افزایش فالوور اینستاگرام بدون برنامه

خرید فالوور 100 درصد واقعی

خرید فالوور 100 درصد واقعی فعال ایرانی از مهم ترین راه هایی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی پیج اینستاگرام خود را رشد دهید. خرید فالوور اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، خرید فالوور واقعی اینستاگرام، خرید فالوور ایرانی، خرید فالوور ارزان، خرید فالوور اینستاگرام ارزان و خرید فالوور 100 درصد واقعی می تواند مزایای زیاد برای پیج اینستاگرام شما داشته باشد.

آموزش |خرید فالوور 100 درصد واقعی |خرید فالوور واقعی

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

اما سوال مهم این است که چه سایتی می تواند بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام از انواع مختلف باشد تا با اطمینان از آن خرید شود؟ برای جواب به این سوال مهم باید به شما بگوییم که وب سایت مای ممبر بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید لایک واقعی، خرید لایک ارزان و خرید لایک ایرانی می باشد.

کیفیت خدمات این وب سایت باعث شده است که افراد زیادی برای خرید خدمات اینستاگرام به این وب سایت مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

علاوه بر لایک و فالوور وب سایت مای ممبر برای شما خرید ویو اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید ویو استوری، خرید ویو پست اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام را ممکن ساخته است تا شما برای خرید ویو نیاز به سایت دیگری نداشته باشید.

یکی از بهترین ویژگی های وب سایت مای ممبر این است که خدمات اینستاگرام را به صورت کامل در خود جای داده و تبدیل به یک وب سایت کامل برای این کار شده است.

فالوور فیک اینستا بدون برنامه

افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه یکی از روش های جذاب افزایش فالوور در اینستاگرام است.اگر شما هم دغدغه موفقیت در این پلتفرم را دارید، با ما همراه باشید تا ریز به ریز این نکات را با هم بررسی کنیم.

اینستاگرام، یکی از شبکه های اجتماعی محبوبی است که به دلیل تعداد کاربران بالایی که دارد، می توان موفقیت های بزرگی را در این پلتفرم کسب کرد. کلید موفقیت در این برنامه، داشتن فالوور بالاست. بسیاری از کاربران راه های گوناگونی را برای بالا بردن عدد فالوور خود امتحان می کنند.

از خرید فالوور تا استفاده از پیج های تعاملی و ربات و … اما هیچ یک از این روش ها شاید جذابیتی که روش افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه را دارد نداشته باشند. با معرفی چند روش آن با ما همراه باشید.

فالوور کیست و به چه فالوور هایی فالوور فیک می گویند؟

در ابتدا باید با مفهوم فالوور آشنا شویم. فالوور، به اکانت هایی می گویند که افراد حقیقی آن ها را ایجاد کرده و با آن به تعامل  و فعالیت در این شبکه می پردازند.

فالوورها به دو دسته تقسیم می شوند:

  • فالوور های واقعی
  • فالوورهای فیک

فالوور های واقعی، درصد بالایی از دنبال کنندگان این شبکه اجتماعی را تشکیل می دهد.این فالوورها، اطلاعات تکمیلی را که در معرض دید تمامی کاربران هستند، تکمیل کرده اند. اطلاعاتی از قبیل:عکس پروفایل، بیوی حساب کاربری، نام کاربری قابل فهم و …

فالوور فیک، حساب های کاربری جعلی هستند که هیچ کدام از ویژگی های فالوور واقعی را ندارند و توسط برنامه ها یا وب سایت های فروش فالوور جعلی به پیج اضافه می شوند. این حساب ها، فقط عدد فالوورهای پیج را بالا می برند و به دلیل فیک بودن ممکن است توسط الگوریتم اینستا شناسایی شده و پیج شما به خاطر عدم رعایت قوانین اینستا، جریمه شود.

روش های جذب فالوور فیک اینستا بدون برنامه

فالوور های فیک، اکانت های روحی هستند که نه نام کاربری درست و حسابی دارند و نه عکس پروفایل و اطلاعات تکمیلی کاملی در پیج قرار داده اند.

