چرا در اینستاگرام نمیتونم هشتگ فالو کنم؟

فالو کردن هشتگ ها:

بعد از کلیک بر روی هشتگ مورد نظر میتوانید آن هشتگ را follow کنید، وقتی هشتگی را در اینستاگرام فالو میکنید بعد از آن تمام پست هایی که در آن هشتگ منتشر میشود در صفحه هوم smm panel به شما نمایش داده می شود.

تنظیمات هشتگ در اینستاگرام |چرا در اینستا نمیتونم فالو کنم |چرا نمیتونم هشتگ فالو کنم

رفع مشکل فالو، آنفالو نشدن هشتگ ها:

اگر شما هم با مشکل فالو یا آنفالو نشدن هشتگ ها در برنامه اینستاگرام و fastest smm panel telegram روبه رو هستید، مراحلی که در ادامه گفته میشه رو انجام بدید تا مشکل فالو نشدن هشتگ های اینستاگرام شما حل بشه.

1- وارد این سایت شوید.

4- در محل مشخص شده آیدی و پسورد اکانت خود را وارد کنید و وارد حساب خود شوید.

5- به قسمت سرچ رفته و هشتگ های مورد نظر را پیدا کرده و فالو یا آنفالو کنید.

با انجام این روش مشکل فالو یا آنفالو نشدن هشتگ ها برطرف میشود.

مشکل فالو نشدن هشتگ ها

گاهی برای فالو کردن هشتگ ها دچار مشکل می شوید. معمولا اینستاگرام به دلایل نا معلومی محدودیت هایی برای بعضی از صفحات در نظر خواهد گرفت. در این موارد توصیه می شود با استفاده از دیوایس ها مختلفی اقدام به فالو کردن هشتگ های مورد نیز خود کنید. اگر اکنون از گوشی موبایل برای دنبال کردن هشتگ مورد نظر استفاده می کنید، زین پس از لپ تاپ یا با استفاده از یک تبلت این کار را انجام دهید. بدین طریق در بسیاری از موارد مشکل فالو نشدن هشتگ ها حل خواهد شد.

چرا از هشتگ های اینستاگرام استفاده کنیم؟

هشتگ ها راه مهمی برای گسترش مخاطبان اینستاگرام و دستیابی به دسترسی بیشتر به آن ها هستند. هنگامی که از یک هشتگ استفاده می کنید، پست شما در صفحه مربوط به آن هشتگ ظاهر می شود. اگر از یک هشتگ در استوری خود استفاده می کنید، می تواند در هشتگ استوری مربوطه قرار گیرد که در صفحه هشتگ ها نیز ظاهر می شود.

افراد همچنین می توانند هشتگ ها را دنبال کنند، به این معنی که می توانند پست هشتگ شده شما را در هوم پیج خود ببینند، حتی اگر شما را دنبال نکرده باشند.

هشتگ های اینستاگرام می توانند راه بسیار خوبی برای ایجاد جامعه آنلاین باشند تا مردم انگیزه بیشتری برای تعامل با برند شما داشته باشند.

چگونه از هشتگ های اینستاگرام استفاده کنیم؟

هشتگ با علامت # شناخته میشود، برای استفاده از هشتگ، قبل از انتشار پست، در قسمت کپشن با زدن علامت # میتوانید برای پست خود هشتگ گذاری کنید. طبق قوانین اینستاگرام برای هر پست نهایت میتوانید 30 هشتگ انتخاب کنید. اگر هشتگ شما یک کلمه ای است به این صورت وارد میکنید: #اینستا؛ توجه کنید بعد از علامت # باید فاصله ای نیوفتد و بعد از علامت # کلمه مورد نظر را بنویسید.اگر میخواهید از هشتگ های دو کلمه ای استفاده کنید به این صورت هشتگ گذاری کنید:#اینستاجوکار؛ برای جدا کردم کلمات یک هشتگ از علامت استفاده کنید.

باید چه هشتگ هایی استفاده کنیم؟

1- از هشتگ های مرتبط با حوزه کاریتون استفاده کنید.

2-از هشتگ های ممنوعه استفاده نکنید.

3-از هشتگ های تکراری برای یک پست استفاده نکنید.

4- اگر تعداد فالور هاتون زیر 10 هزار تا هست، سعی کنید در هر پست 30 هشتگ را استفاده کنید.

