قیمت ایمپلنت ای سی ایکس ( icx )

قیمت ایمپلنت ای سی ایکس ( icx )

ایمپلنت های ای سی ایکس علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارند از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار هستند، ایمپلنت ای سی ایکس از بر ترین و محبوب ترین برند های ایمپلنت آلمانی هستند و با توجه به این موضوع که این برند تازه وارد این عرصه شده است، اما از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 ایمپلنت ای سی ایکس

بیمارانی که خواهان ایمپلنت با کیفیت و با قابلیت اطمینان بالا برای درمان بی دندانی خود هستند، ایمپلنت ای سی ایکس آلمان می تواند یک انتخاب استثنایی و حتی بهترین انتخاب برایشان باشد. در ادامه این مقاله ویژگی های ایمپلنت ای سی ایکس آلمان را مورد بررسی قرار می دهیم تا مشخص کنیم چرا این ایمپلنت به عنوان یک پیشرو در صنعت ایمپلنتولوژی  دندان شناخته شده است.

ایمپلنت ای سی ایکس

در میان تمام روش های درمان بی دندانی ایمپلنت دندان محبوبیت فراوانی را به دست آورده است و از همین جهت کشور های زیادی در این صنعت فعالیت می کنند که یکی از این کشور های پیشرو در این حوزه دندان پزشکی، کشور آلمان است.

ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس ( icx ) سال ها است که برای درمان بی دندانی و جایگزینی دندان های خراب مورد استفاده قرار می گیرد. این برند پایه ایمپلنت های خود را از جنس تیتانیوم تولید می کند که با بدن انسان سازگار است. یکی از مزایای استفاده از این برند آلمانی عدم لق شدن ایمپلنت در طول زمان است. محصولات این برند با رعایت نکات مراقبتی و بهداشتی دارای طول عمر حدود 20 سال هستند. این ایمپلنت ها طوری طراحی و تولید شده اند که از نظر ظاهری و عملکرد تفاوتی با دندان های طبیعی ندارند.

قیمت ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس

قیمت ایمپلنت ای سی ایکس بدون روکش در کلینیک روشا 9.500.000 تومان و در مرکز تخصصی ایمپلنت 14.000.000 تومان به همراه روکش می باشد.

محصولات برند آی سی ایکس

برند ایمپلنت سازی آی سی ایکس آلمان دارای 4 محصول است که در ادامه مطلب آن ها را نام برده و مورد بررسی قرار داده ایم:

 محصولات ایمپلنت ای سی ایکس

ICX Premium

این فیکسچر آی سی ایکس دارای ویژگی های مخصوص و منحصر به فردی است که موجب شناخته شدن این محصول و معروفیت آن شده است. این نوع ایمپلنت از انواع استاندارد ایمپلنت هایی است که در کارنامه خود موفقیت درمان های زیادی را دارد.

ICX Active Master

ایمپلنت های فوری و یک روزه یکی از انواع ایمپلنت های آلمانی است که بیماران زیادی خواهان درمان خود با استفاده از این ایمپلنت ها هستند. این نوع ایمپلنت ها دارای فیکسچر مختص خود هستند. پایداری اولیه این نوع ایمپلنت موجب این شده است که در میان ایمپلنت های فوری آلمانی کارایی زیادی داشته باشد. از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کرد این است که حتی اگر تراکم استخوان فک کم باشد باز هم از پایداری بالایی برخوردار است.

ICX Plus

فیکسچر های آی سی ایکس پلاس از دیگر انواع ایمپلنت های آلمانی آی سی ایکس است. با کمک این ایمپلنت آلمانی میتوان نتایج بالینی مناسبی را به بیماران ارائه داد. علاوه بر تمامی این مباحث مهم ترین ویژگی سازگاری بالای تمامی محصولات آی سی ایکس است. این نوع از محصولات آی سی ایکس برای بیمارانی که قصد درمان و کاشت ایمپلنت دندان در فضای محدود هستند مناسب می باشد. در این شرایط از فیکسچر های کوچک تر به جای فیکسچر های استاندارد و معمولی استفاده می کنند. این موضوع را در نظر داشته باشید که هرچند این ایمپلنت ها  کوچک هستند از نظر ابعادی اما از نظر استحکام و پایداری  از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

