اقتصادیکسب و کار ایرانی

انواع تی شرت و پیراهن رسمی مردانه سال در طرح ها و رنگ های مختلف

سلام به همه عزیزان، در این مطلب با شما در مورد انواع تی شرت رسمی مردانه صحبت می کنیم و نکات بسیار مهمی را بیان می کنیم که به شما در انتخاب بهتر کمک می کند. به ما بپیوند.

یک پیراهن رسمی مردانه بخرید
چگونه آستین و یقه پیراهن را بشوییم و لکه ها را پاک کنیم؟
شاید پاک کردن لکه از روی یقه و آستین پیراهن غیرممکن به نظر برسد، اما نگران نباشید، در این مقاله نکات و ترفندهایی را برای شستن آستین و یقه پیراهن در خانه ارائه کرده ایم. آیا تعمیرات فروشگاه را برای از بین بردن لکه های یقه و آستین امتحان کرده اید و همچنان لکه دارید؟ اگر چنین است، نگران نباشید!

خرید پیراهن مردانه

گاهی اوقات شستن لکه های روی یقه و آستین انواع پیراهن مردانه ممکن است باعث ایجاد لکه های بیشتر یا هاله زرد شود. این حالت زمانی رخ می دهد که یقه ها در تماس مستقیم با عرق باشند. علاوه بر این، چنین لکه هایی ممکن است در اثر مواد آرایشی ایجاد شود.

راهنمای کامل انتخاب یقه پیراهن مردانه برای صورت گرد
چه صورتی لاغر یا چاق داشته باشید و چه تصمیم گرفته اید پیراهن را با مدلی هماهنگ کنید که یکی از این نکات است، انتخاب یقه پیراهن مردانه ترفند خاص خود را دارد. پیراهن یکی از مهم ترین لباس های مردانه با یقه های مختلف است.

قیمت رسمی پیراهن مردانه
هنگام انتخاب یقه پیراهن برای یک مرد، باید اصول، موقعیتی که حیوان یا فرم صورت شما در انتخاب یقه پیراهن تأثیر می گذارد را در نظر بگیرید. در این قسمت از دنیای مد خیس، انواع مدل های یقه پیراهن مردانه متناسب با فرم های مختلف صورت را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت پیراهن مردانه

اصول انتخاب یقه مناسب برای پیراهن مردانه
یقه دکمه دار

این گردنبند برای مجالس کژوال و هر نوع گلدار مناسب است و سبکی بین کلاسیک و مدرن است. در دو طرف یقه، از انتهای یقه، دکمه هایی به دکمه های روی بدنه پیراهن متصل شده است. این نوع یقه چون مایل نیست و تکان نمی خورد در چیدمان فرد موثر است.

بهتر است از این نوع یقه کراوات استفاده نکنید، اما اگر می خواهید از کراوات استفاده کنید، یقه پیراهن اسپرت رسمی مردانه را انتخاب کنید. در موقعیت های رسمی، یقه هایی با دکمه های مخفی مناسب تر هستند.

یقه پیراهن مردانه

یقه خرگوش

سنتی ترین مدل پیراهن مردانه یقه نوک تیز است که به آن یقه خرگوشی نیز می گویند و با این مدل می توان از یقه کروات نیز استفاده کرد.

به عبارت دیگر، آستین‌های شما معمولاً کثیف‌تر از آستین‌هایتان هستند، در نتیجه قسمت‌هایی از پیراهن شما کثیف‌تر و لکه‌دارتر می‌شود.

به همین دلیل توجه ویژه ای به آستین ها، یقه ها و وسایل لازم قبل از قرار دادن پیراهن ها در ماشین لباسشویی ضروری است. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که پیراهن ها کاملا تمیز و بی عیب هستند.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک می کند.

