تاثیر خرید گل برای همسر چیست ؟

آیا یک زن می تواند برای یک مرد گل بفرستد؟

به طور سنتی به ما یاد داده اند که گل ها برای دخترها و خانم هاست اما زمان در حال تغییر است.اگر دوست دارید به دوست پسر، برادر ، پدر و یا هر مرد دیگری در زندگیتان گل هدیه بدهید هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید این کار را کنید.اکنون زمان تغییر بازی است!…برای اطلاع از قیمت باکس گل مشهد و سفارش گل و گیاه آپارتمانی مشهد و مشاوره گیاهان آپارتمانی لطفا کلیک کنید و انواع باکس گل های زیبا با تزئینات جذاب را مشاهده نمایید.

 فرستادن گل برای یک تولد مرد کاری دخترانه نیست و قطعا غیرمردانه هم نیست.مردان در واقع ممکن است از گرفتن دسته گل به عنوان هدیه لذت هم ببرند.زیرا تجربه ی دریافت باکس گل در کل به آنها همانقدر احساس خاص بودن می دهد که شما هنگامی که او با یک جعبه گل رز در روز ولنتاین از راه می رسد حس خاص بودن می کنید.یا وقتی که گلدان ارکیده با آن چیدمان عجیبش همراه با یک یادداشت عاشقانه به دفتر شما تحویل داده می شود. اما ما این را درک میکنیم که شما هنوز هم ممکن است از اینکه مردی خاص در زندگیتان را با عشق گلباران کنید مضطرب باشید.ما در زیر به سوالات شما پاسخ داده ایم که به شما کمک می کند مناسب ترین سبد گل  را برای روز مرد مورد نظرتان انتخاب کنید.

بهترین گل فروشی مشهد |تخفیف گل مشهد |خانواده

 وقتی یک زن به یک مرد گل هدیه می دهد به چه معناست؟

هنگامی که برای یک آقا گل می فرستید همان معنی ای را می دهد که یک مرد برای شما گل می فرستد. دسته گل شیک راهی عالی برای آگاهی بخشیدن درباره ی احساسات شما و اهمیت حضور وی در زندگی شما هستند.در هر مناسبتی موقعیت برای گفتن آنچه در ذهن شماست وجود دارد به شرط آنکه رنگ و نوع گل مناسب را برای انتقال پیام خود انتخاب کنید.به دنبال ایده اید ؟ نکات را از گل فروشی های ما دنبال کنید تا بهترین گل ها را برای دوست پسر خود هدیه دهید :

نکات و معانی رنگ هر گل

با گل سرخ عاشقش باش:

گل رز در جعبه نمادی از عشق رمانتیک است که به راحتی قابل تشخیص است.گل رز مناسب زمانی است که می خواهید به کسی که با عشق تان قرار ملاقات دارید، دوست پسر یا شوهر خود بگویید که او را دوست دارید.یک دسته گل بهترین کاربرد را دارد.اما اگر در یک رابطه با ثبات هستید یا یک سالگرد را جشن می گیرید ممکن است بخواهید او را با چیز دیگری سوپرایز کنید.برای آن مواقع بسیار خاص یک باکس گل آرایی شده و یا یک گلدان فضا را پر از عشق می کند.

با گل های صورتی با مرد خود افلاطونی باشید.

گل ها فقط برای عشق و عاشقی نیستند.آنها می توانند تحسین یا محبت را نیز منتقل کنند. سبد گل رز صورتی مخصوص آن مردان خاص زندگی شما هستند که با آنها یک عشق متقابل و افلاطونی مشترک (عشق پاک) دارید.می توانید یک دسته گل رز صورتی به اعضای خانواده ، بهترین دوستان ، اساتید دانشگاه یا محل کار ، همکاران و سایر الگو های مهم زندگیتان هدیه دهید.
دوستی و شادی را با گل های رز زرد یا گل های نیلوفر جشن بگیرید. دسته گل رز برای بردار ، پدر ، عمو ، دایی هم انتخابی شایسته است

 گل هایی با رنگ روشن و آفتابی مانند گل رز یا داوودی همان چیزی هستند که شما می خواهید هنگام هدیه برای دوست یا همکار مرد خود بفرستید.وقتی می خواهید به آنها تبریک بگویید یا تولد آنها را تبریک بگویید هر نوع شکل، چیدمان یا دسته گلی با این گل ها به عنوان جاذبه ی اصلی به او این پیام را خواهد رساند که شما در روز خاص او به فکرش هستید.

رنگ زرد همچنین رنگ مثبت اندیشی است.هنگامی که دلیلی برای جشن گرفتن وجود داشته باشد او از اینکه شما با یک گل آرایی در خور این اتفاقات به فکر او بوده اید قدردان خواهد بود:

دست آورد های ورزشی :وقتی او پیروزی بزرگی به دست آورد با یک دسته گل رز های زرد به او و تیمش نشان دهید که در کنارشان هستید.

ترفیع: کار سخت اغلب با پیشرفت و دسته گل های لیسانتوس زرد ، گل داوودی وژربرا پاداش داده خواهد شد.

فارغ التحصیلی : یک مدرک با تلاش و پشتکار به دست می آید.برای جشن گرفتن هوش و خرد او چیدمانی از گل های زرد و بنفش میخک  را برایش ارسال کنید.

همه ی چیزی ک اهمیت دارد این است که درخور موضوع و حاوی پیام شاد و مثبت باشد‌. این دسته گل های لاکچری را می تونید برای سالگرد آشنایی ، سالگرد همکاری ، سالگرد عقد و نامزدی برای مرد مورد علاقه تان ارسال کنید

 با گلهای سفید عذرخواهی کنید.

