اقتصادیکسب و کار ایرانی

راه هاي كوچك كردن بيني گوشتی بدون عمل

بهترین و کارآمدترین روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل و غضروفی نیاز به روش های جدید دیگر دارد که می توان بدون عمل جراحی نیز به بینی افراد فرد جدیدی را بدهید و آن ها را زیبا تر کنید . در ادامه شما را با بهترین و کارآمدترین روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • کوچک کردن بینی به روش با تزریق ژل
 • کوچک کردن بینی بوسیله لیفت بینی با نخ
 • کوچک کردن بینی به روش پلاسما جت
 • کوچک کردن بینی با استفاده از دستگاه های ویبره حرارتی
 • کوچک کردن بینی با استفاده از لیزر درمانی
 • کوچک کردن بینی به روش سوهان کشیدن

اینستاگرام |مشاوره

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل با استفاده از لیفت و ژل

یکی از انواع روش های مورد استفاده بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران برای کوچک کردن بینی گوشتی و استخوانی لیفت با استفاده از ژل می باشد با استفاده از این روش های کوچک کردن بینی به راحتی می توان زیبایی بینی های استخوانی قوزدار و بینی های گوشتی را به درستی برگرداند . در این روش “utswmed.org” کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل ماده ای به نام فیلر توسط فرد متخصص در فرورفتگی ها و قسمت هایی که دارای نقص هستند مانند قوز بینی تزریق می کنند . در نتیجه قسمت های فرو رفته با استفاده از ماده ای به نام فیلر پر شده و به بینی فرم و صافی یکدستی را می دهد .

استفاده از این روش ها برای افرادی که بینی ها افتاده دارند بسیار مناسب می باشد و همچنین برای افرادی که دارای نوک بینی نامناسب بوده نیز این روش برای آن ها بسیار کارآمد می باشد ، زیرا تزریق ژل علاوه بر این که مشکلات قوز و افتادگی را رفع می کند می تواند موجب بالا رفتن نوک بینی نیز بشود .

به این نکته توجه داشته باشید که همراه با این روش ها می توانید از تزریق بوتاکس نیز استفاده کنید و این موضوع در صورتی امکان پذیر می باشد که پره های بینی فرد بیمار بزرگ باشد که می توان با استفاده از تزریق بوتاکس آن ها را تا حدی کوچک کرد . انجام این روش کاملا بدون درد می باشد و تنها در یک جلسه درمان  انجام می شود ، همچنین در این روش کوچک کردن بینی به هیچ وجه نیازی به بیهوشی ندارد و از بی حسی موضعی قبل از انجام تزریق استفاده می شود .

کوچک کردن بینی گوشتی و غضروفی به روش لیفت بینی با نخ

یکی از جدید ترین روش ها برای کوچک کردن بینی گوشتی و غضروفی می باشد لیفت بینی با استفاده از نخ می باشد که یک روش بسیار کارآمد و پر طرفدار می باشد . زیرا انجام این روش برای افراد بسیار کم هزینه ، سریع و بدون عوارض جانبی می باشد و تنها در یک جلسه 15 تا 30 دقیقه ای این روش انجام می شود . این روش نیز مانند لیفت بینی با ژل برای درمان افتادگی بینی و بالا بردن نوک بینی بسیار کاربردی می باشد .

برای انجام این روش ابتدا نخ را با استفاده از ابزار مخصوص و بدون برش دادن پوست از زیر آن عبور می دهند و محکم می کنند . استفاده از این نخ موجب تغییر در نوک بینی و پل بینی می شود و در دراز مدت باعث کلاژن سازی در بینی افراد می شود و باعث تغییر فرم بینی در افراد می شود. البته به این نکته نیز توجه باشید که این نخ نانو می باشد و بعد از چند روز جذب بدن افراد می شود همچنین این روش نوک بینی زاویه لب و دهان را باریک تر می کند .

