عمومی

اجاره خودرو سواری بدون راننده

اجاره خودرو با شرایط آسان

همه ما ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته باشیم. این شرایط میتواند خراب شدن ماشین شخصی ما، ایجاد سانحه ای که موقتا وسیله نقلیه را از دسترس و استفاده خارج کرده و یا تصمیم به رفتن به یک سفر دسته جمعی باشد که برای درکنار هم بودن نیاز به یک ماشین با صندلیهای بیشتر دارد. انجام کارهای روزمره یا سفرهای کاری و تفریحی؛ هر دلیلی که داشته باشید شرکت ما با مجموعه ای متنوع از ماشینهای خارجی و داخلی در مدلهای روز، متناسب با نیازتان به همراه لوازم جانبی خودرو در کنار شماست تا مطمئن شود میتوانید برای حل مشکلتان یک راه حل سریع در اختیار داشته باشید.

اینستاگرام |خانواده |صنعت

مرکز اجاره خودرو ایرانی و خارجی

مجموعه ما با بیش از دو دهه سابقه کاری از بزرگترین مراکز اجاره خودرو در تهران می باشد. این موسسه با دارا بودن ناوگان خودرویی مشتمل بر تعداد زیادی از خودرو ها اعم از داخلی و خارجی یکی از بزرگترین و خوشنام ترین موسسه های اجاره خودرو در کشور می باشد . مجموعه ما تلاش خود را برای این موضوع قرار داده است که بتواند خدمات در سطح شرکت های بین المللی به مشتریان خود ارائه دهد. در همین جهت خودرو های خود را در طیف گسترده ای از لوکس تا اقتصادی ارائه می کند.

اجاره ماشین یا رنت خودرو:

امروزه اجاره خودرو بدون راننده در بسیاری از شهر ها مرسوم میباشد و افراد اصولا برای مراسمات خاص خود در تلاش هستند که خودرویی لوکس و شیک داشته باشند که برای انجام این کار بهترین روش اجاره خودرو ( رنت ماشین ) است.

اجاره ماشین که با نام رنت خودرو هم شناخته می شود همواره بسیار آسان می باشد و شما می توانید متناسب با سلیقه خود به راحتی بهترین خودرو را انتخاب و اجاره نمایید و پس از اتمام کار خود آن را تحویل بدهید.

 در زمان اجاره ماشین همواره هم مدارک شناسایی فرد بررسی و هم قرار دادی با وی نوشته میشود که در آن مدت زمان اجاره خودرو ، و هزینه آن به صورت دقیق ثبت  و مشتری موظف به پرداخت آن است ، البته بدانید که رنت خودرو یا همان اجاره ماشین امروزه در تهران به صورت حرفه ای انجام  و اصولا انواع خودرو های داخلی و خارجی را هم در خود جای داده تا تمام سلیقه ها را پوشش دهد.

خدمات اجاره ماشین درتهران:

در تهران همواره اجاره ماشین رونق و رواج زیادی پیدا کرده، مجموعه مرکز اجاره خودرو ما در تهران همواره خدمات متعددی را به مشتریان و مراجعه کنندگان ارائه میدهد که برخی از آنها بسیار ویژه و خاص هستند و میتوانند باعث جلب رضایت مشتریان شوند.

لازم به ذکر است که از بهترین و مهمترین خدمات ارائه شده توسط این مرکز اجاره خودرو در تهران شامل اجاره خودرو بدون راننده و یا همراه با راننده اشاره کرد که این امر سفر کردن را برای توریست ها بسیار آسان تر کرده است زیرا رانندگان اصولا تمام محدوده های شهر را میشناسند و در نتیجه رفت و آمد برای افراد راحت تر خواهد بود.

البته میتوان خودرو را بدون راننده هم اجاره کرد که این بسته به نیاز و سلیقه شما دارد و این مجموعه هر گونه خدماتی را به شما ارائه خواهد داد. از دیگر خدمات این مرکز میتوان گفت که خودرو های اجاره داده شده توسط این مجموعه همیشه تمیز و سالم و بدون خطوط خش هستند و قبل از اجاره خودرو  به مشتری همواره چک می شوند تا نقص فنی و خرابی نداشته باشند.

