اقتصادیکسب و کار ایرانی

کدام بانک با سند ماشین وام میدهد؟

وام با سند خودرو / با سند تک‌برگ وام دریافت کنید!

برخی از افراد برای گرفتن تسهیلات از بانک باید ضامن مورد تایید به بانک معرفی کنند. شرایط سخت پیدا کردن ضامن و مبالغ پایین بانک‌ها برای پرداخت وام به مشتریان، باعث شکل‌گیری موسساتی شده است که بر روی سند خودرو یا خانه به متقاضیان وام می‌دهند. اما شرایط این موسسات چگونه است؟

در برخی از سایت‌های فروش وام افراد اقدام به فروش وام‌های خودرو خود می‌کنند و به عبارتی وام خود را به فرد دیگری واگذار می‌کنند. اما به غیر از آن سایت‌های بی‌نام و نشانی وجود دارند که بر روی سند تگ‌برگ خودرو به متقاضیان وام می‌دهند.

در این نوع از پرداخت تسهیلات بانک دخالتی ندارد و موسسات هم تحت نظر بانک نیستند. پیگیری‌های ما از این سایت‌ها نشان می‌دهد، بسیاری از این موسسه‌ها با سرمایه فردی افراد شکل گرفته و پشتوانه‌ای برای آن‌ها وجود ندارد. یکی از این موسسات می‌گوید: « ما طلافروشی داریم و حالا تصمیم گرفتیم موسسه آزادی تاسیس کنیم که وام می‌دهد»

موسسه حقوقی توانگر درباره شرایط وام‌دهی بر روی سند خودرو گفت: شرط مهم و اساسی در دریافت تسهیلات با سند خودرو داشتن سند تگ‌برگ است در غیر این صورت موسسه وام نمی‌دهد.

پیش فروش |سرمایه گذاری |مشاوره

شرط اساسی دیگر این است که تا زمانی که اقساط و کل پول دریافتی از موسسه تسویه نشده است مشتری حق فروش خودرو خود را ندارد و به عبارتی سند خودرو در رهن موسسه می‌ماند.

میزان وامی که با سند خودرو مشتری دریافت می‌کند در بین موسسه‌های مختلف متفاوت است برخی براساس ۳۰ درصد ارزش خودرو وام به مشتری می‌دهند و برخی ۴۰ درصد ارزش خودرو.

البته قبل از آنکه پولی تحت عنوان وام به حساب مشتری واریز شود، باید توسط کارشناسان این مجموعه‌ها خودرو مورد بررسی قرار بگیرد.

کارمزد دریافتی برای هر وام در بین موسسه‌های مختلف معمولا یکسان است و اکثر این مجموعه‌ها ۱۰ درصد کارمزد بر روی هر وام دریافت می‌کنند. همچنین این مجموعه‌ها سقف بازپرداخت وام را معمولا تا سه سال بیان می‌کنند و برای پرداخت وام ضامن نمی‌خواهند زیرا سند خودرو ضامن مشتری است.

در حال حاضر در بین بانک‌های فعال در شبکه بانکی، وام و تسهیلاتی به این صورت وجود ندارد و شرایط وام‌دهی بیشتر بانک‌ها سپرده‌گذاری بلند مدت و ارائه ضامن معتبر به بانک است. اگرچه مشتری دریافت وام از این مجموعه‌ها علاوه بر پرداخت ماهانه اقساط باید سود آن را هم بپردازد اما این نوع وام گرفتن را به دریافت تسهیلات از بانک ترجیح می‌دهند.

وام با سند خودرو

وام با سند خودرو یکی از راه های کسب سرمایه فوری برای مواقع ضروری است. در صورتی که صاحب خودروی سواری یا سایر خودروها هستید، بهترین راه دریافت وام برای شما استفاده از سند خودرو می باشد.

اگر نیاز به سرمایه آزاد هستید یکی از راه های دریافت سرمایه، گرفتن وام علی الخصوص در کشوری با تورم بالا مانند ایران است. یکی از این راه ها دریافت وام روی سند خودروی شخصی شماست. اگر سند خودرو به نام خودتان باشد در کمتر از چند ساعت می توانید معادل ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش فعلی خودروی خود سرمایه دریافت نمایید.

برای فهمیدن ارزش روز خودروی خود می توانید به سایت های دیوار یا باما مراجعه کنید. تا از ارزش فعلی خودرو خود آگاه شوید. اگر این کار برایتان سخت است می توانید با یک تماس از کارشناسان ما ارزش تقریبی خودروی خود را جویا شوید.

