گن لاغری لیپوساکشن

لیپوساکشن چیست ؟

عمل لیپوساکشن یکی از جراحی های حذف و کاهش چربی است که در سال های اخیر به ویژه مورد استقبال مردم قرار گرفته است. قیمت بهترین گن لاغری مردانه با توجه به جایگاه مطلوبی که در صنعت لباس داخلی دارد، به عنوان یک گزینه با کیفیت و شیک شناخته می شود . در ادامه مصاحبه با دکتر پاول رابلین جراح پلاستیک در لندن را تقدیمتان می کنیم تا بیشتر با این روش آشنا شوید. انواع گن لیپوساکشن، ساخت کمپانی فاجات، محصول کشور کلمبیا، گن مخصوص لیپوساکشن , گن بعد عمل لیپوساکشن , گن لیپوساکشن شکم و پهلو , قیمت گن لیپوساکشن , گن لیپوساکشن شکم و پهلو , گن بعد از جراحی شکم .

دستگاه |صنعت |لاغری

لیپوساکشن چیست و در طی عمل چه اتفاقی می افتد؟

لیپوساکشن جراحی ای است که در آن سعی در کاهش حجم چربی داریم و این کار را با حذف فیزیکی سلول های چربی انجام می دهیم. بنابراین روشی که می تواند طی بی حسی موضعی یا معمولا بیهوشی عمومی انجام شود. در این روش ما یک برش در پوست ایجاد می کنیم (یک برش کوچک) و یک کانول را وارد بدن می کنیم که یک لوله فلزی توخالی است و به یک دستگاه مکش متصل است.و سپس با حرکت آرام به جلو و جلو، لوله سلول های چربی را بیرون می کشیم و در نتیجه حجم را کاهش می دهیم. سپس بدنبال عمل جراحی، پوست که برای تغییر شکل و اصلاح مجدد بدن، در حال کاهش است فرم می گیرد.

چرا لیپوساکشن انجام می شود؟

به منظور کاهش حجم چربی است. دو هدف اصلی وجود دارد یکی حذف یک منطقه خاص از چربی ، مثلا لکه دار شدن یا عدم تقارن و دیگری کاهش کلی تر حجم است. بنابراین برای یک منطقه بسیار کوچک یا یک منطقه خاص ، لیپوساکشن بسیار خوب عمل می کند تا بدن یکنواخت شود و تقارن حاصل شود. ما برای کاهش کلی حجم از آن استفاده می کنیم اما توصیه ما به عنوان یک پزشک این است که اول از همه سعی کنید از رژیم غذایی و ورزش استفاده کنید تا وزن شما به طور طبیعی کاهش یابد. اما برای بعضی از افراد این مسئله دشوار است و لیپوساکشن مطمئنا می تواند به آن کمک کند.

چه کسی بیشتر مناسب عمل لیپوساکشن است؟

افرادی که بیشتر به لیپوساکشن علاقه مند هستند، افرادی هستند که جوان تر هستند و همچنین افرادی که دارای مناطق خاص یا مشکلات کانتور هستند که با آنها درگیر هستند یا عدم تقارن هستند. بیماران جوان تر تمایل دارند که عملکرد بهتری داشته باشند. پس از آنکه حجم چربی برداشته شد، پوست کوچک می شود. بنابراین افراد جوان تر از این نظر بهتر عمل می کنند. و از نظر لوازم آرایشی و بهداشتی در صورت وجود مثل برآمدگی به راحتی می توانید آن توده را بردارید و نتایج بسیار خوبی داشته باشید. از بین بردن چربی با لیپوساکشن شکم به طور کلی با نتایج بسیار خوب همراه است اما گاهی اوقات می توانید برخی از ناهنجاری های کانتور را مشاهده کنید.