کوچک کردن بینی گوشتی با استفاده از دستگاه ویبره و حرارت

یکی از روش های دیگر کوچک کردن بینی افراد استفاده از دستگاه ویبره و حرارت برای افراد می باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که بینی های گوشتی و غضروفی را می توان با استفاده از روش های کوچک کردن بدون عمل جراحی به راحتی به آن ها فرم داده و آن ها را زیبا تر کرد . استفاده از این دستگاه های ویبره و حرارت یکی از بهترین روش هایی می باشد که می توان با استفاده از آن ها به راحتی به بینی افراد فرم داد .

استفاده از این روش کوچک کردن بینی کاملا بدون درد و کم هزینه می باشد و بهترین نتیجه را برای بینی های گوشتی و غضروفی را برای افراد به همراه خواهد داشت . بسیاری از افراد می توانند با خریداری این دستگاه ها از بازار و با استفاده از آن ها در چند جلسه و به مدت زمان یک ماده در منزل شاهد تغییر در شکل بینی خود می شوند فقط کافی است این دستگاه را بر روی بینی خود قرار دهید و آن را روشن کنید و به بینی خود فرم جدیدی را بدهید .

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل با استفاده از روش پلاسما

یکی دیگر از روش های عالی و موثر در کوچک کردن بینی روش پلاسما می باشد که برای انجام این روش از دستگاه پلاسما جت و پلکسر استفاده می شود . با استفاده از فرکانس های قوی دستگاه پلاسما جت می توان لیفت بینی و ایپدرم را در تمامی قسمت های بینی انجام داد . پلاسما یک نوع ماده ای است که به حالت مایع و جامد قرار داشته و شبیه به گاز می باشد و در برخورد با پوست افراد سرد می شود.

دستگاه پلکسر هم مانند دستگاه پلاسما جت و با استفاده از ماده پلاسما عمل کوچک کزدن بینی را انجام می  دهد و تنها تفاوتی که این دو با هم دارند دستگاه در قدرت عملکرد آن ها می باشد .

کوچک کردن بینی گوشت با استفاده از لیزر درمانی

روشی که در بسیاری از عمل های زیبایی استفاده می شود روش لیزر درمانی می باشد و طرفداران زیادی را هم دارد . همچنین با استفاده از این روش می توان برای کوچک کردن بینی های گوشتی و غضروفی نیز استفاده کرد . همچنین این روش برای افرادی که قصد دارند تغییرات کمی را در بینی های خود ایجاد کنند بسیار مفید می باشد زیرا باعث کوچک شدن شاخک های بینی و جوانسازی پوست نیز می شود .

به این نکته توجه داشته باشید که عمل بینی های گوشتی با استفاده از لیزر برای افراد توصیه نمی شود همچنین بینی هایی که استخوانی و خیلی بزرگ می باشند ، همینطور انجام این روش برای افرادی که دچار شکستگی بینی شده اند و یا پوست خود را برنز کرده اند و افرادی که دچار بیماری قندی و یا لخته خون هستند امکان پذیر نمی باشد .

نکات مهم در مراقبت از بینی بعد از کوچک کردن

بعد از انجام کوچک کزدن بینی بدون عمل جراحی بهتر است به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید تا علاوه بر به دست آوردن نتیجه بهتر ماندگاری عمل نیز طولانی تر باشد . به طور کلی انجام عمل کوچک کردن بهتر است تنها در افراد بالاتر از ۳۰ سال انجام شود.

 • بعد از عمل از ایجاد فشار بر روی بینی تا چند روز جلوگیری شود.
 • از رفتن به سونا و جکوزی و مکان‌های بسیار گرم خودداری گردد.
 • استفاده از بخور داغ یا حمام داغ نیز برای چند روز ممنوع است.
 • به مدت چند روز بهتر است از خوابیدن به پهلو و یا روی شکم خودداری شود.