بسیاری افراد در ابتدای فعالیت پیج خود، تصور می کنند که برای جذب مخاطب باید عدد فالوور بالایی داشته باشند. به همین دلیل به دنبال افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه هستند. برخی از این راه ها که کاربران امتحان می کنند عبارتند از:

۱- فالو آنفالو افرادی که تیک آبی دارند

با فالو کردن و آنفالو کردن این افراد، پیج های طرفدار آن ها و پیج هایی که آنها را دنبال می کنند، در قسمت پیشنهادات نام کاربری شما را مشاهده می کنند.

معایب این روش:

با انجام این کار، درخواست فالو برای پیج شما افزایش پیدا می کند اما در نظر داشته باشید که ریزش زیادی هم دارد. برای مثال اگر با هر بار انجام این کار، ۱۰۰ درخواست فالو برای پیج شما ارسال شد، ۷۰ تا ۸۰ درصد آن ریزش دارد.

۲- افزایش فالوور از طریق سایت ig tools

این سایت به زبان ترکی است که می توانید با استفاده از افزونه گوگل ترنسلیت آن را به راحتی به فارسی ترجمه کنید.

دو بخش اول سایت یعنی فالوور ها و تعداد لایک است. اگر در کنار این دو گزینه علامت x را مشاهده کردید یعنی تا اطلاع ثانوی این سایت، خدمات مربوط به این بخش را غیرفعال کرده است.

بعد از انتخاب هر بخش، پست یا استوری مورد نظر خود را انتخاب می کنید و آیدی پیج خود را درج می کنید.

    نکته: قبل از مراجعه به این سایت، محتوای خود را بارگذاری کنید.

پس از اعمال درخواست شما، پیامی با مضمون successful برای شما نمایش داده خواهد شد.

معایب این روش:

در روش اول، به دلیل فالو و آنفالوی غیرعادی، اینستاگرام پیج شما را برای مدتی شادوبن می کند و در صورت تکرار این موضوع، جریمه های سنگین تری برای شما اعمال می شود.

در روش دوم،احتمال لو رفتن افزایش فالوور به دلیل فیک بودن آنها بالاست. در صورتی که الگوریتم متوجه دور زدن قوانین در این پیج شود، آن را جریمه می کند (شادوبن) و در بدترین حالت پیج از دسترس خارج خواهد شد.

۳- روش های جذب فالوور فیک با برنامه

بسیاری از کاربران دغدغه عدم حمایت فالوورها از محتواهایی که تولید می کنند را دارند.به طوری که این دغدغه باعث شده، بسیاری از افراد برای پیج های کاری یا شخصی خود از ربات ها کمک بگیرند تا رقم فالوورهای خود را افزایش دهند.

ربات ها چگونه کار می کنند؟

در مطلب ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟ در مورد ربات ها و نحوه کار کردن آن ها به تفضیل صحبت کردیم؛ اما اکنون به صورت مختصر به بررسی اجمالی آن خواهیم پرداخت. پس از نصب ربات ها، آنها طبق نوع فعالیت شما، فالوورها را به حساب شما اضافه می کنند. با تکمیل کردن اطلاعات مثل درج نام پیج هایی که حوزه فعالیت آنها با شما هم پوشانی دارد، می توانید فعالیت با ربات را آغاز کنید.

دو مورد از ربات های معروف بین کاربران ایرانی عبارتند از:

  • نینجاگرام

هر کاربر فعالی در بستر اینستاگرام، ربات نینجاگرام را به خوبی می شناسد. این ربات جهانی، یکی از قویترین ربات ها در این خصوص شناخته می شود.

برخی از امکانات این ربات:

فالو و لایک بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی انتخابی شما

آنفالوی خودکار پیج هایی که ربات فالو کرده

امکان اتصال چندین اکانت به ربات به طور همزمان

پشتیبانی از زبان فارسی در کامنت ها و نرم افزار

  • ربات گرامیستا

این ربات انگلیسی، در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در سال ۲۰۱۹ به دلیل آپدیت و اضافه شدن قابلیت های عالی، به یکی از ربات های محبوب بعد از نینجاگرام در بین کاربران تبدیل شده است.