اجاره خودرو ایرانی درتهران:

مجموعه ما همواره انواع خودرو های ایرانی را درتهران اجاره داده میدهد تا هر فرد بتواند متناسب با سلیقه و بودجه خود به راحتی خودرو را انتخاب کرده و اجاره نماید، در این زمینه باید بگوییم که خودرو های داخلی به دلیل این که قیمت مناسب تری دارند اجاره بهای آنها هم مناسب تر و به صرفه تر خواهد بود و البته ناگفته نماند که افراد با خودرو های ایرانی بیشتر سازگاری دارند میتوانند با آنها به خوبی در جاده ها رانندگی کنند بدون این که دچار مشکل شوند.

اجاره خودرو ایرانی در تهران با رشد چشمگیری مواجه شده است که این امر باعث شده تا کار مرکز اجاره نیز افزایش پیدا کند. در زمان اجاره ماشین در تهران نیاز به مدارک سنگینی نیست و تنها باید کارت شناسایی و هزینه اجاره را پرداخت کرد و سپس موقع تحویل مدارک خود را دریافت نمود.

اجاره خودرو خارجی درتهران:

توریست ها و مدیران شرکت های بزرگ با توجه به اشل اجتماعی  و مدیریت هزینه ها  در رفت و آمد خود  از  خدمات  اجاره خودرو های خارجی و لوکس این روزها بسیار استفاده میکنند . کافی است که با توجه به نیاز خود یک تماس با کارشناسان ما بگیرید  ،همکاران  ما در کمترین زمان خودرویی لوکس با قیمت مناسب و شرایط آسان در اختیار شما قرار خواهند داد .

تنها در زمان اجاره خودرو خارجی در تهران در کنار مدارکی  قرارداد اجاره خودرو را امضا نمایید و آنرا در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهید ، خودرو های خارجی و لوکس ما با مدل های بالا ، کارواش شده به همراه لوازم جانبی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

امتیازات مرکز اجاره خودرو:

مرکز اجاره خودرو ما به عنوان برترین مرکز اجاره خودرو در کشور شناخته می شود که شهرت و اعتبار زیادی دارد و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و می توانید در هر زمانی که نیاز دارید به صورت مستقیم و آنلاین به آن مراجعه کنید و خودرو مورد نظر خود را یافته و اجاره نمایید.

لازم به ذکر است که این مرکز امتیازات متعددی دارد مثلا می توان گفت که این مجموعه دارای پروانه کسب است و از همه مهمتر کد رسمی اتحادیه اتومبیل را هم دارا می باشد و همواره می توان با اطمینان کامل به آن مراجعه کرد و به خودرو های داخلی و خارجی موجود در آن دسترسی پیدا نمود.

 این مجموعه همیشه خودرو های لوکس و تمیز و زیبا را با تمام امکانات در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتواند با جلب رضایت آنها اعتبار خود را هم افزایش بدهد.این مرکز خودرو های خود را با قرار داد رسمی و بدون بیعانه و همچنین با راننده و بدون راننده به مشتریان ارائه می دهد به همین دلیل شناخته شده و معتبر می باشد.

اجاره روزانه خودرو در تهران:

در تهران همواره خودرو ها را به صورت روزانه هم اجاره می دهند چون برخی از افراد در تایم روز و یا تنها برای یک روز به خودرو نیاز دارند، مثلا برخی از افراد برای مراسم عروسی و نامزدی خود خودرو اجاره می کنند تا لوکس و شیک دیده شوند، این مرکز یعنی مرکز اجاره خودرو ما در تهران به صورت روزانه و حتی ساعتی هم خودرو اجاره می دهد به همین دلیل می توان متناسب با نیاز خود هم به آن مراجعه کرد.

لازم به ذکر است که قرارداد اجاره خودرو به صورت روزانه همواره متفاوت می باشد و در آن نکات متفاوتی ثبت شده است. اجاره روزانه نرخی مشخص دارد و مسلما می توان متناسب با بودجه خود هم خودرو را انتخاب کرد و تهیه نمود، این اجازه روزانه شرایطی را فراهم کرده تا افراد بتوانند هر روزه یک خودرو سوار شوند.

اجاره ماهانه خودرو در تهران:

در تهران همواره خودرو ها را به صورت ماهانه هم اجاره می دهند و اصولا در این زمینه خودرو های خاصی را در نظر می گیرند و آنها را به تمام افراد با مدارک معتبر و سن قانونی و همچنین با هزینه مشخص اجاره می دهند لازم به ذکر است زمانی که خودرو ها را به صورت ماهانه اجاره می دهند هزینه اجاره روزانه دریافت می شود.