پیش فروش |سرمایه گذاری |مشاوره

چرا وام با سند خودرو بگیریم؟

در حال حاضر اکثر افراد دارای خودروی سواری هستند، معمولا در مشکلات یا کمبود سرمایه به فروش خودرو فکر می کنند. ولی با توجه به اینکه ارزش خودرو و ملک در کشور ما هر روز در حال افزایش است، فروش خودرو راه درستی برای تامین سرمایه نیست.

بهترین تصمیم را در خصوص دریافت وام روی سند خودرو عاقلانه و منطقی بگیرید. بسیاری آگهی در فضای مجازی منتشر شده با مضمون پرداخت سرمایه با سند خودرو و ملک و یا پرداخت فوری وام خودرو و امثال انها و دقیقا شرایط و مقررات اخذ این گونه وام ها را بر اساس نیاز مبرم شما به پول تهیه و تنظیم کرده اند به گونه ایی که می دانند شما به اصطلاح خودمانی پول لازم هستید و به راحتی از این شرایط جهت استفاده حداکثری و گرفتن سود بیشتر استفاده می کنند.

در خصوص دریافت وام روی سند خودرو دونوع روال معمول وجود دارد.

پرداخت شخصی و بانکی

در پرداخت وام یا سند خودرو و یا پرداخت سرمایه به صورت شخصی و توسط سرمایه گذار شخصی درصد سود بسیار بالایی از شما اخذ می گردد و تضامینی از قبیل چک و سفته اخذ و سند خودروی شما به نام سرمایه گذار منتقل می شود و هیچ تضمینی در خصوص منتقل کردن دوباره سند و تعهد سرمایه گذار به تعهدات خود متصور نیست و اصلا امکان ورشکستگی و یا حتی مرگ سرمایه گذار وجود دارد و مسایل حقوقی که متعاقب آن به وجود خواهد آمد و دارای پروسه طولانی و اطاله بسیار زیاد می باشد.

لذا به هیچ وجه توصیه نمی کنیم که از این روش و یا روش دریافت وام با سند مسکونی استفاده نمایید.

در نوع بانکی نیازی به توضیحات نیست خب از اسم و نشان بانک مشخص است که دارای اعتبار و اطمینان لازم در خصوص برگشت تعهدات پس از بازپرداخت تسهیلات وجود دارد و از سود بانکی بهرهمند می شوید و با اطمینان خاطر در بازه زمانی کم به راحتی روی سند خودرویتان وام با بازپرداخت مناسب اخذ می نمایید.

وام خودرو چیست ؟

وام خودرو راه حلی فوری و آسان برای دریافت وام است . شما می توانید با ضمانت گذاشتن سند خودرویی که مالک آن هستید ، وام خودرو دریافت کنید. یکی از دلایل پردرخواست بودن این وام این است که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد و خیلی سریع انجام می شود. کل پروسه دریافت این وام در یک روز انجام می گیرد و مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود. شرکت وام زرین 50 الی 60 درصد ارزش خودرو شما را ، وام فوری و بدون ضامن می دهد. کافیست همین حالا با ما تماس بگیرد و با مراجعه حضوری اقدام به دریافت وام کنید.

مزایای دریافت وام با سند خودرو

اولین مزیت وام خودرو این است که کل مراحل گرفتن این وام ، در یک روز انجام می شود. بعد از بستن قرار دادن ، مبلغ وام به صورت آنی پرداخت می شود. بنابراین وام با سند خودرو نوعی وام فوری است که در کمترین زمان ممکن وجه وام را برایتان تامیین می کند.

مزیت دوم وام خودرو این است که شرایط خیلی آسان و ساده ایی دارد. شما حتی به یک ضامن هم نیاز ندارد. اگر مدارک و اسناد خودرویتان کامل است ، به راحتی می توانید با سند آن وام دریافت کنید.

سومین مزیت را شرکت وام زرین برایتان ایجاد کرده است. مشخص کردن زمان بازپرداخت و اقساط کاملا با تصمیم شما صورت می گیرد. این فرصت خوبی است که خودتان می توانید زمان و میزان اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنید.

از دیگر مزایای وام خودرو می توان به این اشاره کرد که بعد از دریافت وام ، نیازی نیست که خودرویتان را در پارکینگ بخوابانید .شما همچنان می توانید از خودروی خود استفاده کنید. ضمانت گذاشتن سند خودرو تنها شرط این وام است .