نکته: این ربات در ازای خدماتی که عرضه می کند، از کاربران هزینه دریافت می کند.

خصلت ایرانی: از نسخه کرک شده آن می توان استفاده کرد (:

معایب استفاده از ربات ها:

ربات ها، فالوورهای فیک را به حساب هایی که به آنها دسترسی داده می شود، اضافه می کنند. این فالوورهای فیک که نه اسم درستی دارند و نه عکس پروفایل و اطلاعات کاربری آنها کامل است، به راحتی توسط الگوریتم تشخیص داده می شوند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، به راحتی پیج شما از دسترس خارج شده و تمام تلاش های شما بی نتیجه خواهد بود.

۴- روش های جذب فالوور فیک با نرم افزار

یکی دیگر از ابزارهای افزایش فالوور فیک، استفاده از نرم افزارهاست.

نرم افزار کافه اینستا، یکی از نرم افزارهای افزایش فالوور فیک است. بسیاری از این کاربران از این نرم افزار استفاده می کنند.

معایب این روش:

 از معایب استفاده از نرم افزارها، می توان به کند بودن سرور و امکان شناسایی آن توسط الگوریتم اشاره کرد.

حتی با کند کردن سرعت نرم افزار، باز هم احتمال زیادی وجود دارد که الگوریتم این رفتار غیرعادی نرم افزار را به راحتی شناسایی کند.

یکی دیگر از معایب مهم آن، اعمال تغییرات و انجام کارها به صورت دستی است. این نرم افزارها مثل ربات ها نمی توانند تمام وجه های حساب کاربری را بررسی و مدیریت کنند.

بهترین راه جذب فالوور فیک اینستا بدون برنامه چیست؟

بسیاری از پیج ها، دغدغه رشد و شناخته شدن در این بستر را دارند.بنابراین، بیشتر افراد ترجیح می دهند تا با استفاده از ربات، نرم افزار یا سایت های مختلف و ترجیحا رایگان برای افزایش این عدد استفاده کنند.بهترین و مطمئن ترین راه افزایش فالوور، خرید آن است.فالوور های فیکی که توسط ربات ها ایجاد می شوند، به راحتی قابل شناسایی هستند و فاکتورهایی مانند عکس پروفایل، نام کاربری عجیب و … را دارا هستند. از این رو، الگوریتم اینستاگرام می تواند این اکانت ها را تشخیص داده و پیج اینستاگرام شما را جریمه کند.

از چه سایت هایی می توان فالوور خریداری کرد؟

در قدم اول، باید یک سایت معتبر را برای این کار انتخاب کنید. از معیارهای یک سایت خوب، می توان به اطلاعات کامل این شرکت در بخش درباره ما اشاره کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام مطلب لینک شده را مطالعه بفرمایید.

سخن پایانی

در این مقاله، در مورد فالوور فیک و راه های جذب آن از طریق نرم افزار، ربات ها و سایت هایی که به طور رایگان این کار را برای شما انجام می دهند، صحبت شد. بهترین راه برای بالا بردن تعداد فالوورها، خرید آن از معتبرترین سایت ها است.یکی از راه های شناسایی این سایت ها، چک کردن قسمت درباره ما است.اگر شما هم از ترفند خرید فالوور استفاده کرده اید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

۳۲ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

شکی نیست که هم اکنون اینستاگرام پرچمدار شبکه های اجتماعی محبوب در کلا دنیا و به ویژه کشور ماست. با وجود فیلتر شدن تلگرام محبوبیت بیشتری نیز پیدا خواهد کرد. به خاطر همین هم هر کجا که مخاطبان زیادی در آن فعالیت داشته باشند بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی و در کل راه اندازی کسب و کار جدیدی است.

همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کاری در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگانش است. پس فالوور در اینستاگرام خیلی مهم است. البته فالوور های واقعی و علاقه مند به کسب و کارتان. راه های افزایش فالوور اینستاگرام هم خدارو شکر زیاد است. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های اینستاگرامی!