افرادی که به عنوان توریست به تهران وارد شده اند و یا برای مسافرت طولانی مدت و حتی سفر کاری نیاز به خودرو دارند این مجموعه نیاز آنها را پوشش می دهد. مسلما همان گونه که در بالا هم اشاره کردیم قرار اجاره خودرو به صورت ماهانه متفاوت می باشد و در نتیجه باید هزینه ای مشخص را پرداخت نمود و قوانین مخصوصی را رعایت کرد.

رنت خودرو به صورت ماهانه طرفداران خاص خود را دارا می باشد به همین دلیل این مرکز در تهران توانسته شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورد.

بیمه ماشین اجاره ای درتهران:

به دلیل این که خودرو های اجاره ای بسیار لوکس و شیک و گران قیمت هستند همواره شرکت اجاره دهنده آنها را بیمه شخص ثالث و بدنه می کند تا در صورت بروز اتفاق مجموعه بتواند هزینه خسارت را از بیمه دریافت نماید. لازم به ذکر است که بیمه ماشین اجاره ای در تهران همواره براساس مدل خودرو مشخص می شود البته ناگفته نماند که این مبلغ اصولا بر روی کرایه خودرو قرار داده می شود و در نتیجه هزینه بیمه فراهم می گردد و مجموعه می تواند ماشین را به صورت کامل بیمه نماید.

بدانید که بیمه ماشین اجاره ای در تهران را می توان در برگه بیمه نامه آن نیز مشخص نمود و از همه مهمتر این بیمه ها با بالاترین سقف تهیه می شوند و در نتیجه می توان از خودرو با اطمینان استفاده کرد.

اجاره آنلاین خودرو با قیمت ارزان در تهران:

اجاره خودرو در تهران  به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است که در این میان افراد به اجاره آنلاین علاقه زیادی دارند زیرا در این روش می توانند در هر زمان و مکانی که هستند تنها با چند کلیک ساده پس از مقایسه خودرو ها و انتخاب بهترین خودرو متناسب با نیاز خود آن را ثبت نمود، در این روش اصولا قیمت های مناسب تری به شما ارائه می شود و در نتیجه می توان بهترین و شیک ترین خودرو را با قیمت به صرفه انتخاب کرد.

در روش اجاره خودرو آنلاین چون واسطه ای وجود ندارد و شما مستقیم به خود مرکز اجاره خودرو دسترسی پیدا می کنید و میتوانید از مشاوره کارشناسان کمک بگیرید و پس از ثبت سفارش و ارسال مدارک می توان خودرو را برای کد ملی خود ثبت کرد و هنگام دریافت خودرو مدارک خود را به مرکز ارائه داد و با اطمینان کامل خودرو را دریافت کرد و به روزانه و هفتگی و ماهانه خودرو را در اختیار داشت و هزینه آن را هم پرداخت کرد.

رنت خودرو:

همان گونه که در بالا هم اشاره کردیم رنت خودرو در اصل همان اجاره ماشین می باشد که با نام های متعددی در میان افراد و شرکت های اجاره خودرو شناخته می شود، رنت خودرو امروزه در بسیاری از استان ها به صورت حرفه ای و شبانه روزی انجام می شود تا نیاز افراد در هر زمانی به خوبی پوشش داده شود.

بدانید که در زمان رنت خودرو انواع خودرو های داخلی و خارجی را می توان مشاهده کرد و سپس متناسب با سلیقه و نیاز و بودجه خود آنها را انتخاب کرد و دریافت نمود. بدانید که در رنت خودرو هم خدمات متعددی ارائه می شود و هم می توان از شرایط ها و آف های ویژه آنها بهره مند شد. مرکز اجاره خودرو ما  تنها در تهران آماده خدمت رسانی است. این عمل باعث شده تا افرادی که خودرو ندارند و یا مسافر هستند و از همه مهمتر علاقه دارند تا روزانه یک خودرو جدید سوار شوند بسیار خاص است و به راحتی نیاز تمام افراد پوشش داده خواهد شد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو:

زمانی که شما برای اجاره خودرو داخلی و خارجی به مرکز رنت خودرو مراجعه می کنید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری همواره باید مدارکی را در اختیار مرکز رنت قرار بدهید که از مهمترین این مدارک می توان به کپی شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه و همچنین به اصل آنها اشاره کرد.

 البته در این میان متناسب با نوع خودرو و همچنین طبق مدت زمانی که نیاز به اجاره دارید باید قراردادی هم نوشته و امضا شود که در آن تمام مقررات و قوانین ثبت شده و ازهمه مهمتر میزان اجاره خودرو به صورت روزانه و ماهانه و غیره هم ثبت شده است که شما موظف به پرداخت هزینه تعیین شده خواهید بود.