چقدر می توان با خیال راحت چربی بدن را از بین برد؟

حجم نسبتا زیادی از بدن را می توان در حین لیپوساکشن  خارج کرد اما با افزایش حجم ، بیماران به طور بالقوه می توانند با مشکلات یا عوارضی روبرو شوند. برای من در عمل احتمالاً می توانم آن را به حدود سه لیتر چربی محدود کنم زیرا این یک عمل زیبایی است و همچنین تلاش برای بدست آوردن نتیجه خوب آرایشی یکی از نگرانی های اصلی من این است که به بیمار عارضه یا مشکلی ندهم. بنابراین من محدودیتی در میزان انجام این کار دارم. آیا لاغری بعد عمل جراحی لیپوساکشن فوری هستند و جای زخم وجود دارد؟ نتایج فوری است اما خیلی زود در حین و بعد از جراحی تورم و کبودی وجود دارد و بیمار بلافاصله در یک لباس فشرده یا قرار می گیرد تا پوشیده شود.

اما بله ، حجم بافت برداشته شده است اما من می گویم که برای رسیدن به نتیجه نهایی شش تا هشت هفته طول می کشد و در این مدت بیمار لیپوساکشن می پوشد. عملکرد گن بعد جراحی راحتی و همچنین کاهش تورم است و همچنین به جمع شدن پوست پس از آن کمک می کند. جای زخم وجود دارد بنابراین یک کانول در واقع در بدن است که چربی را بیش از حد بیرون می کشد و برش های کوچکی ایجاد می کند ، سعی می کنیم این ها را در چین های پوستی قرار دهیم تا آنها را پنهان کنیم. اما آنها دائمی هستند. اما به طور کلی جای زخم ممکن است کمی قرمز و توده ای شروع شود اما در بیشتر از 12 یا 18 ماه در اکثر افراد جای زخم برطرف می شود و نرم و صاف می شود. برای یهبود جای جراحی ، کرم اسکار استاتیک توصیه می شود.

آیا دلایلی برای عدم انجام لیپوساکشن وجود دارد؟ دلایلی وجود دارد که لیپوساکشن  را مانند هر عمل زیبایی انجام ندهید. اول از همه ما می توانیم از بیمار تاریخچه ای بگیریم که مشکلات بالقوه پزشکی وی را معاینه می کند. اگر درمورد خرید اینترنتی گن لاغری زنانه پس از لیپوساکشن به کمک نیاز دارید، میتوانید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا توصیه های لازم به شما ارائه شود.  ست جراحی برش را برای آنها توصیه کنیم. اولویت ما ایمنی برای بیماران است بنابراین می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آنها با مشکل روبرو نمی شوند. و بنابراین اگر چنین باشد ، ما ممکن است جراحی را توصیه نکنیم.

بیمارانی که خوب عمل می کنند بیمارانی هستند که پوست الاستیک خوبی دارند ، بنابراین اگر یک بیمار مسن باشد یا کسی که وزن زیادی از دست داده است، رنگ پوست آنها ممکن است به اندازه بیماران جوان نباشد. ممکن است در نتیجه خوب نباشند زیرا بعد از آن پوست آنها افت می کند و ما ممکن افروش گن پس از جراحی لیپوماتیک لیپوساکشن به شما کمک می کند تا به فرم ایده آل بدن دست پیدا کنید. پیش از تصمیم گیری برای جراحی کانتورینگ، لازم است درمورد روند بهبودی و از آن ها استفاده شود برنامه ریزی کنید. استفاده از گن مناسب پس از جراحی، در طول روند بهبودی به بیمار کمک می کند.

ارتقای روند بهبودی با استفاده از گن لیپوماتیک استفاده از گن لیپوماتیک به روند بهبودی پس از جراحی پلاستیک کمک می کند. با پوشیدن این گن ها فشار ثابت و یکنواختی به بدن وارد می شود و در نتیجه ورم بدن حاصل از جراحی زیبایی از بین می رود. گن لیپوماتیک خوب که پس از جراحی لیپوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند، باید ظریف و راحت بوده و به روند بهبودی و دست یافتن به نتایجی بهتر به بیمار کمک کنند. انواع گن های فشاری در دسترس قرار دارند که مطابق با نیاز شما پس از جراحی لیپوساکشن از جمله لیپوماتیک واسر قابل استفاده خواهند بود.