ولی در این مقاله قصد دارم در مورد روش های افزایش فالوور واقعی و رایگان اینستاگرام صحبت کنم. همانطور که عرض کردم روش های زیادی برای بالا بردن فالوور های اینستاگرام وجود دارد ولی اکثر آن ها اصولی نیستند و در واقع روش های غیر مجاز محسوب می شوند.

اگر قصد دارید یک شبه فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید این مقاله اصلا به درد شما نمی خورد. فقط دوستانی که قصد دارند فالوورهای واقعی و علاقه مند به پیج اینستاگرام خود جذب کنند باید این مقاله را بخوانند. پس اگر دنبال آموزش افزایش فالوور و جذب فالوور رایگان هستید تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

آیا ابتدا باید حتما فالوور اینستاگرام بخریم؟

خیلی از دوستان فکر می کنند برای شروع فعالیت تجاری در اینستاگرام در ابتدا حتما باید فالوور بخرند. طرز فکر خیلی از دوستان این است که در ابتدا اگر فالوورهای پیج شان کم باشد نمی توانند در جذب فالوور بیشتر موفق باشند. شاید اینطور به نظر برسد اما با راه کارهایی که در این مقاله خدمت شما ارئه می دهم قطعا می توانید فالوورهای زیادی را به کسب و کار خود جذب کنید بدون اینکه در ابتدا فالوورهای زیادی داشته باشید.

اگر قصد دارید برای شروع کارتان فالوور اینستاگرام بخرید بهتر است در ابتدا از فالوور های ایرانی استفاده کنید و به تعداد کمی بخرید. سپس با روش های گفته شده می توانید فالوورهای واقعی زیادی را به پیج اینستاگرام تان جذب کنید.

الان هر کسی می داند که پیجی که مثلا 10 کا فالوور دارد باید حداقل 2 کا لایک برای هر پستش داشته باشد. ولی پیج هایی که فالوور می خرند وضعیت لایک پست هایشان خیلی افتضاح تر از این حرفا است. همین دلیل کافی است تا اعتبار پیج تان کاهش یابد و افراد زیادی متوجه شوند که پیج شما قابل اعتماد نیست!

پس همانطور که متوجه شدید فالوور های فیک و به قول معروف خریدنی باعث لطمه زدن به برند و کسب و کارتان در اینستاگرام می شود. متاسفانه کسب و کارهای بزرگی از این روش برای افزایش فالوور پیج اینستاگراشان استفاده می کنند ولی نمی دانند در آینده با دستان خود قرار است کسب و کار خود را نابود کنند.

بهترین راه این است که اصولی به دنبال بالا بردن فالوور های پیج اینستاگرام تان باشید. هیچ چیز مانند فالوور های واقعی برای شما اهمیت ندارد. در این مقاله ایده هایی را با شما در میان می گذارم تا بتوانید دنبال کنندگانی که واقعا عاشق کسب و کار شما هستند را پیدا کنید.

البته اگر قصد دارید از سایت مطمئنی فالوور بخرید در انتهای این مقاله یک سایت مطمئن را برای خرید فالوور اینستاگرام به شما معرفی می کنم. پس تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

راه های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان در سال 1401

اگر واقعا کسب و کارتان برای شما مهم است و می خواهید در اینستاگرام به محبوبیت بالایی برسید روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور اینستاگرام را به شما می گویم. ولی اگر در ذهنتان این است که پیجی در اینستاگرام بزنید و صرفا با افزایش فالوورهای آن بخواهید اعتبار بالایی کسب کنید و سپس با گرفتن سفارش تبلیغات کسب درآمد کنید روش هایی که قصد دارم عنوان کنم اصلا به دردتان نمی خورد. شاید این سوال را بارها از خود پرسیده اید که چگونه فالور های اینستاگرام را زیاد کنیم؟ یا افزایش فالوور رایگان بدون برنامه چگونه است؟ در ادامه همراه من باشید تا شما را با روش های افزایش فالوور واقعی رایگان آشنا کنم.

1.پروفایل تان را جذاب کنید

قبل از هر چیز بهتر است بدانید پروفایل اینستاگرام شما دقیقا مانند ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد مشتری ها را فراری می دهید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول و آخر را در اینستاگرام تصاویر هستند که می زنند.

