چرا جلوی تخت خواب اینه میگذارند؟

بسیاری از ما کمبود فضا داریم، به همین دلیل است که اتاق خواب و تخت خواب چوبی را با اتاق نشیمن یا سالن ورودی را با آشپزخانه ترکیب می کنند. من می خواهم هر یک از اتاق ها را اصلاح کنم، بنابراین صاحب خانه ترفندها و تکنیک های مختلفی را امتحان می کند تا حداقل از نظر بصری فضای زندگی خود را گسترش دهد.

تخت خواب چوبی دخترانه |تخت خواب چوبی دونفره‬‎ |تخت خواب چوبی ساده‬‎

روش های گسترش فضا:

  • آینه
  • کمد لباس با درهای آینه ای
  • ستون های آینه ای
  • کاشی های آینه ای

اما نشانه ای وجود دارد که آینه نباید به افراد خوابیده «نگاه» کند. چرا نمی توانید جلوی آینه بخوابید و چه خطری دارد؟ در ادامه این مقاله سعی خواهیم کرد پاسخ این سوال را شرح دهیم.

خرافات در مورد آینه

با نگاه کردن به آینه، بازتاب خود را می بینیم، حتی اجداد ما به آن جلوه ای عرفانی بخشیده اند. برای آن‌ها، جهان از طریق شیشه‌ی نگاه، فضایی از جادو و افسانه‌ها بود که شخصیت آن‌ها را تهدید می‌کرد و تا به امروز خرافات و شگون در مورد آینه یکی از اسرارآمیزترین و مرموزترین آنها باقی مانده است.

به گفته آنها، این یک نوع پورتال برای ابعاد موازی است. بیشتر مردم جهان به همین درک از آینه می رسند و آن را دری به جهان مردگان می دانند. دشوار است بگوییم که آیا این چنین است یا نه، اما مردم اسلاو مردگان را به مردگان و مجهولات تقسیم کردند. ارواح بی قرار نام خود را داشتند، آنها را ناوی می نامیدند. آنها روح غرق شدگانی بودند که بر اثر صاعقه کشته شدند، یعنی کسانی که توسط ارواح طبیعت (خدایان) مجازات شدند.

مردم اسلاو اغلب از انعکاس آینه برای پیشگویی استفاده می کردند، اعتقاد بر این بود که می تواند مرزهای بین دو جهان را پاک کند: مرده و زنده. اما این خطر نیز در آنها وجود دارد که یک مهمان غیر منتظره بخواهد دنیای زنده ها را بهتر بشناسد.

V آینه ها نیز راهنمای عوالم ماورایی محسوب می شوند. و ممکن است وارد آینه شود یا ارواح از آن بیرون بیایند. اما درهای بین دو فضا همیشه به راحتی باز نمی شوند و در بیشتر موارد خطری ندارند. اما بستن چنین پورتال ها بسیار دشوار است و مهمانان غیر منتظره به راحتی در آپارتمان مستقر می شوند.

نظرات در مورد اینکه اگر جلوی آینه بخوابید چه اتفاقی می افتد

فنگ شویی خرید فقط آینه های گرد را توصیه می کند، جایی که فرد بتواند به طور کامل بازتاب کند. اگر این یک آینه جیبی است، پس باید سر به طور کامل بیرون زده شود، اما تخت خانواده نباید، زیرا این مسیری است برای خیانت، نزاع و اختلاف. اگر هم در و هم تخت را ببیند، این کار برای صاحب اتاق خواب دردسرهای زیادی ایجاد می کند: از بی پولی گرفته تا طلاق.

شمن ها می گویند مهم نیست که اتاق خواب چه انرژی مثبتی دارد، اگر در انعکاس آینه یک تخت باشد، یک جفت چشم همیشه مراقب افراد خوابیده است. این می تواند منجر به بی خوابی و تحریک پذیری شود.

اعتقاد بر این است که آینه ها مانند یک اسفنج تمام اتفاقات منفی را که در اتاقی که در آن قرار دارد رخ می دهد جذب می کند. بنابراین، وحشت یا یک وضعیت دردناک می تواند از آینه های قدیمی ناشی شود.

ممکن است آینه‌ها و قتل‌هایی وجود داشته باشد، در دهه نود قتل توسط آینه تأیید شد، به عنوان مثال، عتیقه‌ها از خرید کالایی با کتیبه روی قاب خودداری کردند، زیرا تقریباً چهل نفر آن را خریدند. در شرایط نامعلومی جسد پیدا کردند. حالا هیچ کس نمی داند کجاست. اگر آینه مرگ صاحب، خودکشی، دعوا، بیماری لاعلاج و سایر شرایط منفی را “دید”، بهتر است آنها را از اتاق بیرون بیاورید یا آویزان کنید.

روانشناسان در این زمینه می گویند: به دلیل اینکه نباید آینه را در اتاق خواب قرار دهید ترس از ناشناخته وجود دارد و بدون نور، معمولی ترین اشیا کاملاً متفاوت به نظر می رسند. به عنوان مثال، چراغ های جلو نزدیک هستند، فانوس ها می توانند عرفان زیادی به این پدیده بدهند. وقتی فردی از خواب بیدار می شود، درک کمی از اتفاقات دارد و به راحتی می تواند بترسد و دچار استرس می شود.