ویژگی های کلیدی آی سی ایکس

ایمپلنت های تولید شده توسط برند ای سی ایکس آلمان دارای 4 ویژگی بسیار مهم هستند، این ویزگی ها از قبیل زیر هستند:

کیفیت مواد برتر:

مهندسی آلمانی مساوی با کیفیت بالا است و ایمپلنت های آی سی ایکس از این قاعده مستثنا نیستند. تیتانیوم به دلیل زیست سازگاری بالا با بدن انسان دارای شهرت فراوانی است و ایمپلنت های آی سی ایکس از تیتانیوم با عیار بالا تولید می شوند. این امر نشان گر آن است که این ایمپلنت ها در مقابل سختی های جویدن روزانه و فشار ها مقاومت می کنند و همچنین در عین حال به طور یک پارچه با استخوان فک ادغام می شوند.

تکنولوژی سطح:

میزان موفقیت ایمپلنت دندان به میزان هم بستگی و قدرت جوش خوردن آن با استخوان فک بستگی دارد.  ایمپلنت های ای سی ایکس دارای تکنولوژی سطح پیشرفته ای هستند  که یکپارچگی استخوانی سریع و ایمن را تقویت کند. این پایه ها درمانی طولانی مدت برای درمان بی دندانی بیمار می شوند.

تطبیق پذیری :

در صورتی که بیمار نیاز به درمان یک دندان، چند دندان و حتی یک قوس کامل را داشته باشد ایمپلنت های ای سی ایکس راه حل مناسب  درمان همه این بیماری ها را ارائه می دهد. دندان پزشک شما می تواند برنامه درمان را متناسب با نیاز های شما طراحی کند و از نتیجه مطلوب اطمینان حاصل نماید.

رکورد ثابت شده

ایمپلنت های ای سی ایکس به روش های متفاوتی بیماران را در سراسر جهان مورد درمان قرار داده است. میزان موفقیت و عملکرد آن ها در مطالعات بالینی متعددی نشان داده شده است و موجب مورد اطمینان قرار گرفتن در میان دندان پزشکان شده است.

مزایای ایمپلنت ای سی ایکس

ساختار تیتانیوم ایمپلنت های ای سی ایکس طول عمر آن را تضمین می کند. هنگامی که تیتانیوم با استخوان فک ادغام می شود، با مراقبت های مناسب می تواند یک عمر باقی بماند و ارزش بسیار خوبی برای سرمایه گذاری شما جهت حفظ سلامت دندان هایتان ارائه دهد.

زیبایی شناسی

طراحی و فناوری سطح ایمپلنت ای سی ایکس از ظاهر طبیعی ترمیم دندان شما پشتیبانی می کند. فرقی نمی‌کند تاج، بریج یا پروتز را ببندید، نتیجه یک لبخند واقعی و زیبا خواهد بود.

کیفیت بالای راحتی

مهندسی دقیق ایمپلنت های ای سی ایکس ناراحتی را در حین و بعد از کاشت به حداقل می رساند. بیماران اغلب کمترین درد و دوره بهبودی سریع ‌تر را گزارش می ‌کنند.

بهبود سلامت دهان و دندان

ایمپلنت های دندانی با تحریک رشد استخوان و جلوگیری از تحلیل استخوان به حفظ سلامت استخوان فک شما کمک می کنند. بر خلاف بریج ها یا پروتزهای سنتی، آنها نیازی به تغییر دندان های مجاور ندارند و ساختار طبیعی دندان شما را حفظ می کنند.

کدام ایمپلنت ای سی ایکس مناسب درمان هستند؟

ایمپلنت های ای سی ایکس را در شرایط متفاوت برای بیماران متفاوت اراده داده اند اما برای تشخیص بهتر این موضوع ابتدا باید مورد معاینه دندان پزشک قرار گیرید. از همین جهت پزشکی ماهر و متخصص را برای درمان خود انتخاب نموده و مورد معاینه وی قرار گیرید تا پزشک بهترین نوع ایمپلنت را برای داشتن درمانی موفقیت آمیز به شما پیشنهاد دهد.

دکمه بازگشت به بالا