باید تصاویر جذاب و خلاقانه تولید کنید و در پروفایل تان منتشر کنید. طوری که در نگاه اول کاربران تان مجذوب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند تا شما را سریع تر دنبال کنند. پیج های جذاب زیادی وجود دارند که فقط به خاطر جذابیتی که دارند، توسط افراد دنبال می شوند.

البته مهم است که پروفایل تان را با یک عکس پروفایل جذاب و یک بیوی عالی تاثیر گذارتر کنید.

رعایت تمام این موارد به جذاب تر شدن پروفایل شما کمک می کند و هر بازدید کننده ای را می تواند مشتاق به پیگیری پیج شما کند.

2.از #هشتگ ها  استفاده کنید

هشتگ ها نقش مهمی در بیشتر دیده شدن پست های شما در اینستاگرام دارند. استفاده از هشتگ ها به صورت صحیح می تواند به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک بسیاری کند.

به تازگی اینستاگرام قابلیت فالو کردن هشتگ ها را هم به اپلیکیشن خود اضافه کرده است و افراد زیادی هستند که هشتگ های محبوب خود را پیگیری می کنند. همین باعث شده تا هشتگ ها محبوبیت بیشتری در اینستاگرام پیدا کنند. و استفاده مستمر از هشتگ ها در انتشار پست ها باعث افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما می شود.

پیشنهاد می کنم مقاله پربازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام را حتما بخوانید.

سعی کنید لیستی از هشتگ های پر طرفدار و به اصطلاح داغ در حوزه کاری خود را پیدا کنید و آن ها را لیست کنید. برای اینکار از جست و جوی خود اینستاگرام استفاده کنید. هشتگ اصلی خود را در قسمت سرچ بر اساس تگ در اینستاگرام وارد کنید تا به شما نشان دهد چه هشتگ هایی شبیه به هشتگ جست و جو شده شما وجود دارند که عکس های زیادی با آن ها برچسب گذاری شده است.

از تمام آن ها به اندازه در انتشار پست های خود استفاده کنید. به طور طبیعی هر عکسی که با هشتگ مربوط به آن در اینستاگرام پست می کنید باعث می شود 3 نفر شما را دنبال کنند.

3.با پیج های هم حوزه خود در تعامل باشید

یکی از سودمند ترین کارهایی که در فعالیت های اینستاگرامی خود می توانید انجام دهید تعامل با پیج های هم حوزه خود است. اگر در اینستاگرام فعال باشید نیازی نیست بگردید تا هم حوزه ای های خود را پیدا کنید. به طور طبیعی با آن ها برخورد می کنید. فقط کافی است با آن ها رابطه برقرار کنید.

سعی کنید پیج های هم حوزه خود را فالو کنید و پیگیر فعالیت های آن ها در اینستاگرام باشید. از طریق دایرکت با آن ها در تماس باشید و سعی کنید هر از گاهی با آن ها تبادل داشته باشید. تبادل با پیج های هم حوزه خود باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود و همچنین هدفمندترین افراد را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

علاوه بر این زمانی که با پیج هایی که موضوع کاریشان با شما یکی است تعامل داشته باشید شانس این را پیدا خواهید کرد که در لیست Suggestion آن ها قرار بگیرید و این هم باعث می شود فالوور های پیج اینستاگرام شما روز به روز افزایش پیدا کنند.

پیشنهاد می کنم مقاله خرید پیج اینستاگرام را هم بخوانید.

4.مسابقات اینستاگرامی راه اندازی کنید

برگذاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلما افراد بیشتری ترغیب می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.

مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتما شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید. مثلا از شرکت کنندگان بخواهید 5 نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتما از آن ها بخواهید مثلا 2 نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتما فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.

همانطور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور سریع پیج تان می شود. پس حتما سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.

5.از وب سایت تان برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید

اگر وب سایت داشته باشید ایده های خیلی خوبی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان وجود دارد. وب سایتی که هر روز دارای بازدید کنندگان جدیدی است بهترین مکان برای تبلیغ پیج اینستاگرام تان است.