باید بگوییم که افرادی که رده سنی بالای ۲۰ سال دارند و گواهینامه خود را حداقل ۶ ماه پیشدریافت کرده باشند، ارائه مدرک شغلی صنعتی فیش حقوقی، ارائه آدرس دقیق محل سکونت و چک یا سفته به عنوان ضمانت بازگشت خودرو و در آخر هم پرداخت مبلغ ودیعه ای به عنوان ضمانت که به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

شرایط آسان در قرارداد اجاره خودرو:

در زمان اجاره خودرو همان گونه که اشاره کردیم و می دانید قراردادی در اختیار شما قرار می گیرد که باید آن را به دقت مطالعه کنید و سپس آن را امضا نمایید، مجموعه رنت خودرو اصولا خودرو های خود را با بیمه کامل به مشتریان ارائه می دهد، البته با ارائه مدارک مورد نیاز می توان به راحتی خودرو را دریافت نمود، شرایط آسان در قرارداد اجاره خودرو باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد به اجاره خودرو های لوکس و خارجی و داخلی و شیک روی بیاورند.

هر چه شرایط در کار مطمئن بودن آسان هم باشند راحت تر می توان خودرو اجاره کرد و بدون هیچ مشکلی به خودرو مورد نظر خود دست پیدا کرد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده خودروهای اجاره‌ای بدون راننده به دو صورت ایرانی و خارجی اجاره داده می‌شوند

این خودروها در مدل‌ها و برندهای متفاوتی مانند ماشین‌های شاسی‌بلند کروک کوپه و هاچ‌بک سدان اجاره داده می‌شوند. سانتافه جزو ماشین‌های خارجی است و  جزو ماشین‌های مورد علاقه و پر متقاضی و  مشتریان است. شما می‌توانید جهت اجاره خودروی سانتافه با شرکت اجاره خودروی ما تماس بگیرید. ما با قرار دادن امکانات خاص در زمینه اجاره خودرو امتیازات ویژه‌ای برای مشتریان قرار داده‌ایم و هم‌اکنون در شهرهای متعددی از ایران خودروهای مورد درخواست مشتریان را فراهم کردایم و توانسته ایم رضایت مشتریان را کسب نماییم. ماشین‌های ارائه دهنده‌ در مجموعه ما مدل سال می‌باشند و کارکرد آن‌ها کمتر از هزار و پانصد کیلومتر است و تمام خودروهای بدون راننده پوشش بیمه کامل شده‌اند.

شرایط اجاره ماشین بدون راننده:

 شما برای اجاره اجاره خودرو بدون راننده می‌بایست پس‌از تماس با شرکت و هماهنگی جهت خودروی انتخاب شده پس‌از تأیید مدارک روز هماهنگ‌شده با ارائه مدارک خودروبه مشاور شرکت خودرو را تحویل بگیرید. حداقل  تعداد روز اجاره برای  اجاره خودرو سه روز به بالا می‌باشد و حداقل آن سه روز است و در صورت اجاره کمتر از سه روز می‌بایست هزینه سه روز را پرداخت نمایید. قیمت اجاره خودرو بدون راننده بستگی به برند خودرو تعداد روزهای رزرو شده و کیلومتر طی‌شده دارد جهت محاسبه قیمت خودرو به لیست قیمت اجاره ماشین بدون راننده در سایت اجاره خودرو ما مراجعه کرده و لیست قیمت‌ها را مشاهده نمایید شما می‌توانید پس‌از انتخاب خودرو جهت اجاره ماشین منتخب  با مشاوران شرکت تماس گرفته و خودروی موردنظر را رزرو کنید.

تضمین کمترین قیمت با بالاترین کیفیت در شرکت اجاره خودرو:

شرکت ما ماشین‌های با تنوع برند و مدل سال با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت از لحاظ فنی را در اختیار شما قرار داده‌است اجاره خودرو بدون راننده از روزی صد و نود هزار تومان به بالا است و طبیعتاً هرچه تعداد روز رزرو بیشتر باشد اجاره خودرو ارزان‌تر حساب می‌شود.

پایین‌ترین هزینه پیش‌پرداخت اجاره خودرو بدون راننده:

 اجاره خودرو بدون راننده انتخابی عاقلانه و مقرون‌به‌صرفه برای خانواده‌ها ایست که تصمیم دارند گروهی سفر کنند شما می‌توانید با مراجعه به قسمت مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو بدون راننده لیست مدارک مورد نیاز جهت ارائه و شرکت را مطالعه نمایید.