اگر نمی توانید آینه را از روی تخت جدا کنید، باید آن را بیشتر بشویید. ، نگاتیو را بشویید و در شب آویزان کنید تا از انرژی اشباع نشود و به صاحبانش منعکس نشود.

زمانی بود که میلیون ها نفر با اعلام برتری اصول مادی گرایی، وجود روح، جهان دیگر را به کلی انکار کردند. بر این اساس، تمام خرد انباشته شده توسط مردم در طول قرن ها، تاریک گرایی و تعصبات مردم بی سواد تاریک اعلام شد.

امروز که علم چند قدم دیگر به جلو برداشته است، ناگهان معلوم شد که روح وجود دارد و جهان های موازی وجود دارند. و شما نباید فقط توصیه های دوران باستان را نادیده بگیرید، به خصوص در فرهنگ ها شما عملاً با قوانین مشابهی برخورد می کنید که رفتار در یک موقعیت خاص را تجویز می کند، توصیه هایی برای دست زدن به اشیاء اطراف ما.
این موارد، البته، شامل آینه ها – مرموزترین و مرموزترین همراهان زندگی ما هستند. گاهی اوقات یک فرد حتی متوجه نمی شود که علت بدبختی ها و مشکلات او در برخورد بی فکر او با این بخش “بی ضرر” داخلی است.

در بیشتر فرهنگ ها، آینه نماد ماه است. در چین به طور سنتی به عنوان ویژگی یک حکیم در نظر گرفته می شد. در ژاپن، آینه به همراه نمادهای قدرت مانند تاج و تخت، شمشیر و سه مروارید – نمادهای سه شجاعت اصلی انسان: دانش، شجاعت و رحمت – در فهرست گنجینه های امپراتوری قرار گرفت.

در سنت شینتو، آینه هشت ضلعی نماد صلح و فضا است که تصویری را منعکس می کند. در مقایسه آینه با آب، بسیاری از مردم آفریقا و آسیا از آن به همراه یک کاسه آب در مراسم جادویی با حضور ارواح و فال گیری استفاده می کنند.
در باور مردم ما آینه همیشه با روح همراه بوده است. بنابراین پس از فوت یکی از اعضای خانواده، باید آینه را پرده می کردند تا روح متوفی در آن معطل نشود، هنگام فالگیری نیز از آینه استفاده می شد.

اما چرا نمی توانید آینه ها را در اتاق خواب آویزان کنید، چرا نمی توانید جلوی آینه بخوابید؟ به نظر می رسد توصیه هایی برای آویزان نکردن آینه در اتاق هایی مانند حمام و به خصوص اتاق خواب همراه با اشتیاق به فنگ شویی به ذهن ما رسیده است.
شاید این برای ما بیگانه است؟ اگرچه از سوی دیگر، اگر اجداد ما نیز به قدرت جادویی آینه اعتقاد داشتند، چه چیزی ما را از پرداختن به ادله یک سنت بیگانه باز می دارد؟

در نهایت، به هر حال، همه ما فرزندان یک سرزمین هستیم و همانطور که دانشمندان اطمینان می دهند، نمایندگان یک نژاد پنجم هستیم، که هزاران سال پیش آمد تا جایگزین چهارمی شود – نژاد آتلانتیس های بزرگ، و این نژاد را تشکیل می دهد. پایه ای برای یک مسابقه جدید و ششمین در این سال های حساس.
شاید اگر مادربزرگ های ما حمام یا اتاق خواب جداگانه داشتند و نه اجاق گاز – تختخواب، توصیه های عاقلانه زیادی نیز در این مورد به ما می گفتند؟ اما چرا بزرگواران ما چنین خرافاتی نداشتند، آنها فرصت داشتند اتاق خوابهای جداگانه داشته باشند؟

تصور کنید – اتاق‌خواب‌هایی وجود داشت، و در مورد آینه‌ها نیز تابوهایی وجود داشت، و چه نوع آینه‌هایی وجود داشت: نه در اتاق‌های سلطنتی و نه در اتاق‌های پسران هیچ آینه‌ای وجود نداشت! فالگیران و درمانگران «بومی» ما، کارشناسان تفسیر و رویاها نیز تأیید می کنند: آینه در اتاق خواب ها اضافی است!

