علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

کاربرد لوازم برق صنعتی هیوندای چیست؟

برق یک نیروی محرکه مهم برای توسعه اقتصادی و اجتماعی است و نقش حیاتی در اقتصاد ملی ایفا می‌کند. تجهیزات مورداستفاده در صنعت تأمین برق برای حفظ عملکرد پایدار و قابل‌اعتماد سیستم قدرت ضروری است.

صنعت تأمین برق صنعت مهمی است که عمدتاً شامل تولید، انتقال، توزیع، تبدیل و استفاده از انرژی الکتریکی، تجهیزات الکتریکی و سایر محصولات الکتریکی باهدف خاص است. این شامل تولید تجهیزات و صنایع پشتیبانی می‌شود. ساخت تجهیزات تولید برق و تجهیزات انتقال و تبدیل نیرو دو رکن اصلی صنعت ساخت تجهیزات قدرت هستند. محصولات برای تولید، تبدیل، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی و همچنین برای فرایندهای مورداستفاده در استفاده از انرژی الکتریکی استفاده می‌شوند.

صنعت تولید تجهیزات برق انواع تجهیزات الکتریکی موردنیاز برای اقتصاد ملی، دفاع ملی و زندگی روزمره مردم را فراهم می‌کند. رونق صنعت با اقتصاد عمومی همبستگی زیادی دارد. چرخه‌های اقتصادی به طور قابل‌توجهی بر گسترش یا کاهش تولید تأثیر می‌گذارد. ازآنجایی‌که کشورها از ارتقاء تجهیزات برای برآوردن نیازهای روزافزون برای حفظ انرژی و حفاظت از محیط‌زیست حمایت می‌کنند، موانع تولید برای تولید تجهیزات نیرو نیز در حال افزایش است. صنعت تولید معمولاً یک صنعت سرمایه بر است که شامل فناوری‌های چندرشته‌ای از جمله الکتریکی، مکانیکی، عملیات حرارتی و ساخت است، بنابراین مانع سرمایه برای توسعه و تولید تجهیزات جدید زیاد است.

صنعت |قیمت پلاتین کنتاکتور هیوندای |قیمت کنتاکتور 130 آمپر هیوندای

منظور از لوازم برقی صنعتی هیوندای چیست؟

شرکت هیوندای محصولات زیادی را تولید و روانه بازار کرده است که قیمت لوازم برقی صنعتی هیوندای نسبت به دیگر برند های خارجی بسیار مناسب تر است و برخی از آن‌ها در دسته‌بندی تخصصی لوازم برقی قرار می‌گیرند که شامل موارد زیر خواهند بود:

کنتاکتور هیوندای

کنتاکتور هیوندای یکی از اصلی‌ترین محصولات این شرکت است که به‌واسطه کیفیت ساخت فوق‌العاده بالا در بازار فروش عالی را کسب می‌کند. در ساده‌ترین و معمول‌ترین تعریفی که برای این محصول وجود دارد می‌توان گفت که یک دستگاه ساده کلیدزنی است که خاموش و روشن‌کردن یک مدار الکتریکی را انجام می‌دهد. کنتاکتورها بیشتر در سیستم‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرند که تحمل جریان در آن‌ها بالا است.

کنتاکتورهای هیوندای به‌عنوان یکی از مهم‌ترین لوازم برقی صنعتی این شرکت باکیفیت ساخت عالی و متریال درجه یک تولید می‌شوند. کنتاکت‌های کمکی، تایمرها و قفل‌ها از جمله اصلی‌ترین دسته‌بندی‌هایی هستند که در این لیبل، فروش فوق‌العاده‌ای را در بازار ایران کسب می‌کنند.

بی متال هیوندای

بی‌متال‌های مدار مینیاتوری برای محافظت از مدارها در برابر جریان اضافی استفاده می‌شود. یک سیم‌پیچ برای گرم‌کردن یک بی متال استفاده می‌شود که خم می‌شود و پیوندی را ایجاد می‌کند که یک تماس فنری را باز می‌کند. این باعث قطع‌شدن مدار می‌شود و زمانی که نوار دوفلزی خنک شد قابل تنظیم مجدد است. ازاین‌رو بی‌متال‌ها یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین تجهیزاتی هستند که در صنعت استفاده خواهند شد. بی متال هیوندای به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین تولیدات لوازم برقی صنعتی، دسته‌بندی وسیعی از محصولات موجود در بازار را در برمی‌گیرند که کیفیت ساخت آن‌ها نیز بسیار بالا است.

کلید حرارتی

تولید مهم دیگری که توسط این شرکت راهی بازار می‌شود تحت عنوان کلیدهای حرارتی یا راه‌انداز موتوری هیوندای شناخته می‌شود. در واقع عملیات تقطیع کردن مدار توسط  انجام می‌شود. کلیدهای حرارتی مدار قدرت را قطع و وصل می‌کنند و همین‌طور در دنیای صنعت امروز، بخش مهمی از دامنه ساخت انواع پنل‌های برق را در اختیار دارند. می‌توان به‌راحتی آنها را با لوازم جانبی مختلف تجمیع نمود.

البته شاید فکر کنید که کلید حرارتی همان بی متال است، اما باید گفت که خیر، این‌گونه نیست، کلیدهای حرارتی برخلاف بی‌متال‌ها مدار را قطع و سپس وصل می‌کنند. درصورتی ‌که چنین اتفاقی در کلیدهای حرارتی رخ نمی‌دهد.

اینورتر هیوندای

اینورترها در واقع تجهیزات مهمی هستند که بر اساس آخرین تکنولوژی‌های روز کارکرد موتور را کنترل می‌کنند. در سری‌های

  1. اینورتر N700 هیوندای
  2. اینورتر N700E هیوندای
  3. اینورتر N800S هیوندای
  4. اینورتر N800A هیوندای

توسط این شرکت تولید می‌شوند و دامنه کاربرد آن‌ها فوق‌العاده وسیع است.

این دستگاه‌ها توسط هیوندای تمامی مجوزهای لازم را از  CE، UL و CUL دریافت کرده‌اند و از هر نظر جز دسته‌بندی‌های کلیدی و اساسی و پرفروش‌ترین‌های این شرکت قرار می‌گیرند.

صنعت |قیمت پلاتین کنتاکتور هیوندای |قیمت کنتاکتور 130 آمپر هیوندای

خرید محصولات صنعتی برقی هیوندای

شرکت هیوندای در حال حاضر به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین نام‌ها در بازارهای جهانی شناخته می‌شود. شما می‌توانید بسته به نیاز خود و طبق مشخصات فنی، کاتالوگ انواع اینورتر، بی متال و کلید حرارتی، محصول مدنظر خود را تهیه نمایید.

منبع : آرک هیوندای

دکمه بازگشت به بالا