درخواست سرویس باربری شبانه روزی در تهران

اسباب کشی ارزان | اسباب کشی ارزان تهران

باربری  اتوبار ارزان، اسباب کشی ارزان تهران و اثاث کشی ارزان از خدمات باربری ارزان در سامانه باربری صداقت بار است. اگر به دنبال خدمات اسباب کشی ارزان در تهران هستید، در ادامه نکاتی برای کاهش هزینه های اسباب کشی و اسباب کشی ارزان و مطمئن ارائه شده است. برای اسباب کشی ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.

5 نکته برای اسباب کشی ارزان در تهران

1- استفاده از باربری های اتحادیه

برای اسباب کشی ارزان تهران از شرکت های اسباب کشی عضو اتحادیه استفاده کنید. چون آن‌ها موظف هستند که نرخ اتحادیه اسباب کشی  را رعایت کنند. نرخ اسباب کشی در تهران به شرح زیر است. بیشتر بخوانید

هزینه اسباب کشی تهران

کرایه خاور برای سه ساعت   ۸۸۰ هزارتومان

کرایه نیسان برای دو ساعت   ۳۰۰ هزارتومان

کرایه کارگر برای سه ساعت                 ۱۵۰ هزارتومان

کرایه نیسان برای شهرستان   تماس بگیرید

2- بسته بندی را خودتان انجام بدهید

برای باربری تهران و اسباب کشی ارزان و کاهش هزینه بسته بندی اسباب کشی بهتر هست که کار بسته بندی وسایل منزل را خودتان در خانه انجام دهید. بعضی خانوارها کار بسته بندی وسایل را به باربری ها می‌سپارند و این خود هزینه اسباب کشی را به شدت افزایش می‌دهد. هم اکنون هزینه بسته بندی وسایل منزل در تهران 940 هزارتومان هست. پس اگر خودتان چسب، سلفون‌ و نایلون بسته بندی خریداری کنید و کار بسته بندی را خودتان در منزل انجام دهید حدود 50 درصد در هزینه اسباب کشی صرفه جویی انجام خواهید داد.

3- استفاده از پایانه باربری تهران

روش سوم برای اسباب کشی ارزان استفاده از پایانه های باربری غرب تهران است. اگر در تهران هستید می‌توانید به پایانه نیسان تهران در جنوب شهر زنگ بزنید و تقاضای نیسان کنید یا اگر به خاور اسباب کشی نیاز دارید با پایانه خاور تهران در شهرستان اسلامشهر تماس بگیرید. معمولاً قیمت های اعلامی توسط پایانه بسیار کمتر از باربری های سطح شهر است و با این کار شما یک اسباب کشی ارزان تجربه می‌کنید.

4- استفاده از اسنپ و باربری های آنلاین

 روش چهارم برای اسباب کشی ارزان در تهران استفاده از اسباب کشی آنلاین مثل اسنپ و الوپیک هست. در سال‌های اخیر با گسترش تکنولوژی شرکت‌های جدیدی ظاهر شده اند که به آ‌ن‌ها باربری آنلاین یا اینترنتی گفته می‌شود. از جمله اسنپ و الوپیک که خدمات وانت و نیسان آنلاین ارائه می‌کنند. به همین خاطر اگر وسایل شما در حد یک وانت پیکان یا نیسان هست می‌توانید اپلیکشین‌های باربری اسنپ و الوپیک استفاده کنید.

کافی است در برنامه مورد نظر مبدا و مقصد خود را تعیین کنید معمولاً در چند دقیقه ماشین مورد نظر پیدا می‌شود. قیمت های این نرم افزارها بسیار کمتر از وانت بار و باربری های سطح شهر هست و شما می‌توانید با 50 درصد صرفه جویی یک اسباب کشی ارزان در تهران را تجربه کنید.

5- استفاده از باربری های فورواردر

روش آخر برای داشتن یک اسباب کشی ارزان در تهران استفاده از شرکت های واسطه ی باربری یا Broker یا Forwarder است. شرکت های Broker با چندین شرکت باربری قرارداد دارند و از بین آن ارزانترین شرکت اسباب کشی را برای شما پیدا می کنند.

کاهش هزینه های اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه چه در محل کار و چه در منزل هزینه بر است و همه ما این را می دانیم که همکاری با شرکت های باربری که پرسنل مجرب و کار آزموده دارند هزینه بر است. با رعایت نکات زیر شما عزیزان میتوانید باعث کاهش هزینه های اسباب کشی شوید.

نکات مهم جهت کاهش هزینه های اسباب کشی

کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری

یکی از نکات مهم اثاث کشی و باربری تهران این است که تا حد امکان وسایل و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط فضایی را از محل زندگی و یا کسب و کار شما اشغال می کنند را پیش از شروع اسباب کشی جدا کرده و به دور بریزید و یا به افراد نیازمند کمک کنید. به این ترتیب هم حجم وسایل و لوازم شما کمتر می شوند و در نتیجه هزینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به مقصد کمتر می شود و هم شما از دست وسایل کهنه و فرسوده ای که صرفا جاگیر هستند و وجود آنها مفید نیست، راحت می شود.

بسته بندی لوازم را اصولی انجام دهید.

یکی از مهمترین عوامل در کم کردن هزینه های اسباب کشی بسته بندی وسایل به صورت اصولی و صحیح است. اگر بارهایی که می بایست به نقطه ای دیگر حمل شوند به صورت صحیح بسته بندی شوند فضای کمتری را اشغال خواهند کرد و از هزینه باربری اضافی بابت تعداد بیشتری وسیله نقلیه جهت حمل اسباب جلوگیری خواهد شد.

اسباب کشی خود را در اواسط هفته و روز های غیر تعطیل انجام دهید.

در روزهای تعطیل و آخرین روز های هفته معمولا به دلیل افزایش تقاضا برای باربری از طرف مشتریان باعث تداخل و بدقولی هایی از طرف شرکت باربری خواهد شد و به همین دلیل ممکن است برخی از باربری ها در روز های تعطیل نرخ خود را بالاتر از سایر روز ها اعلام کنند.

همچنین اگرچه کارگران با حداکثر نیرو وظایف خود را انجام می دهند اما در روزهای تعطیل به علت فشار زیاد کار ممکن است راندمان همیشگی خود را نداشته باشند. همچنین مشکلات ترافیکی آخر هفته ها باعث ایجاد تداخل در ارائه خدمات باربری در تهران می شود. بنابراین اگر نیاز به خدمات شرکت باربری در تهران دارید و اجباری هم برای اسباب کشی در روزهای تعطیل و آخر هفته ها ندارید بهتر است این کار را به روزهای دیگر موکول کنید.

سفارش کامیون بزرگتر جهت حمل اثاثیه

با توجه به حجم اسباب ها می توانید جهت حمل اسباب هایتان از وسیله حمل و نقل بزرگتری بهره بگیرید تا نیازی به بار زدن دوباره ی وسایل و افزایش هزینه برای شما نشود.

استفاده از کمک اقوام و آشنایان

حمل بار و اثاثیه منزل نیاز به مهارت دارد و چنانچه فردی نا آشنا شروع به چنین کاری کند ممکن است صدمات جبران ناپذیری به خود یا حتی لوازم با ارزش و حساس وارد نماید. چنانچه اقوام یا آشنایانی دارید که می توانند به شما در زمینه اسباب کشی کمک کنند کافی است شما فقط ماشین باربری را سفارش دهید و با این کار تا ۷۰% از مخارج اثاث کشی را کم کنید. اما با این حال باید توجه داشته باشید که ممکن است این کاهش هزینه کمی گول زننده باشد و در صورتی که اشتباه و خطایی رخ دهد، هزینه های مادی بسیار بیشتری به شما تحمیل شود. بنابراین زمانی که از این بابت مطمئن نیستید بهتر است از مشاوره و پرنسل حرفه ای یک شرکت باربری استفاده نمایید.

سفارش اسباب کشی ارزان

اگر از پراکنده کاری و پیچیدگی کار اسباب کشی خسته شده اید و نیاز به یک خدمات کامل حمل اثاثیه منزل (از درخواست ماشین گرفته تا ارسال کارگر حرفه‌ای و ارزان، بسته بندی وسایل منزل، خدمات رزرو و مشاوره رایگان) دارید می‌توانید از سامانه باربری صداقت بار استفاده کنید. قیمت های اسباب کشی در باربری صداقت بار دقیقاً مطابق نرخ اتحادیه و بسیار ارزان است. شما می‌توانید با کمترین دغدغه خدمات کامل اسباب کشی شامل ارسال ماشین در کمترین زمان، ارسال نیروی انسانی اسباب کشی و بسته بندی و ارسال وسایل بسته بندی را تجربه کنید. برای تجربه یک اسباب کشی ارزان کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما داده شود.

خدمات اسباب کشی منزل با “خدمت ازما”

جابجایی منزل و  حمل وسایل به محل جدید، بخش‌های مختلفی دارد. شرکت‌های اثاث کشی فعال در “صداقت بار”، بسته به نیاز مشتریان سعی می‌کنند تمام درخواست‌ها برای اتوبار را پوشش دهند. این درخواست‌ها عبارتند از:

 • جابه جایی اساس با انواع خودروها از جمله (کامیون، وانت بار، نیسان بار و… )
 • حمل بار و اثاثیه منزل شما به نقاط مختلف شهری که در آن ساکن هستید، فرقی ندارد کدام شهر باشید، شمادر کمترین زمان به بهترین شرکت در شهر خود متصل می‌شوید.
 • بسته بندی اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی در منزل با دقت فراوان
 • جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی، اجاق گاز و …
 • جاسازی وسایل بزرگ و کارتون‌ها در ماشین حمل بار و جابه جایی وسایل به مقصد مورد نظر شما.
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهارخوری، مبلمان و دیگر وسایل

مزایای دریافت خدمات اثاث کشی از «صداقت بار»

 • ثبت سفارش و انتخاب بهترین شرکت حمل بار به صورت انلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان دریافت قیمت اسباب کشی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز شما، از 5 متخصص به صورت رایگان
 • امکان بررسی پروفایل هر شرکت و متخصص و مطالعه امتیاز و نظرات کاربران قبلی
 • امکان مشورت با متخصص و انتخاب مناسب‌ترین ماشین برای حمل بار شما.
 • امکان بررسی مجوزها و سوابق کاری شرکت‌های اسباب کشی منزل آنلاین فعال در این پلتفرم
 • پیگیری تیم پشتیبانی از نحوه عملکرد متخصصین
 • امکان استخدام و دریافت خدمات بسته بندی و چیدمان وسایل

قیمت اسباب کشی منزل و ادارات

شرکت‌های حمل بار و اثاثیه، برای مشخص کردن قیمت خدمات به پارامترهای زیادی توجه می‌کنند، به همین دلیل هزینه خدمات اسباب کشی برای شما با فرد دیگر کاملا متفاوت است، به همین دلیل شما حتی اگر در اینترنت هم سرچ کنید قیمت دقیق و مشخص را پیدا نمی کنید.

“صداقت بار” یک پلتفرم دوسویه بین شرکت‌ها و مشتریان است که این دو را به صورت آنلاین به یکدیگر متصل می کند، علاوه بر این شرایطی را هم فراهم کرده است که شما به راحتی بتوانید، هزینه خدمات اثاث کشی را پیش از انتخاب متخصص دریافت کنید و اگر مایل به ثبت نهایی سفارش خود بودید اقدام کنید.

فرقی ندارد شما نیاز به خدمات اسباب کشی منزل دارید یا شرکت یا هر مکان دیگری، کافی است در پروسه ثبت سفارش به دقت به سوالاتی ابتدایی پیرامون حجم بار، نوع خدمات مورد نیاز، نوع ماشین و همچنین مبدا و مقصد پاسخ دهید. در کمتر از 30 دقیقه از چندین شرکت اتوبار، هزینه اثاث کشی را دریافت خواهید کرد؛ و با بررسی سوابق هر یک از شرکت‌ها و امتیازات آنها می‌توانید بهترین گزینه را برگزینید.

عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی چیست؟

چندین عامل مختلف تعیین کننده قیمت اساس کشی می‌باشند که همه آنها برای افراد مختلف، متفاوت است، از جمله:

 • حجم و میزان اسباب و اثاثیه (میزان بزرگ و سنگین بودن وسایل مثل یخچال و فریزر )
 • میزان مسافت ( مقصد و مبدا کجاست ؟ )
 • تعداد طبقات ساختمان مقصد (قطعا طبقات بالاتر، هزینه بیشتری خواهد داشت )
 • امکان استفاده از آساسنسور وجود دارد یا خیر.
 • نوع ماشین حمل بار (خاور، وانت بار، کامیون و … )
 • نیاز به کارگر اسباب کشی و تعداد افراد

هنگامی که پیشنهادات هریک از شرکت‌ها را بررسی می‌کنید، ممکن است به دنبال خدمات ارزان بگردید. اگر همین‌طور است، حتما بخش بعد را مطالعه کنید، تا نکات جالبی را درباره اسباب کشی ارزان به شما بگوییم.

دکمه بازگشت به بالا