ارسال امداد خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر جایی از کشور :

چنانچه شما حتی در دورافتاده‌ترین شهرستان  با هر یک از ماشین‌های کرایه‌ای این مجموعه دچار مشکل شدید تنها با یک تماس با شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن یا خودرویی برایتان جایگزین شده یا خودروی شما به‌سرعت تعمیر خواهد شد. بیمه خودروهای اجاره‌ای بدون راننده تمامی ماشین‌های ما دارای بیمه‌های بدنه شخص ثالث و سرنشینان خودرو می‌باشند. سقف میزان تعهد پرداخت برای مشتریان دو میلیون تومان است و در صورت بروز حادثه هزینه و خسارتی از مشتری دریافت نمی‌شود.

نحوه رزرو اجاره خودرو بدون راننده

شما می‌توانید پس‌از مطالعه و دیدن عکس‌های گالری در سایت اجاره خودرو آرادسیر از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ به‌طور آنلاین خودروی موردنظر خود را رزرو نمایید. اطلاعات مورد نیاز جهت رزرو خودرو، تعیین مبدا و مقصد خود، تعداد روزهای موردنظر و حدود ساعت‌های که قصد اجاره اجاره خودرو دارید ‌، می‌باشد حداقل بازه زمانی اجاره ماشین بدون راننده سه روز است. اجاره ماشین عروس، ون، اتوبوس ساعتی و روزانه هستند

اجاره خودرو بدون راننده بدون محدودیت مسافت

 از امکاناتی که شرکت ما برای مشتریان در نظر گرفته‌است اجاره خودرو بدون محدودیت محاسبه کیلومتر و مسافت است. شما می‌توانید با اجاره خودرو های ایرانی بدون راننده تا دویست و پنجاه کیلومتر در روز جابجایی داشته باشید. و در مورد اجاره خودروی خارجی محدودیتی وجود ندارد شما می‌توانید برای اجاره خودرو با مشاوران شرکت آرد سیر تماس گرفته و شرایط دقیق‌تر از ایشان بپرسید.

تحویل و عودت خودرو

مشتریان گرامی می‌توانند بنا به درخواست خود در مکان‌هایی مانند نمایندگی شرکت یا محل سکونت یا هتل خود خودرو را تحویل یا عودت نمایند شما می‌توانید در هر نقطه از شهر که تمایل دارید یا درب منزل یا محل کار، فرودگاه امام خودروی موردنظر خود را تحویل بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن شرکت خودرو را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

چنانچه شما قصد اجاره خودرو بدون راننده را دارید بهتر این است که قبل‌از رزرو خودرو شرایط لازم جهت اجاره آن را بدانید. تا برای تحویل عودت تحویل مدارک مراحل به بهترین و سریع‌ترین راه ممکن صورت پذیرد همه ما ممکن است در برهه‌ای از زندگی خود نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته‌باشیم اما با توجه به پیشرفت صنعت اجاره خودرو ممکن است همگان اطلاع کافی در این زمینه نداشته باشند و با مطالعه پیش رفت و از یک سایت می‌تواند شما را در این امر خیلی بهتر راهنمایی کند. اجاره خودرو بدون راننده و سفری لذت ببر انسان ذاتاً عاشق سفر است.

دور شدن از مسائل کاری، استراحت، تجربه کردن اتفاقات جدید، دیدن اماکن و جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری همه دلیلی برای سفر کردن می‌باشد. یکی از راه‌های سفر کردن مسافرت با اتومبیل شخصی است. زیرا خانواده کنترل برنامه‌ریزی خود را به دست دارد و می‌تواند در صورت نیاز اقدام به توقف یا استراحت نماید. حال ممکن است شما تصمیم به سفر داشته باشید اما ماشین شخصی خودتان مناسب سفر نباشد یا دوست داشته باشید با یک ماشین مدل بالاتر و امکانات بیشتر سفر کنید یا حتی اتومبیل شما سواری است و دوست دارید با شاسی‌بلند صفر کنید تا فضای بیشتری برای خانواده داشته باشید در این هنگام اجاره خودرو بدون راننده پیشنهاد می‌شود. شما می‌بایست از شرکتی معتبر و باتجربه به خودروی موردنظر را اجاره نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده جهت انجام کارهای روزانه