اگر با دوست پسر یا پسری که برایتان مهم است دعوا کرده اید یا او اوضاع سختی را پشت سر میگذارد ، گل های ارکیده سفید همان چیزی است که شما برای عرض پوزش ، همدردی و تسلی به آن نیاز دارید.برای او گل های عذرخواهی را به صورت دسته گل های رز سفید، ارکیده یا ژربرا بفرستید تا به او بگویید که او در فکر شماست و می تواند به حمایت شما اعتماد کند.
معنای گل آرایی یا دسته گل شما در رنگ و نوع گل است نه جنسیتی که آن گل را دریافت می کند.

 آیا هدیه دادن گل به یک پسر عجیب است؟

پاسخ ساده است : به هیچ وجه !
بسیاری از خانم ها این سوال را از ما میپرسند و توصیه ما این است که به یاد داشته باشید که پسر ها هم عاشق این هستند که کادو بگیرند و مانند هر کس دیگری احساس خاص بودن می کنند. اگر هنوز مطمئن نیستید که گل ها او را تحت تاثیر قرار می دهند یا پیام درستی را منتقل میکنند همیشه می توانید باکس  خود را با یک هدیه ی دیگر مثل عروسک ، بادکنک ، پول ، ساعت و … کنید.

ده ایده برتر ما برای هدیه های مردانه ای که به خوبی با گل ها جفت می شوند عبارت اند از:
بسته های مسافرتی
باکس گل با لوازم جانبی کامپیوتر و تلفن همراه
باکس گل با سبد خوراکی (میان وعده)
باکس گل با سبد لوازم بهداشتی
باکس گل با عطرها
باکس گل با کارت های هدیه
باکس گل با بلیط یک رویداد هنری یا بلیط سینما
باکس گل با شراب یا آبجوی مورد علاقه ش
باکس گل با کتاب نویسنده ی مورد علاقه ش
باکس گل با یک لباس جدید برای سرکار یا باشگاه

گل دادن به یک پسر عجیب نیست اما اگر نگران این هستید که او چگونه واکنش نشان می دهد هر کدام از این هدایا یه شما کمک می کند که توجه از گلها برداشته شود و در عوض او بر روی پیامی که نمایانگر آنهاست متمرکز خواهد شد.

آیا پسر ها دوست دارند که در محل کار گل تحویل بگیرند ؟

هنگام تحویل گل ها به محل کار گیرنده به صورت پیش فرض در مرکز توجه است.چه کسی میتواند یک جعبه گل رز رنگین کمانی یا دسته گل ارکیده با شکوه را که بر بر روی میز کار یا پیشخوان آراسته شده است از دست بدهد‌؟ در مراکز تجاری شلوغ مثل سیدنی، ملبورن و پرت ، هدیه گرفتن گل ذهن او را(مرد شما) از استرس روزمره دور می کند و توجه را به مناسبت فعلی جلب می کند.بنابراین بله، پسران هم دوست دارند در مرکز توجه باشند.

آنها به یاد می آورند که همکارانشان چگونه آنها را دست می انداختند تا جزئیات بیشتری را در مورد فرستنده بدانند. هروقت آنها هدیه ی شما را در روز های بعد ببینند گلهای شما یادآور ان خواهد بود که شما به فکر آنها بوده اید. این سبد گل برای همکار ، رفیق ، رئیس ، مدیر ، کارفرما و مشتری مرد مناسب است

دلیل ارسال گل به محل کار یا دفتر چیست؟

ده ها دلیل وجود دارد که او ممکن است از تحویل گل در محل کارش لذت ببرد و مناسبت های مختلفی برای ارسال آنها وجود دارد.اگر شک دارید یک گل یا دسته گل کم زرق و برق را به جای یک گل آرایی پر زرق و برق انتخاب کنید.ما پیشنهاد میکنیم او را با ارسال گل سورپرایز کنید تا بگویید :
دسته گل مردانه برای تولدت مبارک
دسته گل مردانه برای ولنتاین مبارک
دسته گل مردانه برای اولین روز بی نظیری داشته باشی
دسته گل مردانه برای تبریک برای ترفیع ات
دسته گل مردانه برای تبریک برای مشتری جدیدت
دسته گل مردانه برای تبریک برای اتمام پروژه ت
دسته گل مردانه برای روز خوبی داشته باشی
دسته گل مردانه برای زود خوب شو
دسته گل مردانه برای خدا نگهدارت باشد
دسته گل مردانه برای  موفق باشی.

 آقایان هم مثل هر کس دیگری هدیه گرفتن را دوست دارند .یک دسته گل یا جعبه ی گل برای زیباتر شدن روزش یا جشن گرفتن دستاورد هایش در کار او را گمراه نمیکند و یا به غرور او لطمه ای وارد نخواهد کرد.

گل های ارسالی را امروز با تحویل یک روزه دریافت کنید.
حالا که می دانید ارسال گل برای او (مرد مورد علاقه تان)اشکالی ندارد و همچنین از زمان ارسال آن و بهترین انتخاب ها آگاهی دارید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گل ها را ارسال کنید.شما نیاز به یک گلفروش دارید که سفارش های لحظه آخری شما را تحویل دهد مثلا هنگامی که تولد او باشد و شما فراموش کرده باشید(باور کنید این اتفاق می افتد!)
در مجموعه ی ما هرآنچه که برای روز خاص و به یادماندنی او به آن نیاز دارید پیدا خواهید کرد.
اگر قبل از ساعت ۲ دوشنبه تا جمعه و ۱۰ صبح شنبه ها گل های خود را به صورت آنلاین سفارش دهید تحویل همان روز را نیز ارائه می دهیم.

دکمه بازگشت به بالا