عمومیکسب و کار ایرانی

اجاره خودرو تهران بدون راننده

اجاره ماشین تهران

امروز می‌خواهیم در مورد اجاره ماشین تهران برای شما توضیح دهیم. همه انسان‌ها به نوعی عاشق سفرکردن هستند، رهایی از استرس‌های کاری، استراحت، کسب تجربه های جدید، بازدید از امکان تاریخی و جاذبه های گردشگری همه می‌توانند دلیلی باشند بر این ادعا. با کوچکترین تعطیلی خانواده‌ها بار سفر را می‌بندند و راهی جاده می شود، یکی از لذت بخش‌ترین روش‌های مسافرت، مسافرت با اتومبیل شخصی می‌باشد، چرا که در اینصورت می‌توان با خیال راحت چمدان‌ها را در صندوق عقب گذاشت و در طول سفر از مناظر دیدنی جاده لذت برد و در صورت نیاز اقدام به توقف و استراحت نمود.

شما ممکن است برنامه سفر داشته باشید اما ماشین شخصی شما برای سفر مهیا نباشد یا تمایل داشته باشید با یک خودرو مدرن‌تر و با امکانات رفاهی بیشتر سفر خود را دلچسب‌تر کنید. یا حتی ممکن است اتومبیل شما سواری باشد اما دوست داشته باشید با خودرویی شاسی بلند سفر کنید تا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدان‌های خود مهیا کنید. در اینصورت بهترین گزینه کرایه ماشین بدون راننده است، آن هم از شرکتی معتبر با خدماتی کامل و قیمتی مناسب. با ما همراه باشید.

موبایل

اجاره ماشین بدون راننده و انجام کارهای روزمره

برای بسیاری از ما پیش آمده که بر اثر سانحه یا تصادف مجبور به تعمیر خودرو شده‌ایم، معمولا تعمیر ماشین در تعمیرگاه ممکن است چند روز یا حتی چند هفته زمان ببرد. در چنین شرایطی انجام امور روزمره بسیار مشکل خواهد بود، رفت و آمد در سطح شهر با مترو و اتوبوس‌های همیشه شلوغ، تاکسی‌هایی که معمولا وقتی لازمشان داریم نیستند، هوای برفی یا بارانی همه باعث می‌شود رفاه و آسایش ما در این زمان دچار مشکل شود.

یکی از بهترین راه کارها برای این مشکل رنت ماشین بدون راننده است، بسیاری بر این باورند که اجاره خودرو فقط برای مراسم عروسی یا تشریفات یا در مواقع خاص استفاده می‌شود اما در واقع اینطور نیست، شما می‌توانید به راحتی ماشینی ارزان و اقتصادی را اجاره کنید و به راحتی به کارهای روزمره خود بپردازید.

کرایه خودرو بدون راننده و ارزیابی خودروهای گران قیمت

ممکن است شما تصمیم گرفته باشید یک اتومبیل گران قیمت را خریداری کنید، متاسفانه در ایران امکان تست و ارزیابی کامل خودرو قبل از خرید وجود ندارد و شما مجبور هستید فقط به عکس و فیلم و نظرات دیگران در مورد ماشینی که قصد خرید آن را دارید توجه کنید اما آیا راهکار دیگری وجود دارد؟

بله ناوگان خودرویی ما دارای اکثر خودرو‌های روز دنیا می‌باشد، شما به راحتی می توانید خودروی دلخواه خود را انتخاب کرده، بدون راننده اجاره کنید و به مدت چند روز بطور کامل و دقیق آن را ارزیابی کنید. سرعت خودرو، شتاب، راحتی، فضای کابین، فضای صندوق، امکانات و آپشن‌ها، صدای موتور و هر آن چه که لازم هست را براحتی و طی چند روز بررسی می‌کنید. حالا با اطمینان خاطر می‌توانید خودرو را خریداری کنید.

اجاره ماشین بدون راننده در تهران

یافتن یک ماشین اجاره‌ای در تهران کار بسیار ساده ایست، کافی است گوشی موبایل خودتان را بردارید، سایت گوگل را باز کنید و کلمه اجاره ماشین بدون راننده در تهران را جستجو کنید. همانطور که می‌بینید تعداد بسیار زیادی از شرکت‌ها و موسسات اجاره خودرو در صفحه ظاهر می شود اما نکته مهم اینجاست که کدام شرکت را انتخاب کنیم؟ ارزان ترین؟ بهترین؟ معتبر‌ترین؟ معروف‌ترین؟ انتخاب با شماست اما کارشناسان ما توصیه‌هایی دارند که بهتر است قبل از انتخاب شرکت مورد نظر، آن‌ها را در نظر بگیرید:

 1. حتما از شرکت‌هایی استفاده کنید که دارای مجوز و معتبر هستند.
 2. به هیچ عنوان از افراد حقیقی ماشین بدون راننده اجاره نکنید چرا که ممکن است باعث مشکلات و گرفتاری‌های شدیدی برای شما شود.
 3. قبل از تحویل گرفتن خودرو حتما آن را دقیق بازدید کنید و امکانات ماشین را کامل چک کنید.
 4. شماره موتور و شاسی، پلاک، بیمه ثالث و بدنه. کارت ماشین را مطابقت دهید.
 5. هنگام اجاره خودرو بدون راننده در تهران، شما محدودیتی در تردد به شهر‌های دیگر ندارید و فقط باید سقف کیلومتر روزانه را رعایت کنید.
 6. در صورتی که عازم سفر به تهران هستید، چند روز قبل از حرکت به سمت تهران اتومبیل خود را رزرو کنید.

اجاره خودرو با راننده در تهران

برای اجاره خودرو با راننده در تهران نیاز به ارائه هیچ نوع چک، مدرک و یا حتی سفته نیست. شما می‌توانید خودرو مورد نظرتان را تنها با تماس تلفنی رزرو کنید. حداقل زمان اجاره ماشین با راننده در روز ۱۰ ساعت است. تمامی خودروهای موجود در تهران مدل سال بوده و جزو خودروهای تشریفاتی این مجموعه است. برای اجاره ماشین با راننده بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کرده اما در صورت نیاز می‌توانید یک روز زودتر هم رزرو خود را انجام دهید.

اجاره خودرو برای خارج از شهر تهران

اجاره خودرو با راننده در طول سفر گزینه ای ایده آل برای راحتی سفر شما است. شما می‌توانید برای خسته نشدن از راه و سفرتان، خودرو مورد نیاز خود را به صورت با راننده اجاره کرده و هزینه های خود را کاهش دهید. اجاره ماشین با راننده برای مسافرت نیازی به هیچ نوع مدرکی نداشته و تمام هزینه ها و خسارت پیش آمده تا پایان اجاره خودرو به عهده راننده شرکت می باشد.

قیمت ها برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می‌باشد. طبیعتا این هزینه ها برای خودرو‌های گوناگون متفاوت است. می‌توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به دفتر مرکزی، قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

اجاره ماشین های مختلف

شرکت ما با بیش از ۱۰۰ خودرو توانسته جزو ۳ رتبه برتر اجاره خودرو باشد. برای اجاره ماشین نیازی نیست شرایط خاصی داشته باشید. با مدارک شناسایی معتبر و احراز مدرک شغلی خود می‌توانید ماشین مورد نیازتان را رنت کنید. خدمات رنت ماشین در دو حوزه تشریفاتی و بدون راننده قابل دسترس است. در واقع شما هر خودوریی را که مد نظر دارید در صورت موجود بودن در لیست ماشین‌ها، می توانید به صورت با راننده و بدون راننده کرایه کنید. قیمت رنت خودرو بر اساس مدل خودرو‌، تعداد روزهای کرایه و اینکه قرارداد رنت خودرو بدون راننده باشد یا قرداد کرایه خودرو با راننده متفاوت است.

اجاره ماشین بدون راننده و مزیت های آن

اجاره ماشین در تهران و شهرستان‌ها، با قیمت‌های بسیار مناسب و شرایطی آسان، جزو خدمات برتر ما است. اجاره ماشین ارزان بخشی از ویژگی‌های مهم شرکت ما است. تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره ماشین بدون راننده و شرایط کرایه ماشین در تهران مطلع شوید. شرکت در هنگام قرارداد اجاره ماشین‌های بدون راننده خود، برای ضمانت یک فقره چک به مبلغ خودرو، سند مالکیت و مدرک شغلی معتبر از کرایه گیرنده خودرو دریافت می‌کند. مدارک دریافت شده در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می‌شود. کلیه خودروهای شرکت در حد نو بوده و باکیفیت خوبی ارائه می‌شوند و انتظار می‌رود شما هم تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرید. رنت ماشین بدون راننده نیز شامل کرایه خارج از شهر و کیلومتر اضافه و ساعت اضافی نیز می‌شود که در هنگام عقد قرارداد تمامی موارد ذکر می‌شود.

قیمت اجاره ماشین و عوامل تاثیر‌گذار بر روی آن

قیمت اجاره خودرو معمولا بر اساس معیارهای بسیار زیادی تعیین می‌شود، به همین دلیل است که نرخ و تعرفه شرکت‌های کرایه ماشین در بسیاری مواقع با هم متفاوت می‌باشد. ما در این مقاله سعی داریم این معیارها را بررسی نموده و به توضیح آن‌ها بپردازیم. اگر شما هم قصد رنت اتومبیل را دارید برای آگاهی از این موارد تا انتهای این مطلب با ما باشید.