 یکی از مواردی که اجاره خودرو بدون راننده مناسب  است خرابی ماشین یا ایجاد سانحه برای خودروی خودمان است که  تعمیر ماشین ممکن است چند هفته زمان ببرد. چنانچه شما خودرو نداشته باشید انجام امور روزمره مشکل است همچنین تردد در شهر یا مترو و ترافیک‌ها تاکسی‌ها بوده و تردد در هوای برفی و بارانی و گرم بسیار طاقت ‌فرسا می‌باشد که در این موارد اجاره خودرو بدون راننده به شما پیشنهاد می‌شود اغلب مردم تصور می‌کنند اجاره خودرو فقط جهت مراسم عروسی  یا تشریفات یا ترانسفر مسافران خارجی استفاده می‌شود ولی در واقع این‌طور نیست. شما به‌راحتی می‌توانید با اجاره خودرو با قیمتی ارزان و به‌صرفه او درباره کارهای روزمره خود را با بالاترین و بهترین کیفیت انجام دهید.

اجاره خودرو بدون راننده و ارزیابی خودروهای گران‌قیمت

یکی دیگر از دلایل استفاده از اجاره خودرو بدون راننده ارزیابی اتومبیل مدل‌بالا می‌باشد. به‌طور مثال شما تصمیم دارید اتومبیل گران‌قیمتی را خریداری کنید و در ایران امکان تست این نوع اتومبیل قبل‌از خرید وجود ندارد و شما می‌بایست صرف اتکا بر  نظر دیگران و شنیده‌های خود اقدام به این کار نمایید. یکی از امکاناتی که شرکت اجاره خودرو ما در اختیار شما قرار می‌دهد امکان رانندگی با اتومبیل‌های این مجموعه است.

شما می‌توانید به‌راحتی و با اجاره خودرو بدون راننده از میان انواع برند انواع اتومبیل‌های مدل‌بالای موجود در شرکت خودروی دلخواه را انتخاب کرده و بدون راننده اجاره کرده و طی یک یا چند روز به‌طور دقیق آن را ارزیابی نمایید. شما شما این امکان را دارید که فضای داخل کابین فضای صندوق عقب سرعت خودرو شتاب خودرو راحتی هنگام رانندگی آپشن‌های اتومبیل صدای موتور و هر آنچه برای خرید خودرو به دانستن آن نیاز دارید ارزیابی کرده ماشین را بررسی کنید و با خیال راحت خودروی موردنظر را خریداری نمایید اجاره خودرو بدون راننده در تهران امروز پیدا کردن ماشین خودروی اجاره‌ای در تهران کار ساده‌ای می‌باشد.

فقط کافی‌ست وارد سایت گوگل شده و کلمه اجاره خودرو بدون راننده را بزنید و مشاهده می‌کنید تعداد زیادی لینک از شرکت‌ها و مؤسسات اجاره خودرو یافته می‌شوند. اما نکته حائز اهمیت این می‌باشد که به کدام شرکت اعتماد کنیم و باکیفیت‌ترین بهترین و ارزان‌ترین و باصرفه‌ترین شرکت کدام است.

اجاره خودرو بدون راننده و تجربه دنیایی رانندگی

آیا شما با خودروی مدل‌بالا رانندگی  کرده‌اید؟ آیا تاکنون از رانندگی با یک اتومبیل مدرن لذت برده‌اید؟

آیا تابه‌حال هیجان رانندگی با خودروی پیشرفته را چشیده‌اید؟

شما می‌توانید با اجاره خودرو به راننده از شرکت ما لذت رانندگی با اتومبیل مدل‌بالا را بچشید و هیجان آن را کشف کنید

پیشنهادات شرکت اجاره خودرو لوکس برای اجاره خودرو بدون راننده

۱.چنانچه شما قصد انجام کارهای روزمره را دارید بهتر است یک اتومبیل ایرانی یا چینی رده پایین با قیمت مناسب تر و ارزان‌تر انتخاب کنید.

۲.چنانچه قصد سفر به همراه دوستان تان را دارید پیشنهاد می‌شود ماشین شاسی‌بلند و بزرگ و با ظرفیت بیشتر را اجاره کنید چون این ماشین‌ها تا هفت هشت نفر ظرفیت دارند و شما می‌توانید بدون دغدغه با همسفران و دوستان خود همراه بوده و به‌راحتی چمدان و لوازم و بار خود را در ماشین جای دهید .