چه افرادی می توانند از این روش ها برای کوچک کردن بینی استفاده کنند ؟

روش هایی که در بالای مطالب برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی است برای همه افراد قابل استفاده نمی باشد و این افراد باید دارای شرایطی باشند تا بتوانند از این روش های برای کوچک کردن بینی خود استفاده کنند . در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • افرادی که دارای بینی استخوانی کوچک و متوسط هستند.
 • کسانی که بینی آنها دارای قوز می باشد.
 • کسانی که دچار عدم تقارن در بینی خود هستند.
 • افرادی که در بینی آنها تورفتگی و ناصافی هایی مشاهده می شود
 • افرادی که دارای افتادگی بینی می باشند.
 • کسانی که بینی آنها دچار انحراف شده است.
 • افرادی که پل بینی کوتاه دارند.
 • افرادی که مایل به انجام تغییرات کمی در بینی خود هستند.
 • اگر اندازه یا شکل بینی یک فرد تأثیر واقعی بر سلامت روان آنها دارد، عمل بینی به مراتب مؤثرترین درمان برای کاهش اندازه بینی است. اما بسیاری علاقه‌ای به جراحی بینی ندارند و یا از جراحی می‌ترسند و به دنبال راه‌هایی برای كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي با تزریق می‌گردند و سؤال متداول مراجعه کنندگان این است که ایا بدون عمل جراحی میشود بینی را کوچک کرد ؟
 • خبر خوب این است که روش‌هایی برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. همچنین موضوعات دیگری مانند كوچك كردن بيني گوشتي بدون عمل ، رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی ، تزریق آمپول برای کوچک شدن بینی و روش کوچک شدن بینی بدون جراحی را بررسی خواهیم کرد.

چگونه بدون جراحی بینی گوشتی را کوچک کنیم ؟

بینی یکی از اجزای اصلی صورت ما می‌باشد که نقش بسیار پررنگی را در ظاهر و چهره‌ایفا می‌کند؛ لذا بسیاری از افراد به دنبال اصلاح و تغییر فرم بینی خود هستند تا به چهره‌ای زیباتر دست یافته و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. یکی از رایج‌ترین روش‌ها، جراحی بینی است که فرم بینی را تا آخر عمر تغییر می‌دهد و نیازی به ترمیم وجود ندارد.

اما این روش معایبی نیز دارد؛ یکی از این معایب این است که نمی‌توان به طور دقیق پیش بینی کرد که بینی چه فرمی را به خود می‌گیرد و گاهی افرادی که این جراحی زیبایی را انجام می‌دهند، به دلیل اینکه نتیجه دلخواه را به دست نمی‌آورند، مجبور به جراحی مجدد می‌شوند.

از طرف دیگر جراحی، دوره نقاهت زیادی دارد و بسیاری از افراد به دلیل شغل و کار خود نمی‌توانند مدت طولانی مرخصی بگیرند تا دوره نقاهت جراحی بینی را بگذرانند و روش‌های دیگری مانند كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي را در نظر می‌گیرند که هم بی خطر است و هم دوره بهبودی و نقاهت یا ندارد و یا بسیار کوتاه است.

اینکه چگونه بدون جراحی بینی گوشتی را کوچک کنیم سؤال بسیاری از مراجعه کنندگانی است که دوست ندارند زیر تیغ جراحی رفته و تمایل به کوچیک کردن بینی بدون جراحی دارند. همان طور که گفته شد روش‌های مختلفی برای كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي وجود دارد که در این قسمت توضیح خواهیم داد.

به همین دلیل، رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین جراحی‌های پلاستیک است. هیچ شکل واحدی وجود ندارد که تمامی بیماران به طور جمعی آن را بخواهند. با این حال، طبق تحقیقات، بیشتر بانوان تمایل دارند که نوک بینی‌های تیزتر و پل‌های بینی صاف‌تر داشته باشند. در حالی که مردان معمولاً بینی کوچک را برای خود ترجیح نمی‌دهند. برای هر فرد نقص مختلفی وجود دارد که با ویژگی‌های کلی او سازگار نیست.

