علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

بررسی گیتار یاماها c40 توسط فروشگاه موسیقی بتهوون

بررسی گیتار یاماها c40 توسط فروشگاه موسیقی بتهوون

C40 یک گیتار کلاسیک درجه یک برای هنرجویان است که ویژگی های قابل توجهی دارد، اما چیزی که ما می خواهیم بدانیم، عملکرد آن در دنیای واقعی است. در این مقاله از فروشگاه موسیقی بتهوون، یاماها C40 را مورد آزمایش قرار دادیم. C40 گیتاری است که هزاران دانش آموز در سراسر جهان طی سالیان متمادی نواختن با آن را آموخته اند. تا انتها با ما باشید تا دریابید که این گیتار کلاسیک سطح ابتدایی در طول آزمایش گسترده ما چگونه عمل کرده است.

یاماها C40 چه نوع گیتاری است؟

گیتار نایلونی کلاسیک یاماها C40 به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است! ساخته شده با یک تاپ Spruce و پشت و کناره های Meranti، چیزی است که به عنوان اولین گیتار به آن نیاز دارید.

آیا سیم های گیتار یاماها C40 از جنس نایلون است؟

گیتار یاماها c40 یک گیتار نایلونی با اندازه کامل شگفت انگیز است که برای هر گیتاریستی به اندازه کافی مقرون به صرفه است. چه از یک مدل سایز 3/4 گام بردارید یا به دنبال اولین گیتار کلاسیک برای شروع باشید، C40 شما را شگفت زده خواهد کرد.

آیا یاماها C40 ارزشش را دارد؟

بله، گیتار کلاسیک یاماها C40 برای مبتدیان و کسانی که به دنبال صدای عالی، نواختن آسان (که به دلیل سیم های نایلونی است) در تقابل با سیم های استیل و به دلیل کوتاه بودن گردن، انتخابی عالی است.

C40 برای چه کسانی مناسب است؟

یاماها C40 برای هنرجویان سطح مبتدی مناسب است. از آنجایی که سایز کامل است، برای بزرگسالان مبتدی یا کودکانی که از مدل های سایز ¾ بالاتر می روند، ایده آل است. قیمت گیتار یاماها c40 بسیار مقرون به صرفه است . البته این چیزی از کیفیت این ساز کم نمی کند.

تفاوت بین گیتار c40 و c70 چیست؟

تنها تفاوت گیتار c70 و c40 در جنس گوشی های کوک کردن است که آن در C40 از جنس کروم و در C70 طلایی می باشد.

انواع گیتار یاماها |بارکد گیتار یاماها |طراحی

ظاهر – ویژگی ها – کنترل ها c40

هیچ چیز قابل توجهی در مورد ظاهر این گیتار وجود ندارد. این یک شکل معمولی گیتار کلاسیک و یک هد شیاردار سنتی با تیونرهای دنده باز دارد. بدنه از تمام چوب های لمینت، با صنوبر چند لایه برای بالا و مرانتی در پشت و کناره ها ساخته شده است. مرانتی به عنوان ماهون فیلیپینی نیز شناخته می شود، و در حالی که به طور مستقیم با چوب ماهون به عنوان یک گونه ارتباطی ندارد، دارای خواص رنگی و زیبایی شناختی شگفت انگیزی است. این ساز از گردن ناتو، با عرض مهره استاندارد 2 اینچی برخوردار است. ناتو چوبی است که یاماها اغلب در مدل های ارزان قیمت خود از آن استفاده می کند. مانند مرانتی، یک جایگزین چوب ماهون با خواص بسیار مشابه است، اما هزینه آن به طور قابل توجهی کمتر است و همچنین چوبی پایدارتر است.

جالب اینجاست که پل و تخته فرت با چوب رز ساخته شده اند. چوب رز در گذشته روی فرت بورد گیتارها با هر قیمتی رایج بود، اما به دلیل استفاده بیش از حد از چند سال پیش واردات و صادرات بین المللی آن ممنوع شد. در سال 2020، این ممنوعیت از چوب گل سرخ برداشته شد، اما بسیاری از تولیدکنندگان در حالی که چوب گل سرخ در دسترس نبود، به جایگزین‌های کم‌هزینه‌ای که به آن روی آوردند. یاماها انتخاب کرده است که چوب گران‌تر را در این مدل مقرون‌به‌صرفه بگنجاند که تفاوت زیادی در ظاهر و قابلیت پخش آن ایجاد می‌کند.

یکی از چیزهایی که ما آرزو می کنیم آنها اضافه می کردند دکمه های بند بود. مخصوصاً برای مبتدیان، داشتن بند می‌تواند نگه‌داشتن و کنترل گیتار را آسان‌تر کند و داشتن یک راه آسان برای نصب بند یک مزیت واقعی خواهد بود.

شما می توانید یک C40 دست دوم را با حدود نصف قیمت خرده فروشی خریداری کنید اما من پیشنهاد می کنم نو بخرید. آسیب رساندن به گیتار سیم نایلونی آسان است و گردن ممکن است خم شود و اکشن را بیشتر کند .

دکمه بازگشت به بالا