اقتصادیکسب و کار ایرانی

مقایسه بهترین چراغ دوچرخه لیزری در بازار ایران

خرید چراغ دوچرخه لیزری و بطور کلی چراغ های دوچرخه مناسب افرادی است که ترجیح می دهند در زمان دوچرخه سواری یک محدوده مشخص داشته باشند و بدون هیچ خطری به دوچرخه سواری بپردازند.

آهن |طراحی

چراغ دوچرخه های لیزری با استفاده از به روز ترین فناوری های روز دنیا ساخته شده است و به دوچرخه سوار کمک می کند تا بتواند بر روی مسیر خود خط دوچرخه ای را تعیین کند و همچنین با استفاده از این چراغ دوچرخه در تاریکی به راحتی دیده می شود، چراغ های دوچرخه های لیزری تنها در شب و تاریکی روشن می شوند.

این نوع چراغ ها را به این دلیل ساخته اند که دوچرخه سواران زمانی که در تاریکی دوچرخه سواری می کنند دیده شوند و سایر وسایل نقلیه خطری را برای آن ها ایجاد نکنند.

بنابراین دوچرخه سواران با استفاده از چراغ های لیرزی که ضد آب نیز می باشند می توانند به راحتی به بقیه نشان دهند که در حال دوچرخه سواری هستند. این چراغ ها د ارای دو لیزر و یک لامپ ال ای دی بوده که چشمک زن می باشد و از همین طریق در جاده برای بقیه نمایان می شود و در نهایت خطری در تاریکی آن ها را تهدید نمی کند.

چراغ های لیزری توسط یک قلاب ثابت به فرمان دوچرخه وصل شده بنابراین نیازی نیست نگران گم شدن آن باشید، به علاوه این چراغ ها دارای یک سوئیچ آهن ربایی می باشد که تنها در تاریکی روشن می شود. این وسیله از طریق شارژ کار کرده و با یک بار شارژ کردن کامل می تواند 13 ساعت نور دهد.

عملکرد چراغ دوچرخه های لیزری

چراغ های لیزری را بر  روی قسمت پشتی دوچرخه نصب کرده و این چراغ ها با پرتاب دو نور لیزر قرمز یا سبز در دو طرف دوچرخه کار می کنند.

شما می توانید نوری که توسط این چراغ ها تنظیم می شود را در فاصله و حالت ها مختلف تنظیم کرد برای مثال شما می توانید آن را روی حالت ثابت یا چشمک زن تنظیم کنید.

علاوه بر این که این چراغ ها باریکه نوری را ایجاد می کنند ممکن است دارای ال ای دی معمولی بوده که برای روشن کردن قسمت عقب دوچرخه می باشد.

همچنین برخی از چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر این که باریکه ی نوری را بر روی زمین ایجاد می کنند دارای طرح های دیگر مانند علامت دوچرخه سوار هستند که این طراحی یک ایده ی بسیار زیبا و جالب می باشد.

کاهش تصادفات با چراغ دوچرخه های  لیزری

همان طور که می دانید دوچرخه ها بر خلاف وسایل نقلیه واتومبیل ها هیچ گونه اتاقی ندارند بنابراین دوچرخه سواران همیشه در معرض خطر بوده و امکان برخورد وسایل نقلیه با آن ها وجود دارد.

بنابراین نصب چراغ ها بر روی دو چرخه های لیزری موجب شد تا دوچرخه سواران یک حریم امن داشته باشند و از این طریق به سایرین اخطار دهند. بنابراین وجود آن ها ابتدا جنبه هشدار دهنده و اخطاری داشته و در نهایت جنبه تزئینی دارد.

مقایسه چراغ دوچرخه های لیزری

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم تمام چراغ های دوچرخه ها در هوای تاریک و در شب مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین چراغ های دوچرخه های لیزری نیز این چنین عمل می کنند.

در مقایسه چراغ دوچرخه های لیزری با دوچرخه هایی که چراغ معمولی دارند باید گفت که چراغ های معمولی معمولا در هوایی بارانی یا مه آلود نور آن ها به خوبی قابل مشاهده نیست اما در مقابل چراغ های لیزری فاقد این مشکل بوده و در هوای بارانی و مه آلود به خوبی باریکه نور آن ها دیده می شود بنابراین به چراغ دوچرخه های لیزری چراغ دوچرخه مه شکن نیز گفته می شود.

آهن |طراحی

چگونه چراغ لیزری را بر روی دوچرخه هایی که فاقد چراغ هستند نصب کنیم؟

اگر شما در هنگام خرید اقدام به خرید دوچرخه های لیزری کنید چراغ های لیزری از قبل بر روی آن ها تعبیه شده است اما برخی از دوچرخه ها فاقد چراغ لیزری بوده و شما خود باید بر روی آن ها نصب کنید.

نحوه نصب چراغ لیزری بر روی دوچرخه راحت بوده و بهتر است که این چراغ ها را بر روی لوله زین دوچرخه نصب کرده و همچنین می توانید آن را روی کلاه، لباس و یا فرمان نصب کنید اما برای این که نوری که ایجاد می شود به درستی عمل کند و هشدار دهنده باشد بهتر است در جای درست مانند لوله زین نصب شود.

معولا چراغ های لیزری دارای پیچ و مهره ومورد نیاز برای نصب می باشند و به راحتی می توانید آن ها را بر ر وی دوچرخه نصب کنید.

مقایسه بهترین چراغ دوچرخه لیزری در بازار ایران

همان طور که می دانید امروزه چراغ های دوچرخه های لیزری در برند ها و انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها دارای رنگ ها و شکل های متفاوتی هستند بنابراین شما با توجه به سلیقه خود باید چراغ مورد نظر را خریداری کنید گاهی نیز ممکن است دوچرخه ها خود از ابتدا دارای چراغ های لیزری باشند بنابراین دیگر نیازی نیست که اقدام به خرید چراغ کنید.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه هایی که در زمینه عرضه محصولات دچرخه فعالیت می کنند، مراجعه کرده و چراغ های مختلف را برای دوچرخه خود خریداری کنید.

همچنین شما می توانید به سایت های معتبر مراجعه کرده و اقدام به خرید اینترنتی این محصولات کنید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در فروشگاه نمی باشد.

دکمه بازگشت به بالا