قبل از هر اقدامی با یک پزشک جراح مشورت بگیرید تا شرایط را کامل به شما توضیح دهد. پس انتخاب جراح خبره بسیار ضروری است.

رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی

وقتی به جراحی زیبایی بینی یا عمل بینی فکر می‌کنید، احتمالاً یک روش انجام جراحی را به خاطر می‌آورید. در بسیاری از موارد این دقیق است. اما آیا می‌دانستید که گزینه درمانی معروف به “رینوپلاستی بدون جراحی” در حال محبوبیت است؟ رینوپلاستی با عمل جراحی هنوز یکی از پرتقاضاترین و انجام‌شده‌ترین روش‌ها در ایالات متحده و سراسر جهان است. اما در برخی موارد، رینوپلاستی بدون جراحی – یا عمل بینی مایع – ممکن است گزینه بهتری برای برخی باشد.

این روش كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي این مزیت را دارد که نتایج به‌سرعت قابل مشاهده است، تقریباً بدون هیچ خرابی و دوره نقاهت. در اینجا به این خواهیم پرداخت که کوچک کردن بینی بدون جراحی دقیقاً چیست، بهبودی چگونه است، چه نتایجی را می‌توانید از رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی انتظار داشته باشید، و بسیاری از سؤالات متداول که بیماران ما می‌پرسند.

رینوپلاستی مایع یا رینوپلاستی بدون جراحی چیست؟

بسیاری سؤال می‌پرسند که کوچک کننده بینی گوشتی بدون عمل چگونه است؛ رینوپلاستی یک روش برای کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی است. رینوپلاستی بینی بدون جراحی یا همان کوچک کردن بینی با امپول در واقع یک عمل كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي و آمپول براي كوچك كردن بيني است که با پرکننده‌ها یا همان فیلرها انجام می‌شود. پرکننده‌ها محلول‌های تزریقی و آمپول کوچک کننده بینی بدون عمل هستند که بسیار محبوب شده‌اند زیرا سریع، کم هزینه، مؤثر و عملاً بدون درد می‌باشند.

فیلرها را می‌توان در بسیاری از قسمت‌های صورت انجام داد و اغلب برای حجیم کردن لب‌ها، کاهش خطوط ریز یا چین و چروک‌ها و ایجاد کانتور در نواحی مانند چانه و خط فک استفاده می‌شود. پرکننده‌ها نیز روشی مؤثر برای ایجاد توهم كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي هستند که از روش کانتورینگ بهره می‌گیرند. اما این فقط در موارد محدودی صادق است. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید مقاله‌ی ” ” را مطالعه نمائید.

چگونه رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی میتواند ظاهر بینی را بهبود بخشد؟

وقتی در مورد جراحی بینی مایع صحبت می‌کنیم که می‌تواند به اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی منجر شود، پیشرفت‌های خاصی وجود دارد که می‌تواند به همراه داشته باشد.

1.پل بینی پایین

اگر پل پایینی دارید و می‌خواهید آن را اصلاح کنید، رینوپلاستی بدون جراحی ممکن است گزینه خوبی برای کوچک شدن بینی گوشتی بدون عمل باشد. یک پل پایین را می‌توان با افزودن پرکننده و ساختن پل بینی بالا برد. استفاده از رینوپلاستی غیر جراحی برای ایجاد پل بینی بالاتر، یک درخواست رایج برای افراد آسیایی یا آفریقایی تبار است که تمایل به داشتن پل بینی پایین‌تر دارند و به کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل کمک می‌کند.

2. برآمدگی بینی

اگرچه از پرکننده‌ها نمی‌توان برای از بین بردن برآمدگی روی بینی استفاده کرد، در برخی موارد می‌توانیم اطراف برجستگی را پر کرده و ظاهری صاف به بینی بدهیم. این کار باعث کوچکتر شدن بینی نمی شود، اما می‌تواند نمایه و کانتور بینی را بهبود بخشد. این کار در افرادی که برآمدگی یا قوز کوچکی در بینی دارند مؤثرتر است. با یک برآمدگی بزرگ، جراحی زیبایی بینی اغلب موثرترین انتخاب است.