چرا وام خودرو ؟

چرا گرفتن وام خودرو بهتر از فروش آن است ؟ چرا وقتی با وام خودرو میتوانید خیلی سریع و آسان وام دریافت کنید ، اقدام به فروش کنید ؟ اگر قیمت خودرو های داخلی و خارجی را با قیمت های سال گذشته شان مقایسه کنید ، جواب این سوال ها رو می گیرید.

در چند سال اخیر ، خودروهای داخلی و خارجی به یک کالای سرمایه ایی تبدیل شده اند. با توجه به اینکه قیمت خودرو روز به روز در حال افزایش است ، بسیار از افراد برای حفظ سرمایه ، خودرو میخرند تا از تورم روز افزون جامعه عقب نمانند. حتی عده زیادی از مردم در پیش فروش های خودرو ثبت نام می کنند تا بتوانند پولی را که دارند تبدیل به سرمایه کنند . زیرا امروزه خودرو به یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود تبدیل شده است. به نظرتان در چنین شرایطی فروش خودرو تصمیم درستی است ؟

وام خودرو فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که حفظ سرمایه کنید. شرایط دریافت این وام بسیار آسان و ساده است. فقط با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود ، می توانید معادل 50 الی 60 درصد آن را وام فوری دریافت کنید. اگر آگاهانه شرایط را بررسی کنید متوجه می شوید که این وام چقدر می تواند برایتان کارآمد و مفید باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید.

شرایط دریافت وام با سند خودرو

  • مدارک شناسایی صاحب خودرو
  • سند مالکیت یا وکالت فروش
  • کارت و بیمه نامه خودرو
  • ‌فاکتور خرید خودرو از یکی از نمایندگی‌های مجاز داخل کشور

زمان باز پرداخت وام خودرو

شرکت ما این امکان را برای شما در نظر گرفته که خودتان زمان باز پرداخت و اقساط را بین 4 الی 24 ماه مشخص کنید. زمان باز پرداخت کاملا توافقی است و هیچ اجباری از طرف ما برای تعیین زمان اقساط نیست .

مبلغ وام خودرو چقدر است ؟

همان طور که گفته شد ، مبلغ وام خودرو معادل 50 الی 60 درصد ارزش خودرو شما است. با مراجعه به شرکت ، کارشناسان ما خودرو شما را بررسی و قیمت گذاری می کنند . اگر مدارک و اسنادتان تکمیل باشد ، قراردادی بین شما و شرکت عقد می شود. لازم به ذکر است تمامی قرارداد ها در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر وکیل انجام می گیرد. بعد از عقد قرارداد و ضمانت گذاشتن سند ، وام شما همان لحظه و فورا برایتان واریز می شود.

ما مفتخریم که بیش از 15 سال است که در زمینه وام دهی با خودرو ، طلا و سیم کارت فعالیت می کنیم و حدود 1000 پرونده موفق وام دهی داریم . همه مراحل دریافت وام به صورت کاملا رسمی و دقیق انجام می شود. ما برای آسودگی خاطر متقاضی ، مبلغ وام را در کمترین زمان ممکن و فورا پرداخت می کنیم. اعتماد و اطمینان شما مهمترین اولویت ماست. همه ی هدف ما این است که آسان ترین و سریع ترین شرایط دریافت وام را برای شما مهیا کنیم.

روش های دریافت وام فوری

وام طلا و وام سیم کارت روش های دیگر دریافت وام فوری هستند. شرایط دریافت این وام ها نیز مانند وام خودرو بسیار ساده است به همین دلیل بسیار پردرخواست هستند. ما به شما معادل 100 درصد ارزش طلای تان را ، وام فوری طلا می دهیم. همچنین اگر سیم کارت همراه اول کد یک ، دو یا سه دارید ، در کمتر از یک ساعت می توانید وام سیم کارت دریافت کنید.

وام خودرو ، طلا و سیم کارت فرصت های فوق العاده ایی هستند که بتوانید در کمترین زمان ممکن تامین نقدینگی کنید. شرکت وام زرین با ارائه دادن این وام ها به شما کمک می کند که هم بتوانید دارایی هایتان را حفظ کنید و هم مسئله مالی خود را حل کنید. فراموش نکنید که در ایران ، حفظ سرمایه باید اولویتان باشد. هوشمندانه تصمیم بگیرید و به راحتی اقدام به فروش دارایی های ارزشمندتان نکنید.

دکمه بازگشت به بالا