرمایه گذاری بالا است و در طی بلند مدت سود دهی بالایی دارد.

با توجه به افزایش نرخ دلار به صورت روزانه و بی ارزش شدن ریال می توانید از این روش برای سرمایه گذاری استفاده کنید البته باید سود و زیان آن را نیز بپذیرید.

سرمایه گذاری در راه اندازی کسب و کار

اگر به دنبال سرمایه گذاری پول و در گردش انداختن سرمایه تان هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از این روش به سود دهی برسید زیرا علاوه بر سرمایه گذاری، اشتغال زایی نیز انجام داده اید.

راه اندازی خط تولید های مختلف مانند راه اندازی خط تولید پودرهای ضایعات کشتارگاهی می تواند روش مناسبی برای سرمایه گذاری باشد علی الخصوص تولیدات پودر گوشت و خون و ضایعات؛ زیرا در ایران ضایعات کشتارگاهی زیادی تولید می شود که دور ریز می شوند اما شما با استفاده از راه اندازی این نوع کسب و کار می توانید سود دهی بالایی داشته باشید و با تبدیل این ضایعات به پودر، غذای دام و طیور را تولید کنید و به فروش برسانید.

می توانید برای اطلاع یابی از این نوع کسب و کار، جستجویی در گوگل انجام دهید تا متوجه کم بودن رقابت در این نوع کسب و کار و همچنین پر سود بودن آن بشوید.

ارز دیجیتال |بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون تومان |بیت کوین

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

از به روز ترین روش های سرمایه گذاری در جهان، سرمایه گذاری در ارز دیجیتال می باشد. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال از سال 2013 در ایران آغاز و رواج پیدا کرد. اولین ارز دیجیتال بیت کوین بود که بعد از آن اتریوم، بت، ریپل و سایر ارز های دیگر به بازار راه پیدا کردند و امروزه خرید و فروش بالایی دارند.

برای سرمایه گذاری در این زمینه ابتدا باید اطلاعات خود را از ارز های دیجیتال بالا ببرید و با بررسی هر کدام از آنها و نوع خرید و فروششان سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

خرید خودرو

بسیاری از افراد خرید خودرو و سرمایه گذاری روی آن را ترجیح می دهند، در ایران به دلیل افزایش بیش از حد قیمت ها خودرو کالایی گران قیمت محسوب می شود و قیمت آن بعد از چند سال استفاده نه تنها کاهش پیدا نمی کند بلکه گرانتر می شود.

با مقایسه قیمت خودرو های یکسان طی سالهای گذشته تاکنون متوجه افزایش بی رویه قیمت آن خواهید شد، البته باید توجه داشته باشید که قدرت نقد شوندگی ماشین از طلا و سکه کمتر است اما سود دهی مناسبی دارد.

نتیجه گیری

قبل از سرمایه گذاری باید هدف خود را مشخص کنید که در چه بازه زمانی می خواهید سود بالایی داشته باشید یا قصد دارید سرمایه در گردش باشد و با آن اشتغال زایی کنید یا سرمایه خود را بخوابانید و در طی مدت زمان طولانی تر به سود بالا دست پیدا کنید؛ اگر جواب این سوال ها را بدانید خیلی راحت تر می توانید تصمیم بگیرید در چه حوزه ای سرمایه خود را خرج کنید که پس از مدتی افزایش پیدا کند.

دکمه بازگشت به بالا