گن لیپوماتیک برای تمام قسمت های بدن که ممکن است روی آن ها جراحی صورت گرفته باشد، کاربرد دارد. برای شکم، از کمربند و شکم بند استفاده می شود. پس از جراحی لیپو برای پهلوها، ران یا زیر شکم یا جراحی های ترکیبی لیپو برای بازوها، کمر و پاها می توانید از گن مخصوص لیپو استفاده کنید. بهترین گن پس از جراحی لیپوساکشن بهترین گن لیپوماتیک علاوه بر ثابت نگه داشتن بدن، به فرم دهی آن نیز کمک می کنند. این مسئله ثابت شده است که گن برای لاغری بدن و کاهش عوارض در دوران بهبودی پس از لیپوماتیک، بسیار موثر است. گن لیپوساکشن از محل بریدگی ها در بدن بیمار مراقبت می کند و از جمع شدن مایعات نیز پیشگیری می کند.

برای انتخاب بهترین گن لیپوساکشن، چند نکته را باید در نظر داشته باشید: رنگ: بعد از لیپوساکشن، ممکن است هنوز ترشحات مایعات از بین نرفته باشد. در صورت استفاده از گن هایی با رنگ روشن، این ترشحات کاملاً مشخص خواهند بود. هرچند رنگ مسئله ی خیلی مهمی به حساب نمی آید ولی ممکن است برای بعضی بیماران مهم باشد. همچنین توصیه می شود پس از جراحی از گن های آزاد و با رنگ تیره استفاده کنید تا ترشح مایعات مشخص نباشد. قابلیت شستشو: از آن جایی که امکان آغشته شدن ترشحات بدن به گن لیپوماتیک وجود دارد، همیشه بهترین راه این است که از گن های قابل شستشو استفاده کنید.

اندازه ی مناسب: اولین بار که گن مخصوص لیپوساکشن پوشیده می شود، باید کاملاً تنگ باشد و تن کردن آن با فشار زیادی انجام شود. اگر گن به اندازه ی کافی به بدن فشار وارد نکند، احتمال تجمع مایعات و افزایش ورم وجود خواهد داشت. گن فشاری مانند یک سینه بند ورزشی یا دیگر گن های چسبانی است که ورزشکاران از آن استفاده می کنند. با این حال، لازم است مطمئن شوید که گن بیش از حد تنگ نباشد. اگر در بدن احساس سوزش یا خارش دارید و یا حس می کنید گردش خون در قسمتی از بدن مختل شده، یعنی گن لیپوماتیک برای شما خیلی تنگ است. راحتی استفاده: پس از لیپوماتیک لازم است همیشه (به جز هنگام حمام کردن) از گن های فشاری استفاده کنید. بنابراین، باید در این گن ها احساس راحتی داشته باشید.

هرچند این گن ها فشار زیادی به بدن وارد می کنند، ولی نباید بیمار احساس آزردگی یا درد جسمانی داشته باشد. همچنین لازم است تن کردن و درآوردن این گن راحت باشد و زیپ ها و قلاب ها به راحتی قابل دسترس باشند. جنس: باید اطمینان پیدا کنید که گن لیپوماتیک جنس مناسبی داشته باشد. به طور کلی، بهتر است از گن هایی استفاده کنید که جنس آن ها از الیاف مصنوعی یا نایلون باشد. این پارچه ها علاوه بر دوام بالا باعث می شوند جریان هوا به پوست رد و بدل شود. لازم است از گنی استفاده کنید که از رطوبت پوست جلوگیری کند. بنابراین بهتر است از گن هایی از جنس الیاف طبیعی مانند پنبه استفاده نشود. این مسئله از تحریک شدن پوست جلوگیری می کند.

بسیاری از افراد از حساسیت های خود اطلاع دارند. اگر در این مورد نگرانی دارید، بهتر است از گن های لاتکس یا لاستیکی استفاده نکنید، زیرا این ممکن است گن هایی از این جنس باعث ایجاد حساسیت شوند. یکی از عوامل موثر در قیمت گن لیپوماتیک دقیقا جنس آن است ، به طوری که گن های لاغری با برند های معروف اسپانیایی و ترک اختلاف قیمت بیشتری با برندهای کم تر معروف دارند. در وب سایت بازارطب میتوانید گن لیپو را به صورت آنلاین یا حضوری سفارش دهید. به عنوان مثال بیمارانی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند ، بنابراین پس از آن به طور بالقوه دچار عارضه می شوند ، خونریزی می کنند.

دکمه بازگشت به بالا