مدل و سال ساخت ماشین و تاثیر آن در قیمت اجاره

فرض کنید شما قصد دارید یک ماشین پورشه پانامرا اجاره کنید، در حال حاضر قیمت اجاره روزانه این خودرو حدود ۴ تا ۶ میلیون تومان است، اما دلیل این اختلاف قیمت چیست؟ یکی از مهم‌ترین دلایل مدل یا سال ساخت خودرو می‌باشد که قطعا تعیین کننده ارزش خودرو و در نتیجه تعرفه اجاره خواهد بود.

حال در نظر بگیرید سال ساخت اتومبیل نیز بین شرکت‌ها یکسان باشد، در نگاه اول شاید فکر کنید شرکتی که قیمت بالاتری پیشنهاد می‌دهد گران فروش و شرکت ارزان تر منصف تر است اما همیشه اینگونه نیست. متاسفانه در صنف اجاره خودرو افراد و شرکت‌هایی هستند که از عدم آگاهی مشتری سوء استفاده می‌کنند و با اعلام قیمت‌های ارزانتر از عرف بازار و ارائه خدمات بسیار ضعیف باعث ایجاد نارضایتی شدید و بعضا دردسر‌های زیادی برای اجاره‌کننده خواهند شد.

برای آگاهی بیشتر شما مشتریان عزیز، برخی از این دردسرها را اعلام می‌کنیم:

 • عدم تحویل خودروی مورد نظر در تاریخ و ساعت مشخص، جابجایی با ماشین دیگر و دریافت مبلغ بیشتر.
 • ارائه خودروهای بی کیفیت از نظر فنی و ایجاد مشکلات بسیار مخصوصا در مورد ایمنی سرنشینان در جاده.
 • ارائه خودروهای بی کیفیت از نظر ظاهری و عدم رضایت مشتری از سالم بودن بدنه خودرو
 • عدم استرداد مدارک و مبلغ (بیعانه نقدی) به مشتری در زمان مشخص و اعلام شده.
 • ایجاد محدودیت های خارج از عرف برای اجاره گیرنده.

سخن پایانی

با توجه به تمام مواردی که اشاره شد، برای اجاره ماشین شما باید به شرکتی مراجعه کنید که از همه نظر معتبر باشد. همچنین در طول سفر پاسخگو و پشتیبان شما باشد. شرکت ما در تمام مدت زمان سفر پاسخگوی شماست و سفری آسوده را برای شما و عزیزانتان رقم می‌زند.

اجاره خودرو بدون راننده در تهران :

اجاره خودرو بدون راننده به دلیل شرایط مختلف اجاره مانند نوع خودرو، زمان اجاره و … بسیار متفاوت است. مجموعه ما دارای مجموعه ای بی نظیر از خودروهای لوکس آخرین مدل بوده و قیمت های مناسبی نیز در میان رقبا دارد. همچنین پروسه اجاره خودرو برای مشتریان تسهیل بخشیده شده و شما می توانید از میان مجموعه کامل خودروهای لوکس، سواری و حتی ون خودرو موردنیاز خود را تنها با یک تماس با کارشناسان رزرو و اجاره کنید. اطلاعات تماس در سایت موجود است.

شرایط تحویل خودرو بدون راننده

در شرکت ما این امکان وجود دارد که خودرو مورد علاقه خود را در محل اقامت خود در تهران و یا فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی تحویل گرفته و یا در محل اقامت و همین فرودگاه ها عودت نمائید. اجاره خودرو می تواند براساس درخواست شما به دو حالت محدودیت بر اساس کیلومتر و یا بدون محدودیت کیلومتری باشد.

مشتریان گرامی لطفا توجه فرمایند که برای تعطیلات رسمی طولانی و فصولی که تعداد مسافرت شهروندان به اوج می رسد می بایستی هماهنگی های لازم جهت اطمینان خاطر از رزرو و اجاره خودرو مورد علاقه خود را از 6 الی 5 روز قبل انجام دهند. کارشناسان ما تمامی اقدامات لازم برای تجربه بی نقص اجاره خودرو را انجام خواهند داد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

شرایط سنی مورد نیاز :

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجاره خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :

گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز :

کارت ملی

احراز مدرک شغلی :

گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :

ودیعه نقدی به همراه یک فقره چک به میزان قیمت خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت میباشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده میشود

دکمه بازگشت به بالا