یکی از ایده هایی که می توانید از آن در سایت تان استفاده کنید قرار دادن بنر اینستاگرام تان در زیر تمام پست ها است. با این کار شانس بیشتری برای جذب فالوورهای جدید دارید. چون مطمئنا افراد زیادی ممکن است از مقالات شما از طریق گوگل آشنا شوند و در این صورت با دیدن بنر اینستاگرام شما که باید جذاب هم باشد ترغیب می شوند تا حداقل یک بار از پیج اینستاگرام شما دیدن کنند.

سعی کنید حتما در صفحه درباره ما و تماس با ما سایت تان آدرس اینستاگرام تان را به عنوان یکی از راه های ارتباطی قرار دهید. چرا که این دو صفحه در هر سایتی جزء پر بازدیدترین صفحات سایت محسوب می شوند.

هر از گاهی سعی کنید از طریق خبرنامه ایمیلی سایت تان کاربرانتان را دعوت به فالو کردن پیج اینستاگرام تان کنید. همیشه یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی لازم است تا به دعوت به اقدام شما پاسخ مثبت دهند. پس حتما پیشنهاد ویژه ای برای کاربرانتان در نظر داشته باشید.

شاید خیلی از اعضای سایت شما تا الان اینستاگرام تان را دنبال نکرده اند. با قرار دادن اینستاگرام خود در امضای ایمیل های ارسالی تان می توانید اینستاگرام خود را به آن ها به عنوان یکی از راه های ارتباطی معرفی کنید. همچنین در صورت فوروارد شدن ایمیل ها توسط اعضای تان ممکن است افراد بیشتری با اینستاگرام شما آشنا شوند.

6.رفتار کاربرانتان را تحلیل کنید

همیشه تحلیل رفتار کاربران باعث بهبود کیفیت کار شما می شود. چه سایت داشته باشید و چه اینستاگرام باید همیشه از کمبود ها و نیازهای کاربرانتان آگاه باشید. به خاطر اینکه با بررسی رفتار کاربرانتان متوجه این می شوید که دقیقا آن ها به چه چیزهایی علاقه دارند و به دنبال چه هستند.

اینستاگرام ابزاری به نام Insight را در اختیار پروفایل های تجاری خود قرار داده است که با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید متوجه این شوید که تا چه حدودی محتوایی که تولید می کنید برای کاربرانتان جذاب است یا خیر! تا چه حدی در راستای هدف خود پیش می روید.

در این صورت می توانید محتوای تولیدی خود را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب فالوور برای پیج خود هم پیشرفت داشته باشید. البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تاثیر نداشته باشد ولی همانطور که قبلا اشاره کردم افرادی شما را دنبال می کنند که از پروفایل شما در نگاه اول خوششان بیاید.

7.از تبلیغات آفلاین استفاده کنید

اگر دارای کسب و کار سنتی هستید و از اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنید حتما برای شما مقدور است که از تبلیغات آفلاین هم برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید روی بروشورهای تبلیغاتی و یا تراکت ها مانور دهید. در این صورت حتما آدرس پیج اینستاگرام خود را در تبلیغات کاغذی خود درج کنید.

همچنین خیلی مهم است که در کارت ویزیت خود به آدرس اینستاگرام خود اشاره کنید. این روزها خیلی ها به جای درج وب سایت روی کارت ویزیت خود اکثرا از آدرس اینستاگرام شان استفاده می کنند.

8.پست های چالشی و ویروسی منتشر کنید

یکی از پر تعامل ترین پست ها در شبکه های اجتماعی به ویژه در اینستاگرام انتشار پست های چالشی است. مسلما در هر حوزه کاری که باشید موضوعات چالشی وجود دارد. سعی کنید پست هایی منتشر کنید تا کاربران را وادار سازد تا با شما تعامل داشته باشند و در بحث ها شرکت کنند.

یکی از راه های تعامل با کاربران سوال پرسیدن از آن ها است. مثلا پستی در اینستاگرام خود با عنوان “دیجی کالا در روز چقدر درآمد دارد؟” منتشر کنید. می توانید به صورت عکس نوشته این پست را منتشر کنید. مطمئن باشید مردم عاشق نظر دادن در موضوعات چالشی هستند. افراد زیادی در موضوعی که ایجاد کردید شرکت می کنند و ممکن است دوستان دیگر خود را نیز در پست شما منشن کنند.

