علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

چه کسانی می توانند برای اینستاگرام خود تیک آبی بگیرند

تیک آبی اینستاگرام رایگان |خرید تیک آبی اینستاگرام |درخواست تیک آبی اینستاگرام

با افزایش تعداد کاربران رسانه‌های اجتماعی، یافتن حساب‌های رسمی برندها یا افراد مشهور دشوار است. برای حل این مشکل، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، قابلیت Verified Badge را معرفی کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد با نمایش تیک آبی روی حساب‌های رسمی، حساب‌های قانونی و جعلی را تشخیص دهند. در ایدوتک به تحلیل اطلاعات مربوط به تیک آبی اینستاگرام می‌پردازیم.

منظور از تیک آبی در اینستاگرام (Verified Badge) چیست؟

تیک آبی یا نماد تأیید شده یک نماد مهم است که در کنار نام نمایه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نمایش داده می‌شود. این وضعیت رسمی حساب کاربری را نشان می‌دهد. وقتی یک اکانت تیک آبی داشته باشد، به این معنی است که شخص یا برند فرآیند تایید را در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام کامل کرده است. برای دریافت نشان آبی در اینستاگرام، افراد یا برندها باید اطلاعات مرتبطی مانند نام، فعالیت‌های پس‌زمینه و عکس یک سند رسمی مانند پاسپورت یا گواهی اصالت را برای حساب کاربری خود ارائه دهند.

داشتن تیک آبی به ویژه زمانی مفید است که چندین حساب مرتبط با یک شخص یا برند وجود داشته باشد. BlueTick اینستاگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی یک حساب رسمی را شناسایی کرده و آن را از حساب‌های جعلی یا غیر رسمی تشخیص دهند.

برای گرفتن تیک اینستاگرام چه شرایطی را باید داشته باشیم؟

● اعتبار: حساب اینستاگرام شما باید نماینده قانونی شخص یا برند باشد. حساب‌های دارای محتوای سرگرم‌کننده یا نامناسب واجد شرایط تأیید علامت آبی اینستاگرام نیستند.
● انحصاری: اگر چند حساب دارید، فقط یک حساب قابل تایید است و یک تیک آبی دریافت می‌کند. این حساب انتخابی باید مرتبط‌ترین و نماینده شما یا کسب و کارتان باشد.
● کامل بودن: حساب شما باید کامل باشد و حاوی نام شما باشد تا شانس تایید شما افزایش یابد. حتما اطلاعات مهمی مانند رزومه و عکس پروفایل را در آن قرار دهید. همچنین باید در معرض دید عموم قرار گیرد. علاوه بر این، باید بررسی کنید که آیا حداقل یک پست در حساب شما وجود دارد یا خیر.
● حساب شناخته شده: شما باید فعال و قابل کشف توسط افراد باشید.
با در نظر گرفتن این الزامات و دنبال کردن آن‌ها، می‌توانید شانس خود را برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام افزایش دهید!

مراحل دریافت راحت تر تیک ابی اینستاگرام

برای درخواست تیک آبی اینستاگرام یا نشان تأیید، می‌توانید این مراحل را دنبال کنید: ادامه مطلب در لینک زیر :

https://edotech.ir/how-to-get-a-blue-tick-on-instagram/

دکمه بازگشت به بالا