عمومیکسب و کار ایرانی

فالوور روح چیست؟ ( تاثیرات در پیج )

تفاوت فالوور روح، جعلی و واقعی چیست؟

فالوور واقعی، تقلبی و واقعی چیست؟ این سؤال نقش مهمی در اهمیت و محبوبیت صفحات اینستاگرام دارد. بدون شک همه ما به اهمیت شبکه‌های اجتماعی در زندگی روزمره پی برده‌ایم، در این میان اینستاگرام با امکانات بیشتر و محدودیت‌های کمتر محبوبیت بیشتری دارد و روزانه شاهد افزایش تعداد دانلود اینستاگرام از شرکت‌های بازاریابی مختلف هستیم. منتظر آخرین اخبار و ترفندهای فناوری باشید تا شما را با مفهوم فالوور و همچنین تفاوت فالوورهای روح، فالوورهای تقلبی و واقعی در اینستاگرام آشنا کنیم.

مقدمه‌ای بر مفهوم

فالو یک کلمه انگلیسی به معنای فالو است و فالوورها در اپلیکیشن اینستاگرام فالوور هستند. فالوورها می‌توانند از هر ملیت و ملیتی باشند و مرزها نمی‌توانند این را محدود کنند. افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام می‌تواند صاحبان صفحه را معروف کند که می‌توان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد. درنتیجه اینستاگرام به بستری برای کسب درآمد و کارآفرینی تبدیل‌شده است به‌طوری که بهترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام درآمد ماهانه چند ده‌میلیونی دارند.

چند نوع فالوور وجود دارد؟

همان‌طور که قبلاً گفته شد، داشتن تعداد زیاد مشترک مسیری را برای افراد به سمت درآمد و شهرت ایجاد می‌کند. ازاین‌رو کاربران سعی می‌کنند به طرق مختلف تعداد فالوورهای صفحه خود را افزایش دهند؛ بنابراین، میانبرهایی برای افزایش سریع تعداد مشترکین وجود دارد که فقط ظاهری هستند و تقریباً هیچ مفیدی ندارند. درواقع در اپلیکیشن اینستاگرام سه مدل فالوور روح جعلی و واقعی داریم که هرکدام با اهداف خاصی وارد این اپلیکیشن جهانی شده‌اند.

فالوور فیک

فیک به جعلی بودن معروف است و فالوورهای جعلی افرادی هستند که واقعی هستند اما فعالیت‌هایی شبیه به روح دارند. این افراد در فعالیت‌های پیج شرکت نمی‌کنند و باوجود واقعی بودن، مانند روح رفتار می‌کنند.

فالوور روح یا گوست

این پیروان عموماً بانام «چشم دشمن» شناخته می‌شوند و فقط موارد زیر را افزایش می‌دهند. فعالیت مثبتی ندارند، در مسابقات و چالش‌ها شرکت نمی‌کنند و شباهت زیادی به مشترکین جعلی دارند، اما تفاوت‌های واضحی بین آن‌ها وجود دارد.

دنبال کننده واقعی

این نوع فالوورها عمل پیج را دنبال می‌کنند، در داستان‌های پر جنب‌وجوش و پیچیده شرکت می‌کنند، سؤال می‌پرسند، مسابقات را دنبال می‌کنند و همیشه روی صحنه هستند. فقط فعالیت این افراد می‌تواند شامل امکانات و مزایای اینستاگرام باشد.

تفاوت بین یک فالوور روح واقعی و یک فالوور روح کاذب چیست؟

به‌طورکلی فالوورهای واقعی دارای ویژگی‌های طبیعی و ویژه‌ای هستند که نه روح و نه فالوور جعلی می‌توانند آن را داشته باشند. این ویژگی‌ها شامل جزئیات پروفایل، پیام‌های منظم، داستان‌های مختلف، نام کاربری و بیوگرافی واقعی است. پیروان روح این خصوصیات واقعی را ندارند و با ویژگی‌های خاصی قابل شناسایی هستند; این مشخصات شامل موارد زیر است:

Soul Followers ویژگی‌های ناشناخته‌ای دارند و معمولاً نام آن‌ها از حروف کلمات ناشناخته تشکیل‌شده است.

این فالوورها اکثراً عکس و بیو در قسمت پروفایل خود ندارند.

فالوورها در پیج خود روحیه بدی ندارند و معمولاً فعالیت مثبت و ثابتی از خود نشان نمی‌دهند.

هدف از ایجاد این فالوورها فقط افزایش فالوور صفحات دیگر است.

برخلاف فالوورهای واقعی، صفحات فالوور کمی دارند و فالوورهای زیادی دارند.

ویژگی‌های ذکرشده نشان‌دهنده فالوورهای روح است و برخلاف فالوورهای واقعی ارزش صفحه را افزایش می‌دهد که دارای ویژگی‌های زیر است:

این فالوورها به‌طور مداوم در صفحات اینستاگرام فعال هستند.

مشخصات آن‌ها نشان‌دهنده هویت واقعی آن‌هاست و حتی گاهی اوقات شغل و محل زندگی آن‌ها را ذکر می‌کند.

نظرات و لایک های متفاوت، متنوع و واقعی دارند.

در مسابقات، چالش‌ها و پرسش و پاسخ شرکت کنید.

آن‌ها با ذخیره و کلیک کردن روی پست‌ها، جستجوی اینستاگرام خود را هرروز به‌روز می‌کنند.

و….

نمایه بالا همچنین به شما کمک می‌کند فالوورهای واقعی خود را شناسایی کنید. فالوورهای قلابی مانند فالوورهای واقعی دارای ویژگی‌های خاصی هستند، اما مانند فالوورها فعالیت مفید و دائمی ندارند، بنابراین مابین این دو فالوور ویژگی‌هایی داریم.

از کجا فالوور واقعی بخریم؟

وب‌سایت دیجی فالوور با تجربه چندین ساله در خدمات اینستاگرام یکی از معتبرترین وبسایت های خرید فالوور اینستاگرام و لایک اینستاگرام می‌باشد و کلیه خدمات اینستاگرام را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

آیا می‌توانم یک فالوور روح را از صفحه خود حذف کنم؟

بله اینستاگرام امکان حذف کاربران را فراهم می‌کند و شما می‌توانید به صورت دستی یا از طریق نرم افزار فالوورهای روح، جعلی و واقعی را حذف کنید.

دکمه بازگشت به بالا