یا حتی ممکن است پست شما را از طریق دایرکت برای دوستان دیگر خود نیز ارسال کنند. و این باعث می شود پست شما به صورت ویروسی پخش شود. حتما پست هایی که در اکسپلور اینستاگرام خود بازدید و لایک بالایی دارند را هر از گاهی دیده اید؟

زمانی که پست شما هم دست به دست بچرخد مطمئن باشید مثل ویروس بین کاربران زیادی پخش می شود و لایک بالایی دریافت می کند. همین موضوع هم باعث می شود افراد بیشتر دیگری با پیج شما آشنا شوند.

9.از دیگر ابزارها و جوامع مجازی کمک بگیرید

یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام این است که از دیگر ابزارهایی که در دست دارید استفاده کنید. مثلا دیگر شبکه های اجتماعی. به عنوان مثال اگر در لینکدین فعال هستید حتما از نفوذی که در لینکدین دارید می توانید برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید.

یا مثلا هنگامی که در پست های وبلاگ ها و وب سایت های دیگر نظر تخصصی خود را قرار می دهید به جای اینکه آدرس وب سایت خود را درج کنید از آدرس پروفایل اینستاگرام خود استفاده کنید. مطمئن باشید اگر نظرتان تاثیرگذار باشد افراد زیادی علاقه مند به دنبال کردن شما می شوند.

همچنین زمانی که در وبلاگ ها و وب سایت های دیگر پستی به عنوان پست مهمان منتشر می کنید حتما در پروفایل خود آدرس اینستاگرام خود را نیز درج کنید.

در تکمیل پروفایل شبکه های اجتماعی خود دقت کنید که حتما آدرس اینستاگرام خود را نیز قرار دهید. گوگل پلاس، فیسبوک و توئیتر شبکه های اجتماعی هستند که می توانید از آن ها برای افزایش دنبال کنندگان پیج اینستاگرام خود به خوبی استفاده کنید.

در انتهای فایل های صوتی یا ویدیوهایی که منتشر می کنید حتما به این اشاره کنید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند. در بسیاری از مواقع اگر محتوای خوبی ارائه دهید مخاطبان علاقه مند می شوند تا پیگیر کار شما شوند. فایل های صوتی یا ویدیو ها بیشتر طرفدار دارند.

10.از کامنت مارکتینگ حرفه ای استفاده کنید

یکی بهترین و جدیدترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام این است که از کامنت مارکتینگ استفاده کنید. این کار حتی در بسیاری از مواقع باعث افزایش فروش هم می شود. در این روش شما با گذاشتن کامنت های حرفه ای زیر پست های مرتبط به کارتان به صورت کاملا هوشمندانه اقدام به جذب فالوور می کنید.

برای استفاده از این روش ابتدا باید پست های مرتبط به کارتان که به تازگی منتشر می شوند را پیدا کنید. خیلی راحته فقط کافیه هشتگ های مرتبط به کسب و کارتان را هر روز بررسی کنید تا پست ها جدید که مربوط به کسب و کارتان می شوند را پیدا کنید. در این روش باید پست هایی را پیدا کنید که صاحب پیج خودش فروش محصول نداشته باشد. در واقع منظورم این است که بلاگر باشد و فقط آموزش بدهد.

مثلا شما تو کار فروش گوشی هستید و پستی را پیدا می کنید که در مورد راهنمای خرید یا نقد و بررسی یکی از گوشی های شیائومی است. در این صورت می توانید کامنتی با این عنوان قرار بدهید “من این گوشی رو با گارانتی 24 ماهه و با تخفیف خوب می تونم بهتون بدم فقط کافیه وارد پیج من بشید” البته برعکسش هم میشه. مثلا زیر یک پستی که گوشی برای فروش داره معرفی می کنه می تونید بنویسید راهنمای خرید این گوشی در پیج من هست قبل از خرید حتما پست آخر پیج من رو ببینید.

دکمه بازگشت به بالا