فقط اگر تمام استدلال‌ها علیه آینه‌های اتاق خواب را با هم جمع‌آوری کنید، فهرستی بسیار چشمگیر به دست می‌آورید:

* آینه ها نه تنها افرادی را که جلوی آنها می خوابند، بلکه کل وضعیت اتاق را نیز منعکس می کنند. هر منعکس شده است تأثیر منفی بر فرد خواب می گذارد؛.
* شمن های شمالی اطمینان می دهند که یک جفت چشم همیشه فرد خوابیده را از آینه تماشا می کند، در نتیجه – خواب بد، تحریک پذیری، نزاع در خانواده بر سر چیزهای کوچک. به صورت موازی چنین اطمینان‌هایی از شمن‌ها را کمتر غیرقابل قبول کنید.
* مترجمان رویاها در قرون وسطی معتقد بودند که قدرت یک خون آشام در آینه متمرکز است و در یک فرد خوابیده تمام خوبی هایی که در روح وجود دارد به سادگی در طول شب مکیده می شود. اساساً این نظریه تفاوت چندانی با دیدگاه شمن های شمالی ندارد;
* اگر فرد خوابیده در آینه منعکس شود ، مشکلاتی به وجود می آید و اگر زوج متاهل منعکس شود ، دو برابر شدن تعداد شرکا در آینه به طور نامحسوس همسران را به سمت خیانت سوق می دهد.
* آینه منعکس کننده در اتاق خواب و تخت زناشویی تقریباً در همه چیز شکست های خانواده را دو چندان می کند.
* طالع بینی مدرن نیز موافق است که در قرار دادن آینه ها باید بسیار دقت کرد. آینه های ترک خورده، آینه هایی با «تاریخ» که شاهد مرگ و بدبختی بوده اند، به ویژه خطرناک هستند. چنین آینه‌هایی می‌توانند باعث مرگ شوند و شواهد غیرقابل انکاری در این مورد وجود دارد. تاریخچه چنین آینه های کشنده ای اکنون در حال مطالعه و تحلیل است.
* در طول خواب، بدن اختری یک شخص به حرکت در می آید و با یک بار رفتن به شیشه، ممکن است به سادگی از آنجا برنگردد. بدن با جدا شدن از یکی از اجزای ضروری خود می میرد. از این گذشته ، پزشکان روزانه چند مرگ عجیب ، ناگهانی و بی دلیل در خواب را تشخیص می دهند. و اصطلاحی مانند نوزادان؟ اینکه چرا نوزادان به طور ناگهانی در خواب می میرند اغلب غیر قابل درک است.
* آینه ها قدرت جادویی فوق العاده ای دارند، چه مثبت و چه منفی. این دروازه ای است به دنیای عینک – دنیای دیگر، جهان های موازی. این دروازه‌ها به راحتی باز نمی‌شوند، به همین دلیل است که ما شاهد بی‌آزاری میلیون‌ها آینه می‌شویم. با این حال، هنگامی که در باز است، بسته شدن آن بسیار دشوار است. تقریباً غیرممکن است که برای همیشه ارتباطی را که زمانی ایجاد شده بود با جهان دیگر قطع کرد.
* آینه قوی ترین منبع انرژی است و قادر است دقیقه ما را متحول کند یا وضعیت سلامتی، اگر در این حالت به آن نگاه کنیم.
* آینه قوی ترین آهنربای پرانرژی است، می تواند با ضعف های ما بازی کند، انرژی، سن و سال و حتی همانطور که قبلاً گفتیم بکشد. به ویژه برای کودکان کوچک، زنان شیرده، زنان باردار، در دوران قاعدگی، نگاه طولانی مدت در آینه توصیه نمی شود. بدن ضعیف شده و به راحتی تسلیم تأثیرات منفی می شود.

و اکنون، با تجزیه و تحلیل تمام آنچه گفته شد، اجازه دهید تصور کنیم که در طول خواب چه اتفاقی می افتد. انسان در خواب است، در حالت درمانده و ناخودآگاه است، در حالی که حضور او در مقابل آینه در چند دقیقه محاسبه نمی شود، بلکه در ساعات زیادی محاسبه می شود!

ما به رختخواب می رویم، اما به جای استراحت خوب و به دست آوردن قدرت، اغلب به طور کامل “شکسته” از خواب بیدار می شویم. آینه های ما مانع از بهبودی و آماده شدن برای یک روز جدید شد. در نتیجه – تحریک پذیری، بی توجهی در جاده، تصادفات. در این دنیا، همه چیز به قدری به هم پیوسته است که شاید ارزش گوش دادن به توصیه های افراد خردمند را داشته باشد: نمی توانید آینه ها را در اتاق خواب و حمام آویزان کنید، نمی توانید اجازه دهید آینه فقط بخشی از سر را منعکس کند، نمی توانید به قدیمی نگاه کنید. مخصوصا آینه های ترک خورده اصولاً هیچ چیز غیر ممکنی از ما خواسته نمی شود، اینطور است؟

آینه در زمان ما بخشی جدایی ناپذیر از فضای داخلی است. اغلب می توان آن را به عنوان یک دکور در قالب آینه های کوچک، درج های آینه و غیره یافت. اغلب، درهای کابینت کاملاً از آینه ساخته شده است – رویای هر زنی است، اما با دیدن چنین زیبایی، سر خود را با نگاه هوشمندانه تکان می دهند و می گویند: “مگر نمی دانی که نمی توانی در آن بخوابی. جلوی آینه؟” و شما حتی نمی دانید به آنها چه بگویید.

منبع:

wayfair.com

دکمه بازگشت به بالا