۳.اگر شما یک قرار کاری دارید پیشنهاد می‌شود یک اتومبیل لوکس مدل‌بالا بدون راننده اجاره کنید اتومبیل‌های مدل‌بالای موجود در مجموعه ما با کیفیت و بسیار تمیز و مرتب هستند و از بهترین‌های روز می‌باشند و این عوامل در تاثیرگذاری بر روی مخاطب شما در ملاقات کاری بسیار تاثیرگذار می‌باشد .

۴.اگر در آستانه ازدواج می‌باشید به شما پیشنهاد می‌شود یک اتومبیل لوکس و مدل‌بالا انتخاب کنید تا در عکس‌ها و  فیلم عروسی و در تالار و شب ازدواج و میان میهمانان بسیار زیبا، جذاب و خاطره‌انگیز جلوه کند .

۵.بااینکه سوار کردن کودک خردسال در ماشین و همراه بردن به جاده کمی مخاطر انگیز و دشوار می‌باشد اما اگر قصد دارید به همراه کودک تان سفر کنید شرکت ما به درخواست شما صندلی مخصوص کودک به مشتری تحویل می‌دهد و شما سفری ایمن را برای فرزند خردسال خود و خانواده خود رقم می‌زنید

۶.اگر ساکن تهران نیستید و برای انجام کاری در تهران میهمان اقوام یا دوستان خود شده‌اید و می‌خواهید احساس غریبگی نکنید و برای راحتی بیشتر خود و میزبان خود قصد اجاره خودرو دارید اجاره خودرو بدون راننده گزینه مناسبی می‌باشد درضمن از نظر مسائلی مانند امنیتی و غیره بهتر است مردم شما را به‌عنوان یک همشهری ببینند تا مسافر.

همین‌طور درصورتی‌که در قرارها و جلسات کاری خود مهمان خارجی دارید بهتر است از اجاره خودرو با راننده استفاده کنید آرادسیر با گردآوری مجموعه‌ای از ماشین‌های باکیفیت و مدل‌بالا و رانندگانی محترم، موجه و چندزبانه خیال شما را از این نظر آسوده کرده‌است. اگر شما نیاز قصد اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده را دارید به سایت شرکت مراجعه کرده و با لیست قیمت‌های خودروهای اجاره‌ای و گالری عکس‌های آن خودروی مناسب جهت انجام کار خود را انتخاب نمایید آرادسیر یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین شرکت‌های اجاره خودرو ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی شما مشتریان عزیز است

نکاتی حائز اهمیت در مورد اجاره خودرو بدون راننده

برای اجاره خودرو بدون راننده بهتر است مواردی مطالعه و ذکر شود و نکته مبهمی بین طرفین وجود نداشته باشد تا رضایت هر دو طرف چه شرکت اجاره‌دهنده و اجاره گیرنده حاصل شود. اجاره گیرنده باید بداند در شرایطی مانند تصادف آسیب خرابی سرقت اتومبیل چه توافقی بین او و شرکت اجاره‌دهنده صورت‌گرفته است. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید سعی کنید هنگام اجاره خودرو از اطمینان حاصل نمایید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه آن اعتبار کافی را داراست. تمامی خودروهای اجاره‌ای دارای بیمه شخص ثالث و بدنه کامل می‌باشند.

همچنین نمای بیرونی و ظاهر ماشین از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید مجموعه ما اتومبیل‌های خود را به‌طور منظم سرویس کرده و سلامت موتور داخلی و بیرونی ماشین‌های خود را تضمین می‌نماید. در بعضی از شرکت‌های اجاره خودرو اتومبیل‌ها مربوط به خود آن‌ها نمی‌باشد و این مورد باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد بیشتر خودروهای موجود در شرکت متعلق به خود شرکت است. شما می‌توانید جهت اطلاع از شرایط ضمانت ارائه مدارک اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده به صفحه لینک شرایط اجاره خودرو مراجعه نمایید همچنین در صفحه اینستاگرام از رویدادها مطلع باشید.

نحوه رزرو اتومبیل به چه صورت است؟

شما می‌توانید پس‌از واریز بیعانه به شماره‌حساب داده‌شده در کمتر از دو ساعت اتومبیل موردنظر را در مکان درخواستی خود تحویل بگیرید. ولی حتماً در تعطیلات حداقل ۷۲ ساعت قبل خودروی موردنظر را رزرو نمایید.

