اقتصادیکسب و کار ایرانی

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی و سئو برای کسب درآمد اینترنتی

آیا شما از آن دسته از مجریان کسب و کار هستید که به اتلاف وقت و انرژی مشتریان خود اهمیت می دهید؟ آیا دوست دارید فضای کسب و کارتان را در حوزه ای بزرگ تر و در قالبی فرا منطقه ای تبلیغ نموده و رونق دهید؟ از آنجایی که شما برای معرفی کسب و کارتان و کالا و خدماتی که به مردم عرضه می کنید نیازمند بستری مناسب و قابل دسترس هستید که به خوبی و با حسن توجه بتوانید میزبان مشتریان و مراجعین خود باشید ما در این مقاله سعی داریم در کنارتان باشیم تا ضرورت طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی را تبیین کنیم و روش های طراحی و نکات مهم آن را آموزش دهیم.

دفتر برنامه ریزی سالانه می تواند در سال 1402 سبب موفقیت شما شود. استفاده از چنین پلنر هایی را جدی بگیرید.

سبک زندگی جدید، افراد را محصور در مشاغل روزمره و کار و برنامه های متعدد نموده است؛ از طرفی تنوع کالا و خدمات و بازار رقابتی زیاد بین تولید کننده و سایر عرضه کنندگان کالاها، حتی فرصت انتخاب را برای افرادی که زمان و فرصت خالی نیز در طول روز برای خرید دارند سخت نموده است. پس شما با یک طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی پر بار و جامع نحوه خرید آسان، قدرت دسترسی و انتخاب آگاهانه را برای مشتریان خود فراهم می آورید.

آموزش |آموزش طراحی سایت فروشگاهی |برنامه نویسی

قالب مناسب برای وب سایت فروشگاه اینترنتی

لازم است در ابتدا و گام اولیه جهت طراحی وب سایت فروشگاهی خود یک قالب زیبا با اصول و زیرساخت های مناسب انتخاب نمایید. اگر به یک طراح سایت توانا و مطمئن مراجعه کنید و حوزه کاری خود را برای او شرح دهید قطعا نمونه های بسیار مطلوبی را مرتبط با کسب و کارتان به شما پیشنها خواهد داد.

قالب سایت شما همانند ویترین مغازه شما عمل می کند. هرقدر ویترین مغازه و فروشگاه تان شیک، خوش رنگ و لعاب، با چیدمان و طراحی ماهرانه و همگون صورت بگیرد، به همان نسبت جذب مشتری می کند، در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی نیز، قالب اولیه برای کسب و کارتان نقش ویترین را دارد.

شاید ملزم شوید برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی، مقداری هزینه کنید و قالب های رایگان مناسب حوزه کاریتان نباشند، به شما توصیه میکنیم که به هیچ وجه از این تصمیم منصرف نشوید و هر نوع هزینه را در طراحی وب سایت فروشگاهی خود همانند مغازه تان مهم بدانید. کتاب آموزش زبان برنامه نویسی پایتون را بخوانید اگر علاقمند برنامه نویسی و طراحی سایت فروشگاهی با پایتون هستید.

اگر می خواهید برای شروع تبلیغات اینترنتی خود هزینه کمتری داشته و قالب های آماده و رایگان برای طراحی وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان انتخاب کنید باز هم لازم است یک مشاوره کوتاه با طراحان متخصص سایت داشته باشید.

انتخاب یک عنوان جذاب در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

توجه داشته باشید که حوزه کسب و کار شما چه در غالب پوشاک و کیف و کفش باشد و یا زیور آلات و صنعت مد، چه در حیطه لوازم خانگی باشد و یا فروش خانه و اتومبیل و یا اینکه حتی در حوزه خدمات آموزشی و درمانی نیز بخواهد گنجانده شود نیازمند یک عنوان برای شناخت بهتر می باشد.

همیشه یک نام و عنوان هیجان آور و در عین حال کوتاه که از کلمات تکراری کمتری در آن استفاده شده باشد کمک می کند تا مشتری روی آن سایت کلیک کند. زمانی که شما بتوانید محصول خود را در قالب عنوانی کوتاه و واضح معرفی کنید وب سایت فروشگاهی شما همانند یک فروشگاه و مغازه فیزیکی پر مشتری، در ذهن و  خاطره مشتریان خود بهتر حفظ می شود. از طرفی هیچ گاه تبلیغات خود را متوقف ننمایید . سعی کنید بطور مداوم عنوان وب سایت فروشگاهی خود را در ذهن مشتری تکرار نموده و زنده نگه دارید. دقت داشته باشید اگر عنوان شما در زمان طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی طولانی باشد نمایش آن در صفحه نتایج گوگل دیده نخواهد شد. عنوان وب سایت خود را متناسب با کالای خود انتخاب کنید تا مشتری سریعتر به آدرس شما دست یابد.

دسترسی به امکانات مناسب در یک وب سایت فروشگاهی

ایجاد دسترسی بیشتر در زمان طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی به مشتری این اختیار را می دهد که بدون درنگ، از سایر محصولات فروشگاه شما در مدت زمانی کوتاه مطلع شود. لازم است برای دسترسی آسان تر به آنچه مخاطب در ذهن خود دارد در این قسمت فیلترهایی را قراردهید، فیلترگذاری در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی موجب می شود مشتری با انتخاب فیلتر ها به کالای مورد نیاز خود قدم به قدم نزدیک تر شود.

ایجاد تنوع در روش پرداخت و نیز تنوع در روش ارسال محصول دیگر ترفندهای یک سایت می باشد. حتما امکان مشاهده تمام جزئیات محصول، از جمله برند کارخانه، رنگ و جنس و بطور کلی سایر اطلاعات جامع را در اختیار مشتری قرار دهید. از نکات ظریفی که در جذب مشتری بسیار اثرگذار است قراردادن کدهای تخفیف و یا تخفیفات مناسبتی در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی می باشد که موجب می شود مشتری در ایام و جشنواره های مختلف مرتب به وب سایت شما مراجعه کند.

ثروتمند‌ترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲ چه کسانی هستند و کدام یک از طریق کسب و کار اینترنتی به موفقیت رسیده اند؟

به قدری محیط فروشگاه مجازی شما باید شاد و متنوع باشد که مشتری خود را بصورت حضوری حس کند حتی بسیاری از سایت های حرفه ای گزینه پخش موسیقی را نیز برای انتخاب مشتریان خود فعال می گذارند.

پشتیبانی از مشتری و پاسخگوی آن لاین در فروشگاه اینترنتی

اگر می خواهید حوزه کسب و کارتان گسترده تر از یک فروشگاه معمولی باشد حتما در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی خود بخش تلفن گویا، امکان مشاوره صوتی، و پرسش و پاسخ با کارشناسان حرفه ای را داشته باشید.  از جمله نکات حائز اهمیت در طراحی وب سایت فروشگاهی قراردادن قسمتی برای پاسخگویی خدمات پس از فروش است. اگر شرایط پاسخگویی تلفنی ندارید حتما قسمتی را در وب سایت قراردهید تا مشتری سوالات خود را بطور متنی برایتان ارسال کند و شما در پایان روز پاسخگوی آن باشید از این طریق هر مشتری می تواند با علام رضایت خود مبلغ محصول شما باشد.

سعی کنید در وب سایت خود در عین حال که تعریفی جامع از محصول دارید، کالا و خدمات خود را صادقانه توصیف نمایید. کلمات شما باید به گونه ای باشد که مشتری حس اعتماد پیدا کند، و تصور نکند که خواننده یک تعریف و تمجید اغراق آمیز است. سفارش تولید محتوا از خدمات هادی عظیمی و تیم حرفه ای آن است که استفاده از این خدمات به شما پیشنهاد میشود.

 پس توصیفات کوتاه داشته و به آیتم های مهم و کلیدی محصول خود اشاره کنید. همچنین یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای سعی می کند با قراردادن قسمت پیشنهادات و نظر سنجی، مخاطب شناسی کند و نیاز روز مخاطب خود را از این طریق ارزیابی و سپس تولید نماید.

دکمه بازگشت به بالا