اقتصادیکسب و کار ایرانی

مقایسه ارزش خرید لپ تاپ استوک و آکبند

 در دنیایی که تکنولوژی به جزئی جدایی ناپذیر در زندگی افراد مختلف تبدیل شده ، لپ تاپ به یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و ضروری برای هر فرد و کسب و کارها تبدیل شده است. ما با توجه به شرایط حاکم خرید لپ تاپ های آکبند مستلزم هزینه های بسیار زیادی است که برای افرادی که دارای بودجه محدودی برای خرید لپ تاپ هستند یک  مشکل بسیار اساسی بشمار خواهد رفت. بهترین را برای این دسته افراد، خرید لپ تاپ های استوک است. لپ تاپ های استوک نسبت به نمونه های آکبند از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند. در ادامه بخش‌های بسیار مهمی که در انتخاب و خرید لپ تاپ آکبند و استوک باید به آنها توجه شود را در موارد زیر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • قیمت
  • عملکرد
  • گارانتی

تفاوت قیمت لپ تاپ استوک و آکبند

مهمترین و اصلی ترین تفاوت در بین لپ تاپ های استوک و آکبند، اختلاف قیمتی چشمگیرشان است. لپ تاپ های استوک نسبت به نمونه های آکبند از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند. این مسئله می تواند کاربران را به خرید لپ تاپ های استوک ترغیب نماید. تفاوت قیمتی لپ تاپ های استوک و آکبند در نمونه های گیمینگ و رندرینگ که از کانفیگ های بسیار قدرتمندی برخوردار هستند خود را بیشتر به چشم خواهد گذاشت.

مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک، تهیه و خرید آن از یک فروشگاه معتبر با پشتیبانی و مهلت تست بعد از خرید است. تکنونامه فروشگاه زومیتو را برای خرید لپ تاپ های استوک به کاربران پیشنهاد خواهد کرد که از طریق لینک زیر می توانید به انواع مدل و برند از این دسته لپ تاپ ها دسترسی داشته باشید:

 https://zoomito.com/product-category/laptop/

بررسی عملکرد لپ تاپ های استوک

عملکردذ یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خرید و انتخاب لپ تاپ است. مسلماً لپ تاپ های آکبند که از آنها استفاده ای نشده است. از عملکرد نسبتاً بالاتری برخوردار هستند. البته لپ تاپ های استوک همیشه به منزله کارکرد آنها نیست. برخی از لپ تاپ های استوک صرفاً جعبه گشایی شده اند و یا اینکه در نمایشگاه ها رونمایی شده اند. اگر از دسته افرادی با وسواس بالایی در انتخاب و خرید لپ تاپ هستید، پیشنهاد می شود اقدام به خرید لپ تاپ های آکبند نمایید. اما اگر بودجه محدود در اختیار دارید و تمایل دارید لپ تاپی با قیمت مناسب و کانفیگ قدرتمند داشته باشید، خرید لپ تاپ های استوک می تواند مناسب شما باشد.

 گارانتی و خدمات پش از فروش

یکی از چالش هایی که کاربران در خرید بین لپ تاپ های استوک و آکبند دارند، مسئله گارانتی و خدمات پس از فروش است. اما این مسئله را نیز باید در نظر گرفت که مهلت گارانتی لپ تاپ های آکبند نیز محدود است و ممکن است پس از اتمام مهلت آن، لپ تاپ به هر دلیلی دچار ایراد فنی شود که در این صورت شرکت گارانتی پاسخگو نخواهد بود.

اما نکته جذاب در انتخاب و خرید بپ تاپ استوک از فروشگاه های معتبر، مهلت تست و گارانتی آن است. این فروشگاهها مهلت تست چند روزه در اختیار کاربران قرار می دهند و در این صورت می توان لپ تاپ را به طور کامل از نظر فنی و کارایی تست کامل نمود. رد این فاصله زمانی می توان از طریق نرم افزارهغای مختلف اقدام به تست بخش های مختلف همچون کارت گرافیگ، رم، هارد، نمایشگر، کیبورد و … نمایید.

سخن پایانی

اگر از دسته افرادی هستید که در حال تصمیم گیری برای خرید لپ تاپ هستید، اما بودجه شما کمی محدود است، لپ تاپ های استوک می تونند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشند. شما با بودجه ای که برای خرید لپ تاپ در نظر گرفته اید، می توانید کانفیگ بسیار قدرتمندتری از لپ تاپ استوک نسبت به نمونه های آکبند را انتخاب نمایید. در نهایت نیز اگر تصمیم خود را برای خرید لپ تاپ های استوک نهایی کرده اید، از طریق لینک زیر می توانید به مجموعه ای کامل از لپ تاپ های استوک در زومیتو از برندهای مختلف و معتبر با گانفیگ های متفاوت دسترسی داشته باشید.

 https://zoomito.com/

دکمه بازگشت به بالا