رنگبندی پیراهن

صفحه رنگ آمیزی پیراهن رسمی مردانه
لباس های کثیف را تعمیر کنید

خاک مرده یقه و آستین لباس چطور؟
با سرکه سفید از شر کثیفی یقه خلاص شوید
سرکه سفید برای سفید کردن در بسیاری از خانه ها استفاده می شود. در واقع عملکرد مواد شوینده را افزایش می دهد و به ویژه بر روی لکه های عرق تاثیر می گذارد.

برای سفید کردن پیراهن با این مواد:

ابتدا قبل از قرار دادن لباس ها در ماشین لباسشویی، 2 قاشق غذاخوری از آنها را در یک لیوان آب حل کنید. سپس مخلوط باید روی لکه ها اعمال شود. سپس آن را به مدت 30 دقیقه بگذارید. سپس لباس ها را با آب بشویید. در نهایت آن را در ماشین لباسشویی قرار دهید.

سرکه و نمک را مخلوط کنید:

مقداری آب گرم و یک فنجان سرکه داخل سینک بریزید سپس یک چهارم پیمانه نمک به آن اضافه کنید و یقه و آستین لباس را به مدت یک ساعت در این محلول قرار دهید سپس لباس ها را طبق معمول بشویید.

یقه و آستین ها را با جوش شیرین تمیز کنید
جوش شیرین می تواند لباس هایی مانند سرکه سفید را سفید کند. ابتدا 4 قاشق غذاخوری از آن را در آب حل کنید. سپس مانند دستور قبلی مخلوط را روی لکه ها بریزید و پس از آبکشی در ماشین لباسشویی قرار دهید.

پیراهن رسمی مردانه اصلی
جوش شیرین و سرکه

انواع مختلف پیراهن های مردانه

یک پماد سرکه و جوش شیرین درست کنید و روی لکه بمالید و بگذارید کمی بماند سپس پماد را خوب روی لکه بمالید تا پاک شود.

خواص جوش شیرین

برای تمیز کردن کثیفی یقه از چه موادی استفاده کنم؟
بهترین مواد شوینده برای از بین بردن کثیفی یقه و آستین
کرم کرم

2 قاشق غذاخوری کرم رژیمی را در 4 لیتر آب گرم بریزید، پیراهن را به مدت یک ساعت در این محلول قرار دهید، سپس پیراهن را مانند همیشه آبکشی کنید.

آمونیاک

ابتدا مقدار مساوی آب و آمونیاک را با هم مخلوط کنید. سپس مخلوط آمونیاک و آب را همانطور که در دستورالعمل های بالا ذکر شد با مسواک روی لکه بمالید. در نهایت لباس ها را در ماشین لباسشویی گذاشته و با دمای مناسب بشویید.

آسپرین خشک شده

اگر لکه روی آستین یا یقه از بین نرفت، 2 فنجان آب داغ و 2 پودر آسپرین را در ظرفی بریزید و با هم مخلوط کنید، سپس لکه را به مدت دو تا سه ساعت در محلول خیس کنید تا لکه از بین برود.

پیراهن مردانه در تهران

لباس ها را با آسپرین بشویید

روش های موثر برای از بین بردن کثیفی و کثیفی از یقه
بهترین راه برای خلاص شدن از شر یقه و آستین کثیف
ظرف شویی

صابون ظرفشویی همچنین می تواند به از بین بردن لکه های یقه و آستین کمک کند. برای از بین بردن لکه ها با صابون ظرفشویی، این مراحل را دنبال کنید.

  • ابتدا صابون را با آب روی لکه بریزید. سپس یک تکه صابون تهیه کنید و آن را خوب بمالید.

علاوه بر این، لباس های کثیف را می توان در آب صابون خیس کرد تا کاملا خیس شود تا لکه از بین برود.

در نهایت لباس ها را داخل ماشین لباسشویی بگذارید.

پیراهن رسمی مردانه را از کجا بخریم؟
استفاده از آب اکسید شده

اگر از هر روشی برای از بین بردن لکه از روی آستین و یقه استفاده کرده اید، اما لکه همچنان وجود دارد، می توانید از آب اکسیده شده استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا