اقتصادیکسب و کار ایرانی

دانلود آهنگ های محسن ابراهیم زاده (آرشیو کامل)

دانلود فول آلبوم محسن ابراهیم زاده با بیوگرافی

محسن ابراهیم زاده خواننده و آهنگسازی است که در هفدهم شهریورماه سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. او سپس به تهران آمد تا بیشتر سعی کند هدفش را دنبال نماید. محسن ابراهیم زاده زمانی که نوجوان بود بسیار علاقه زیادی به قرآن داشت و سپس همین امر باعث شد تا وارد دنیای موسیقی شود. او برای یادگیری موسیقی به سراغ استادان صاحب سبکی رفت.

 همچنین محسن ابراهیم زاده عزیز بسیار هم به فوتبال علاقه دارد و بر همین اساس او طرفدار تیم پرآوازه پرسپولیس می باشد که حتی در فینال جام باشگاه های آسیا نیز او به ورزشگاه آزادی رفت و اجرایی در این خصوص داشت. در سال 1388 او برای یادگیری موسیقی پیش استاد نیکنام رفت و در آن جا یک ملودی با نام هنوز وقتی می خندی را با بازخوانی تورج شعبانخانی عزیز را به بازار منتشر کرد. در خیلی از برنامه ها نیز از محسن ابراهیم زاده دعوت شده تا یک اجرایی داشته باشد.

آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده جانم تو |بهترین آهنگ محسن ابراهیم زاده |دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده چشمات

در این خصوص می توانیم به برنامه های  سال نو اشاره کنیم که او با هنرنمایی هایش میتواند دل مرد مرا در هنگام سال نو بسیار شاد کند. همچنین محسن ابراهیم زاده برای ساخت ترانه هایش بیشتر از تنظیم کننده های حرفه ای آهنگ استفاده کرده است. او همچنین همکاری های زیادی با افرادی چون معین راهبر و امین کاوه و بسیاری دیگر افراد داشته است و به کمک آنها آلبوم هایی را انتشار داده است و توانست برمحبوبیت خودش بیفزاید.

افراد زیادی ترانه سرایی محسن ابراهیم زاده را انجام داده اند که در این خصوص می توانیم به مجید صالحی و مریم حیدرزاده و امین کاوه و امید آقاجانی و همچنین علی بحرینی اشاره ای داشته باشیم که محسن ابراهیم زاده ترانه های زیادی را از این طریق در شعرهایش پیاده سازی کرده است و همین امر باعث شد طرفداران زیادی داشته باشد. در سال 1394 محسن ابراهیم زاده توانست یک کنسرت با طرفدارانش در استان البرز برگزار نماید. همچنین در سالن میلاد نیز او برای بار دوم کنسرت برگزار نمود که بسیاری از سلبریتی ها مثل احمد ایراندوست و یا شقایق فراهانی و راغب نیز در کنسرت هایش حضور داشته اند.

همچنین بسیاری از فوتبالیست ها مثل علیرضا بیرانوند نیز در کنسرت محسن ابراهیم زاده حضور داشته است. خیلی از افراد محسن ابراهیم زاده را مثل مرتضی پاشایی فقید می دانند که با آهنگهایش بسیار معروف گشت و باعث شد خیلی ها خاطره خوبی داشته باشند و همین هم به حقیقت پیوست. یکی از معروف ترین آهنگهای محسن ابراهیم زاده نیز دونه دونه نام دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به بررسی محسن ابراهیم زاده، خواننده خوش آوازه و خوش صدای کشورمان پرداختیم که متولد دهه 60 است. یکی از بهترین آهنگ ها و پرطرفدارترین آهنگ او دونه دونه نام دارد که حتی افراد خارجی نیز که در یوتیوب جست و جو می کنند به آهنگ محسن ابراهیم زاده علاقه زیادی نشان داده اند.

شما عزیزان اگر به آهنگ های محسن ابراهیم زاده علاقه دارید می توانید به وب سایت گو سانگ مراجعه کنید و آهنگ های او را دانلود کنید و گوش دهید و لذت ببرید. ساوند کلاود

دکمه بازگشت به بالا