علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

نکات خرید باتری عمده ماشین

خرید باتری خودرو

روزی که ماشین شما روشن نمی شود لزوما بهترین زمان برای خرید باتری ماشین جدید نیست. اما طبق تحقیقات گسترده ما، این دقیقاً همان کاری است که اکثریت افراد انجام می دهند. احتمالاً در طول عمر وسیله نقلیه خود باید دو یا سه بار باتری خودرو را تعویض کنید چون در اثر قرار گرفتن باتری در معرض گرما، سرما، شارژ و دشارژ مکرر کهنه یا فرسوده می شود.

مراقبت از باتری می تواند به شما کمک کند تا بیشترین عمر مفید را از باتری دریافت کنید و باتوجه به شرایط و سن آن می تواند نشان دهد که زمان خرید باتری جدید برای جایگزینی فرا رسیده است قبل از اینکه سرگردان شوید.

پخش باتری ماشین |پخش عمده باتری |خرید باتری خودرو آنلاین

در زیر نکاتی برای به دست خرید بهترین باتری برای نیازهای خودرو شما آورده شده است.

زیر کاپوت را چک کنید

توجه به نحوه نگهداری باتری ماشین و توجه به زمان نزدیک شدن تعویض آن، همچنین تحقیق صحیح و برنامه ریزی مناسب تضمین می کند که می توانید چه جایگزینی را با شرایط خود انتخاب کنید.

تست باتری ها سالانه

امروزه تعمیر و نگهداری باتری خودرو تا حد زیادی دیگر به گذشته مربوط می شود. می توان گفت تقریباً تمام باتری ‌های خودروهای امروزی «بدون نیاز به تعمیر و نگهداری» هستند. با این حال، توصیه می‌کنیم که اگر در آب‌ و هوای گرم ‌تر زندگی می‌کنید، بعد دوسال یا اگر در آب ‌و هوای سردتر زندگی می‌کنید، بار باتری خود را سالانه توسط مکانیک آزمایش کنید. انجام این کار توانایی باتری ماشین را برای حفظ ولتاژ در حین استفاده از آن آزمایش می کند و نتیجه نهایی را به شما اطلاع می دهد که چه زمانی مناسب شروع خرید باتری جدید خودرو است.

علاوه بر این، پایه های باتری ماشین را بررسی کنید تا مطمئن شوید که کانکتورها محکم و بدون خوردگی هستند.

باطری خودرو باید متناسب با نیازهای رانندگی و ماشین شما باشد

باتری های خودرو در اندازه ها و برندهای مختلفی عرضه می شوند. در میان مواردی که در سال های اخیر ما آزمایش کرده‌ایم، تفاوت بسیاری وجود دارد که در آن می توان به تفاوت بهترین عملکرد از سالی به سال دیگر و یا از اندازه به اندازه دیگر اشاره کرد. این امر باعث می شود توصیه های ساده و کاربردی بر اساس برند یا مدل خودرو غیرممکن شود. همچنین به این نکته توجه کنید که با خرید همان مدل باتری که در حال تعویض آن هستید، نتایج یکسانی مانند قبل را برای شما به همراه خواهد داشت.

اندازه باتری خودرو و انتخاب باتری مناسب برای مدل وسیله نقلیه شما مهم است. اگر باتری اشتباهی را انتخاب کنید، با در نظر نگرفتن مشخصات خودرو یا اینکه چقدر خوب نگهداری می شود، باتری نمی تواند به خوبی عمل کند.

مطمئن شوید که باتری نو است

باتری ها به مرور زمان قدرت خود را از دست می دهند، حتی زمانی که در انبار هستند. برای عملکرد بهینه، باطری را خریداری کنید که کمتر از 6 ماه از تولید آن گذشته باشد.

امکانات و لوازم جانبی

اینها می توانند به شما کمک کنند حداکثر استفاده را از باتری خود ببرید و آن را برای مدت طولانی تری در بهترین حالت خود نگه دارید.

باتری قدیمی خود را بازیافت کنید

سرب و اسید سمی باتری را می توان به راحتی بازیافت کرد و اکثر خرده فروشان یا نمایندگی های مجاز فروش باتری ماشین نمونه قدیمی را برای شما دور می ریزند. هنگام خرید یک باتری جدید در فروشگاه های مجاز، احتمالاً هزینه اضافی را پرداخت می کنید که با بازگرداندن باتری قدیمی خود، بازپرداخت می شود. این به مالک خودرو انگیزه میدهد تا باتری قدیمی را کنار بگذارد. این را هم در نظر بگیریدکه حدود 90 درصد باتری‌های خودروها قابلیت بازیافت دارند.

خرید عمده باتری ماشین

خیلی از افراد دارای نمایندگی هستند که ترجیح میدهند باتری ماشین را به صورت عمده خریداری کنند. خرید عمده باتری ماشین هم مانند تعویض باتری باید از جای مطمئن و نمایندگی مجاز برندهای معتبر صورت گیرد. در زیر عوامل تاثیر گذار در خرید و فروش عمده باتری ماشین را عنوان کرده ایم:

  • گارانتی باتری ماشین
  • تاریخ تولید
  • نحوه ارسال
  • اعتبار مرکز خرید باتری
  • پشتیبانی پس از خرید باتری
  • نحوه محاسبه قیمت
  • برندها و تنوع آمپراژ باتری های برای خرید

تمامی موارد عنوان شده در خرید مشتری برای فروش عمده باتری ماشین تاثیر گذار هستند. پش بهتر است خرید با رضایت کامل طرفین فروش انجام شود. اکثر فروشگاه ها باتری را با نیازهای خودروی آزمایش، نصب و مطابقت می دهند.

دکمه بازگشت به بالا