3. فرو رفتگی در پل بینی

اگر در پل بینی خود فرورفتگی دارید، رینوپلاستی غیر جراحی می‌تواند این موارد را اصلاح کرده و در كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي کمک کند. فیلرها برای اصلاح فرورفتگی‌ها به خوبی عمل می‌کنند، زیرا هدف این است که به جای از بین بردن هر چیزی، به ساختار بینی اضافه شود.

4. بینظمیها در ظاهر بینی

در برخی موارد، رینوپلاستی غیر جراحی در اصلاح بی‌نظمی‌ها یا بهبود تقارن بینی و اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی بسیار مؤثر است. ما می‌توانیم نواحی را با دقت پر کنیم تا توهم ساختار بینی متقارن و منظم را ایجاد کنیم.

5. اصلاحات

می‌توان با روش رینوپلاستی به فرم بینی را تا حد بسیار زیادی اصلاح کرده و به كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي با این روش کمک کرد.

بهبودی بعد از رینوپلاستی غیر جراحی چگونه است؟

همان طور که گفته شد، رینوپلاستی یکی از روش‌های كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي است. حال این سؤال پیش می‌آید که زمان بهبودی بعد از انجام روش کوچک شدن بینی بدون جراحی چقدر است؟

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي و با روش رینوپلاستی این است که تقریباً هیچ دوره بهبودی وجود ندارد. ما فقط از بی حسی موضعی استفاده می‌کنیم و هیچ برش و بخیه‌ای وجود ندارد. تنها شواهد انجام هر کاری این است که برخی از بیماران تا چند روز پس از تزریق فیلر، کبودی خفیفی دارند. گاهی اوقات بیماران ما دوست دارند رینوپلاستی غیر جراحی خود را برای پنجشنبه یا جمعه برنامه ریزی کنند، زیرا می‌دانند که می‌توانند تا شنبه سر کار خود بازگردند.

آیا کوچک کردن بینی گوشتی ماندگار است؟

باید بگوییم یک روش دائمی محسوب می شود و فقط در 20% افراد ممکن است در اثر بارداری یا چاقی بیش از حد بازگردد که فرد با انجام یک جلسه تزریق آنزیم مجدد بینی کوچک می شود.

انتخاب بهترین پزشک برای کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی :

 • برای انتخاب بهترین پزشک جهت کوچک کردن بینی بدون جراحی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین پزشکان درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را از انجام این روش کوچک کردن بینی به پزشک بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 • برای اطمینان از انتخاب پزشک مورد نظر نمونه کارهای او را مشاهده کنید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر زینب فرخ می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی:

 1. بعد از تزریق آنزیم یا کلسیم به بینی از ماساژ دادن بینی جدا خودداری کنید.
 2. داروهایی را که پزشک برای تان تجویز نموده است به طور مرتب بعد از کوچک کردن بینی استفاده کنید.
 3. جلسات معاینه را به طور مرتب بروید.
 4. تا 24 ساعت بیمار از زدن آب به بینی خودداری کند.

عوارض کوچک کردن بینی با آنزیم چیست؟

در صورتی که تزریق آنزیم کوچک کننده بینی گوشتی توسط بهترین پزشک زیبایی انجام شود و بیمار مراقبت های بعد از آن را به طور مرتب رعایت کند دچار هیچ عارضه ای نخواهید شد.

هزینه کوچک کردن بینی گوشتی با آنزیم چقدر می باشد؟

هزینه کوچک کردن بینی با این روش به تعداد جلسات درمانی ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود. به این نکته توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر پزشکی مراجعه نکرده و ابتدا درباره آن ها تحقیق کنید.

دکمه بازگشت به بالا