اجاره خودرو

امروزه اجاره خودرو در ایران از رونق بسیار بالایی برخوردار است و افراد به دلایل مختلفی تمایل دارند به جای استفاده از خودروی شخصی خود یا خرید یک خودرو، از خودروهای اجاره‌ای استفاده کند. از جمله مهمترین دلایل تمایل افراد به رنت ماشین می‌توان به بزرگتر شدن دایره سفرها اشاره کرد.

امروزه افراد به دلیل امکان­پذیر و مقرون به صرفه نبودن مسافرت در طی مسیرهای طولانی با ماشین از قطار و هواپیما برای مسافرت­ های طولانی خود استفاده می­کنند. در این هنگام اجاره خودرو یکی از بهترین راه­ حل­ ها برای رفع نیاز افراد به ماشین در مقصد محسوب می­شود.  هر فرد می‌تواند متناسب با نیاز و بودجه خود یک خودروی مناسب را در طول سفر به صورت ساعتی، روزانه هفتگی و ماهانه اجاره کند. در ادامه مطلب شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو و همچنین مزیت استفاده از این نوع خودروها را مورد بررسی قرار می دهیم.

شرایط اجاره ماشین

اجاره کردن یک خودرو کار بسیار ساده است و به داشتن شرایط و ویژگی‌های خاصی احتیاج ندارد. افراد برای اجاره خودرو می‌توانند با مشاوران آژانس­ های اجاره‌ای تماس گرفته تا بعد از انجام مشاوره و توضیحات لازم در رابطه با سابقه رانندگی مشتری و مبلغ کرایه ماشین مراحل کاری لازم برای پرداخت بیعانه و اجاره خودرو انجام شود.

آژانس­ های اجاره ­ای برای عقد قرارداد با مشتریان خود به دو شیوه عمل می‌کنند:

 1. تحویل دادن خودرو درب منزل مشتری و بستن قرارداد با آن توسط نماینده قانونی شرکت
 2. با حضور یافتن مشتری در شرکت قرارداد با مدیرعامل شرکت بسته می­شود.

در زمان مراجعه برای انتخاب ماشین مشتری باید گواهینامه رانندگی، آدرس دقیق منزل، بیمه‌نامه، آدرس ایمیل، شماره تلفن و کارت اعتباری خود را به آژانس ­های اجاره ماشین عرضه کند. زیرا بسیاری از آژانس‌های اجاره خودرو پول را به عنوان نوعی پرداخت از نظر نمی‌­گیرند و از کارت اعتباری افراد به عنوان یک ضمانت برای پرداخت هزینه‌های ناشی از صدمه دیدن وسیله نقلیه استفاده می‌کنند.

به صورت معمول خودروها قبل از تحویل به مشتری به صورت کامل از لحاظ آسیب دیدگی مورد بررسی قرار می‌گیرند و از آن­ها فیلمبرداری می‌شود تا در زمان عودت ماشین خسارات احتمالی وارده مشخص باشد. در هنگام اجاره کردن خودرو ، کیلومتر مجاز برای تردد و رانندگی خودرو آلمانی ۲۰۰ کیلومتر، ایرانی ۲۵۰ و دیگر انواع لوکس خودروها نظیر پورشه و مازراتی ۱۵۰ کیلومتر است. در هنگام عودت خودرو در صورتی که کیلومتر­های اضافه داشته باشد هزینه آن باید پرداخت شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو

افراد برای اجاره کردن خودرو (با توجه به ایرانی بودن و یا جزء اتباع خارجی بودن) به مدارک متعددی احتیاج دارند که عبارت­اند از:

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو توسط اتباع ایرانی

 • چک یا سفته متناسب با مبلغ و هزینه خودرو
 • کارت ملی
 • گواهینامه رانندگی
 • سند ملکی متعلق به شخص متقاضی اجاره
 • به ودیعه گذاشتن ۱۵ درصد ارزش خودرو ایرانی و هفت تا ده درصد ارزش سایر خودروها
 • خودرو فرد متقاضی در پارکینگ عمومی پارک شود و سند آن به شرکت تحویل داده شود.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو توسط اتباع خارجی

 • کارت ملی و شناسایی معتبر
 • ویزا و پاسپورت
 • تصویر بلیط رفت و برگشت مشتری
 • گواهینامه رانندگی
 • به ودیعه گذاشتن ۱۵ درصد ارزش خودرو ایرانی و هفت تا ده درصد ارزش سایر خودروها (به ریال و یا دیگر ارزهای دیجیتال)
دکمه بازگشت به بالا