چرا هشتگ های اینستاگرام رو فالو کنیم ؟

هشتگ ها در اینستاگرام به شما کمک می کنند تا پست های مرتبط با موضوع خاصی را پیدا کنید. با فالو کردن هشتگ های مورد علاقه خود، می توانید پست های دیگران را دنبال کنید و از آخرین اخبار و مطالب در اینستاگرام باخبر شوید و یکی از نکات مهم آموزش الگوریتم اینستاگرام را در خود نهفته دارد . فالو کردن هشتگ در اینستاگرام ممکن است به الگوریتم اینستاگرام سیگنال مثبتی ارسال کند، اما این تنها یک عامل از عوامل مختلفی است که الگوریتم اینستاگرام برای تعیین نمایش محتوا به کار می گیرد.

در واقع، الگوریتم در اینستاگرام به صورت چند بعدی عمل می کند و بر اساس بسیاری از عوامل مانند تعداد لایک ها، کامنت ها، زمان انتشار پست، تعامل با دنبال کنندگان و سایر شاخص های مرتبط، محتواها را مرتب می کند و به کاربران نمایش می دهد. بنابراین، فقط فالو کردن هشتگ به تنهایی ممکن است کافی نباشد و باید با ترکیب آن با سایر روش های تعاملی مانند لایک و کامنت، تعامل بیشتر با محتوا و افزایش ریپلای و نمایش محتوای بیشتر به دست آید. چون سیگنال مثبتی به الگوریتم ارسال میکند و تعیین کننده موضوع پیج نیز هست. همچنین، با استفاده از هشتگ ها در پست و ریلز خود، می توانید بهتر در جستجو یا بخش Explore اینستاگرام ظاهر شوید.

چطوری بفهمم چه هشتگ هایی باید فالو کنم؟

برای پیدا کردن هشتگ های مرتبط در اینستاگرام، می توانید از ابزارهایی مانند Hashtagify استفاده کنید. با استفاده از این ابزار، می توانید هشتگ های مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. همچنین، می توانید به صفحات مرتبط با موضوع خود در اینستاگرام سر بزنید و هشتگ هایی که در آن صفحات استفاده شده اند را پیدا کنید. پیج های رقیب خود و همکاران را درنظر بگیرید و از موضوعات که با شما مشترک هستند و بیشترین تکرار را بین همه هشتگ ها داشته اند آنها نیز برای شما مناسب هستند.

چطوری بفهمم چه هشتگ هایی پرطرفدار هستند؟

برای پیدا کردن هشتگ های پرطرفدار در اینستاگرام، می توانید از روش های زیر استفاده کنید. برای مثال، می توانید از ابزار پیشنهاد هشتگهای اینستاگرام که به ترتیب اولویت نمایش داده میشوند استفاده کنید. برای این کار، کافیست یک هشتگ را در نوار جست وجوی ابزار تایپ کنید و هشتگ های جدید را پیدا کنید.

  • استفاده از ابزارهای پیشنهاد هشتگ
  • جست وجو در صفحۀ اکسپلور
  • در نظر گرفتن حجم هشتگ
  • بررسی رقبا
  • استفاده از هشتگ های مرتبط

اگر هشتگ ها را فالو نکنم چه اتفاقی می افتد ؟

فالو کردن هشتگ ها یکی از روش های موجود برای جستجو و دنبال کردن محتوای مرتبط با موضوعات مورد علاقه شما است، اما این روش تنها یکی از روش های موجود برای افزایش تعامل شما با دیگر کاربران و نمایش محتوای شما به دیگران است. اگر شما فالو کردن هشتگ های مرتبط با محتوای خود را از دست بدهید، همچنان می توانید با استفاده از روش های دیگری مانند لایک، کامنت، پست های ارزشمند و محتوای جذاب، تعامل بیشتری با دیگر کاربران داشته باشید و نمایش محتوای خود را به دیگران افزایش دهید.

در کل، فالو کردن هشتگ ها یکی از روش های موجود برای جستجو و دنبال کردن محتوای مرتبط است، اما باید به یاد داشته باشید که این روش تنها یکی از روش های موجود برای افزایش تعامل شما با دیگر کاربران و نمایش محتوای شما به دیگران است و شما می توانید با استفاده از روش های دیگری نیز تعامل بیشتری با دیگران داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا